ضد عفونی کننده تکرارشونده آخرین بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن علم درگیری

واشنگتن – چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و می گوید اغلب مگس در جریان اصلی علم است. کروناویروس و ایده تزریق مواد ضد عفونی کننده است و تنها آخرین قسمت.

زمانی که نادر خورشید گرفتگی اتفاق افتاده در سال 2017 ستاره شناسان و چشم پزشکان بارها و بارها به مردم هشدار داد به خیره نگاه کردن به طور مستقیم در خورشید بدون حفاظت. عکس ها نشان می دهد تهمت بود به هر حال. او بعد از ملبس به عینک محافظ.

برای چندین دهه دانشمندان به نام تغییر آب و هوا یک مسئله فشار با اشاره به داده های فیزیک و شیمی. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم آن را به نام جعل تا همین اواخر. او همچنین ادعا می کند که سر و صدا از توربین های بادی — که اشاره او به عنوان آسیاب های بادی — علل سرطان است که دقیق نیست. او همچنین ادعا کرد که ورزش خواهد نایاب مقدار محدود از انرژی بدن است در حالی که پزشکان به افرادی که ورزش بسیار مهم است برای سلامت خوب است.

وقتی که تهمت می خواست به دفاع از خود هشدار داد که آلاباما تهدید طوفان دوریان سال گذشته او نمایش داده می شود رسمی نقشه آب و هوا که تغییر داده شده است با یک نشانگر به گسترش خطر این مناطق است. آلاباما خدمات ملی آب و هواشناسان بودند متنبه توسط خود سازمان, رئیس, زمانی که آنها صادر توییتهایی برای اطمینان نگران ساکنان که آنها در مسیر طوفان.

در روز پنج شنبه تهمت مطرح شده ایده تزریق مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با کروناویروس که مقامات بهداشت هشدار داد خطرناک خواهد بود. رئیس جمهور بعدها ادعا کرد که او در حال تبادل نظر اگر چه متن اظهارات خود نشان می دهد در غیر این صورت. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد کرد نور ماوراء بنفش حتی داخلی نور می تواند یک امکان اقدام پیشگیرانه بر خلاف علمی مشاوره.

روز جمعه به عنوان ثبت شده در ایالات متحده مرگ و میر گذشت 50,000, علامت, غذا و دارو صادر شده هشدار در مورد خطرات ناشی از استفاده از مالاریا مواد مخدر که تهمت بارها برای ترویج coronavirus بیماران.

پرسید که چه نوع از کلاس او می خواهم به مغلوب ساختن پیشی جستن در علم M. گرنجر مورگان کارنگی ملون دانشگاه مهندسی و سیاست استاد که توصیه دموکرات و جمهوری خواه دولت پاسخ سریع “F.”

“هنگامی که او شروع می شود و به هوا چیزهایی مانند که (تزریق) آن را قطعا یک خطر به دلیل برخی از مردم در واقع ممکن است انجام این کار گفت:” برنده جایزه نوبل فیزیکدان Steven Chu بود که وزیر انرژی در دولت اوباما. “این علم است. این چیز دیگری است.”

“رئیس جمهور ما قطعا دارای اعتماد به نفس بالا در اعتقادات خود گفت:” چو رئیس هیئت مدیره انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم در جهان, بزرگترین کلی علمی جامعه است. “دانشمندان همیشه تست باورهای خود را در همه زمان ها. که بخشی از تار و پود علم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای قرار دادن علم پزشکی و مطالعات کنترل شده در شرایط برابر با شایعه و حکایات گفت: Monty Parikh, یک زیست شیمیدان است که مدیر اجرایی AAAS.

مخلوط کردن این دو تا در هنگام صحبت کردن به مردم است “وحشتناک برای ارتباطات” Parikh گفت. آن muddles و دچار سردرگمی عمومی, او گفت:.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت: “هر پیشنهادی که رئیس جمهور نمی ارزش داده های علمی یا کار مهم دانشمندان در طول زمان خود را در اتاق است که آشکارا نادرست است.” دیری با اشاره به “اطلاعات محور” تصمیم گیری در این ویروس مانند محدود کردن سفر از شدت آلوده مناطق تسریع توسعه واکسن و صدور اجتماعی فاصله ارشاد به سرعت گسترش ویروس.

دیری با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز پنج شنبه “دولت من همکاری با پیشرو شرکت های فن آوری و مجلات علمی برای ایجاد یک پایگاه داده از 52,000 مقالات علمی بر روی این ویروس است که می تواند تجزیه و تحلیل توسط هوش مصنوعی است.”

روسای جمهور هر دو طرف اغلب قرار دادن سیاست قبل از علم و تهمت است و نه غیر معمول وجود دارد مورگان گفت. اما این دولت به طور منظم در تضاد علم و پزشکان.

“ما دیده ایم روزانه اظهارات که خلاف واقعیت و علم است که در مورد واقعیت فیزیکی” مورگان گفت. “علم مهم است.”

هر دو مورگان و چو روز پنجشنبه گفت ماوراء بنفش و مواد ضد عفونی کننده نظرات می تواند در نهایت صدمه زدن به مردم که نمی گوش دادن به پزشکان. آنها با اشاره به یک مورد در آریزونا که در آن یک زن و شوهر اشتباه مغلوب ساختن پیشی جستن را ارتقاء مالاریا مواد مخدر و غلط استفاده می شود مواد شیمیایی مرتبط; یکی از آنها درگذشت. روز جمعه FDA هشدار صادر شد به دلیل گزارش از عوارض جانبی خطرناک و مرگ و میر ناشی از استفاده از داروهای مالاریا در آزمون درمان است.

گرچن گلدمن مدیر تحقیق و پژوهش برای اتحادیه دانشمندان نگران’ مرکز علم و دموکراسی گفت: این اقدامات از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دولت “نادیده گرفته اند, علم, سانسور شده, علم, دستکاری علم در سراسر سازمان است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“آن متفاوت گوشت گاو از ما دیده ایم در گذشته دولت” گلدمن گفت. “این دولت وجود دارد بسیاری از بی علاقگی و بی احترامی به علم و روند.”

او حمایت از گروه های ذکر شده 130 “حملات در علم است.”

گلدمن انتشار یک نظرسنجی که این هفته در کارشناسی علوم مجله PLOS One که او و همکارانش ساخته شده 3700 فدرال دانشمندان است. نیمی از آنها گفت: منافع سیاسی خود مانع آژانس از ساخت مبتنی بر علم تصمیم گیری است. یکی در پنج گزارش دخالت سیاسی یا سانسور نوعی یا از سیاسی انتصاب در خود سازمان و یا در کاخ سفید است.

گلدمن گفت: بررسی انجام شده در سال 2018 قبل از coronavirus شیوع یافت که بالاترین سطح از دانشمندان ادعا کاخ سفید دخالت در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

هواشناس Ryan Maue یک محافظه کار محقق گفت که در سیاست های او و دیگر محافظه کاران مانند تهمت را در دستور کار زدایی از جمله خروج از سازمان ملل متحد در پاریس مورد آب و هوا. وی با اشاره به افزایش بودجه ناسا و بازگشت آن به ماه ماموریت به عنوان طرفدار علم و افزود: خدمات آب و هوا رو به بهبود است و پیش بینی خود را ،

اما وقتی که می آید به برقراری ارتباط علم مغلوب ساختن پیشی جستن “است یک ظرف غذا” Maue گفت. او در تلاش برای خنده دار و مردمی “و آن کار نمی کند و رسانه ها در حال خوردن چیزهای که تا زنده است. و من فکر می کنم که منصفانه است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin, جنیفر Farrar و مونیکا ماتور کمک به این گزارش.

___

دنبال ست Borenstein در توییتر: @borenbears

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>