امداد رسانی برای افراد مسن و از کار افتاده است در حال حاضر سخت است. در حال حاضر یک بیماری همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

یک مهاجر نهفته در یک تخت در یک تخلیه سرپناه برای افراد معلول در استوارت, Fla., در آماده سازی برای طوفان دوریان در سپتامبر. 1, 2019. در حال حاضر با این بیماری همه گیر مواج مقامات در سراسر جنوب در حال تلاش برای تنظیم خود را تخلیه و پناهگاه برنامه. جرالد هربرت/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جرالد هربرت/AP

هنگامی که یک فاجعه طبیعی اعتصاب این پیچیده, به تخلیه و مراقبت از برخی از افراد بیشتر در معرض خطر — افراد مسن و از کار افتاده.

در حال حاضر اضافه کردن یکی دیگر از عارضه: یک بیماری همه گیر.

“افزایش COVID گسترش خواهد مرگبار… و افراد معلول یک بار دیگر خواهد بود که حداقل اولویت بندی” هشدار Germán Parodi اجرا می شود که یک گروه از کار افتادگی است که مختصات فدرال و ایالتی و محلی آمادگی اضطراری سازمان. Parodi و با همکاری مدیر Shaylin Sluzalis می گویند که این سازمان موفق به انجام برنامه ریزی کافی برای اطمینان از که حتی ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی در دسترس خواهد بود در پناهگاه.

“ما در حال دیدن نیست ضرورت می گوید:” Sluzalis از مشارکت فراگیر فاجعه استراتژی. سازمان او می گوید: بر اساس گروه جلسات با آنها ندارد و سیاست های روشن “برای حصول اطمینان از ایمنی مردم در تلاش برای عبور آلوده و گسترش عفونت است.”

کسانی که در انجام این کار و یا نظارت بر آن را در حال صدایی هشدار دهنده است که آماده سازی در سراسر کشور کاهش یافته است ، “COVID واقعا یک آچار در چیزهایی که می گوید:” سندی Hanebrink که کمک می کند تا با تخلیه در کارولینای جنوبی است.

“چگونه آنها می رویم به انجام اجتماعی فاصله?” Hanebrink می پرسد. “آنچه آنها در حال رفتن به انجام اگر وجود دارد ‘مثبت’ در یک پناهگاه؟”

در یک فاجعه طبیعی پناهگاه سرعت شلوغ با مردم و خانواده ها در تختخواب تاشو مجموعه نزدیک به هم. فعال اجتماعی فاصله جدید فدرال دستورالعمل توصیه می شود اضافه کردن فضای بیشتر در هر فرد به این معنی است که مردم کمتر مناسب می تواند به هر یک پناهگاه.

حتی قبل از همه گیر ترین شهرستان در فلوریدا برای مثال گزارش شده که آنها در حال حاضر کوتاه در فضا برای افراد معلول است. دولت و دولت های محلی و سازمان های غیر انتفاعی مانند صلیب سرخ آمریکا که کمک به اجرای پناهگاه گزارش آنها به دنبال فضای اضافی.

یک راه حل این سال خواهد بود به اجاره اتاق در هتل ها. این یک روش خوب است, اما آن را ایجاد دیگر مشکلات Hanebrink می گوید. مثلا اگر در هتل ها استفاده می شود برای پناه آن را به کارکنان اضافی برای اجرای مکان های جدید است.

اما کارکنان سخت خواهد بود برای پیدا کردن در طول همه گیر Hanebrink هشدار می دهد: “بسیاری از پناهگاه داوطلبان سالمندان است. به طوری که آنها در خطراند.” آمادگی, سازمان, او می گوید: “ترس وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی داوطلبان و کارگران است.”

حتی قبل از همه گیر معلولان و افراد مسن بودند در میان مردم به احتمال زیاد به مرگ در طول یک فاجعه طبیعی است. در طوفان کاترینا در سال 2005 49 درصد از مرده بودند 75 سال و بالاتر. پس از طوفان ماریا آمار پورتوریکو در سال 2017, یک مطالعه علمی از “مرگ و میر بیش از حد”– شماره فراتر از آنچه انتظار می رود می تواند در یک سال نرمال — نشان داد که 77 درصد از مرده بودند 65 ساله یا مسن تر.

بزرگنمایی این تصویر

New Orleans evacuees از طوفان کاترینا منتقل شدند به Astrodome در هوستون در اینجا نشان داده شده در سپتامبر. 1, 2005. Chaker Khazaal/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Chaker Khazaal/گتی ایماژ

یک دلیل این است که افراد مسن و افراد معلول اغلب نیاز به کمک به ترک خانه های خود را هنگامی که وجود دارد یک طوفان و گردباد آتش و یا دیگر بلایای طبیعی. آنها کمتر از دیگران به یک ماشین و یا حمل و نقل. کسی که بر روی صندلی چرخدار استفاده نمی ممکن است قادر به رسیدن به یک اتوبوس یا ون است که می آید به تخلیه آنها به دلیل آن را ندارد یک بالابر بر روی صندلی چرخدار.

در یک پناهگاه وجود دارد ممکن است پله و یک فرد در یک صندلی چرخدار نمی توانید در. گاهی اوقات جداگانه “پزشکی” پناهگاه مجموعه هستند اما تنها افراد معلول در مجاز و یک عضو خانواده است که فراهم می کند مراقبت از مطالعه حذف شدند. Hanebrink یک کوادری پلژی که با استفاده از صندلی چرخدار صحبت می کند از تجربه شخصی او گرفتن نقل مکان کرد و به پناهگاه اغلب در کلیساها و یا مدارس که در آن او می تواند در داخل.

هنگامی که در داخل وجود دارد ممکن است مراحل رسیدن به ملزومات مانند که در آن مواد غذایی خدمت کرده است. هنگامی که طوفان فلورانس آمار کارولینای شمالی در سال 2018 مردم در صندلی چرخدار که تخلیه شدند به لارنس Joel یادبود سربازان سالن بزرگ در وینستون-سیلم گزارش آنها می تواند در اما از عرصه کف آنها تا به حال تنها پراکنده دسترسی به حمام و سرویس بهداشتی. آسانسور به تنها باز کردن حمام و سرویس بهداشتی بودند اغلب از خدمات و یا تعطیل در شب با توجه به گزارش های حقوق معلولین در کارولینای شمالی.

کتی ویلیس یک کوادری پلژی زن که با استفاده از صندلی چرخدار تا به حال مشکل گرفتن تخلیه در مارس 2017 در هنگام جاری شدن سیل آسیب دیده اوروویل سد در کالیفرنیا وجود دارد خطر که سد ممکن است بشکند. در اطراف 188,000 مردم که زندگی در نزدیکی تخلیه شدند.

بزرگنمایی این تصویر

یک مهاجر پیاده گذشته an American Red Cross خودرو در تخلیه مرکز در چیکو کالیفرنیا در فوریه. 15, 2017. جاری شدن سیل آسیب دیده بود در نزدیکی اوروویل سد وجود دارد و خطر آن ممکن است بشکند. در اطراف 188,000 نفر تخلیه شدند اما این سد برگزار شد. مایکل کوتاه/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مایکل کوتاه/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

ویلیس که زندگی در شهرستان یوبا سیتی متکی بر مراقبان برای کمک به او در اطراف. اما او در بر داشت خودش را از دست دادند. “من در آپارتمان و مراقب است که قرار بود به در آمده و چهار ساعت شد یک دختر جوان و او فقط در زمان خاموش تا تپه و زد” او می گوید. “و من سمت چپ وجود دارد توسط خودم.”

ویلیس ندارد حمل و نقل. او بر روی رسانه های اجتماعی و التماس کرد برای کمک به. دولت محلی فرستاده ون. او یکی از آخرین به خارج.

هنگامی که او وارد اورژانس پناهگاه او می گوید: کارکنان گفت: آنها نمی تواند کمک به یک زن در یک صندلی چرخدار که نیاز مراقبان و او را به خانه فرستاد به دفع کردن برای خود. “آه آن واقعا ترسناک” ویلیس می گوید. “من احساس می کردم هیچ چیز ارزش.”

این سد برگزار شد. امروز ویلیس داوطلبان با گروه کالیفرنیا به منظور بهبود برنامه ریزی اضطراری برای سالمندان و افراد معلول. اما او نگران چه اتفاقی خواهد افتاد اگر وجود دارد یک فاجعه طبیعی در طول بیماری همه گیر.

یک شبکه پیچیده ای در پاسخ به بلایای طبیعی. دولت های ایالتی و محلی هستند در درجه اول مسئول تخلیه و پناهگاه اما تکیه بر کمک از سازمان های غیر انتفاعی مانند صلیب سرخ. دولت فدرال می افزاید: بودجه کمک و راهنمایی. یک قانون پس از طوفان کاترینا به فدرال مدیریت اضطراری سازمان FEMA, مسئولیت برنامه ریزی برای تخلیه و مراقبت از سالمندان و افراد معلول.

بزرگنمایی این تصویر

Rep. دونالد پین جونیور سپس یک کاندیدای کنگره که عکس خارج از آمریکا کنگره آمریکا در اکتبر سال 2012. تام ویلیامز/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تام ویلیامز/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

حتی قبل از coronavirus همه گیر Rep. دونالد پین جونیور شک که آیا FEMA تا به حال سیستم در محل برای محافظت از سالمندان و افراد معلول. نیوجرسی از حزب دموکرات که ریاست یک کمیته فرعی با نظارت FEMA برگزار شد یک جلسه از یک سال پیش در ژوئیه 23, 2019, در مورد آژانس آمادگی برای کمک به دولت های ایالتی و محلی کمک به افراد مسن و از کار افتاده.

کمیته فرعی شنیده ام که بعد حدود یک کنگره حسابرسی را بررسی داغدار از FEMA در تلاش است. FEMA سیاست برای کمک به افراد مسن و از کار افتاده بودند بنابراین معلوم نیست که حتی بسیاری از مدیران مسئول گفت: آنها نمی دانند آنچه را که آنها انتظار می رود را انجام دهد. طرح دولت پاسخگویی دفتر گزارش گفته بود “نه به طور گسترده به وضوح و یا به طور مداوم بیان.”

دیگر مشکلات وجود دارد بیش از حد. مصرف اشکال FEMA طراحی شده برای پناهگاه را شامل نمی شود یک سوال برای شناسایی واضح بود که ناتوانی و کسی که نمی, با توجه به گائو.

پین ناراضی بود که هیچ یک از FEMA به شهادت رسید در این جلسه.

در حال حاضر یک سال بعد و در آغاز یکی دیگر از طوفان فصل پین می گوید او هنوز هم نمی تواند رضایت بخش دریافت پاسخ از سازمان

“آن را مانند کشیدن دندان می گوید:” مجلس از نیوآرک. “این دولت است که واقعا یک چالش است. امیدوارم آنچه ما می گوییم این است که از طریق گرفتن به آنها و آنها در پاسخ به ما, اما آنها مطمئن شوید که آنها در حال آماده شده است. به طوری که ما می تواند امید برای تحت این شرایط است.”

لیندا Mastandrea, اجرا می شود که FEMA از ناتوانی یکپارچه سازی و هماهنگی می گوید دفتر او چیز تغییر کرده است از آنجایی که کنگره حسابرسی. (Mastandrea NPR گفت او به خارج از کشور در زمان Payne شنوایی و معاون تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منصوب شده است.) وجود دارد یک سوال روشن در حال حاضر در فرم های دریافتی برای شناسایی افراد معلول او می گوید:.

و او یادداشت FEMA را کمک به دولت های ایالتی و محلی استفاده بیشتر هتل فضایی در سال جاری توسط reimbursing بخشی از هزینه. NPR ابی Wendle گزارش که هتل اثبات اغلب پر هزینه و ناخوشایند جایگزین برای استاندارد پناهگاه است و منتقدان می گویند FEMA نیاز به یک نقش فعال تر در برنامه ریزی و تلاش است.

گائو گزارش همچنین در مورد سوال یک تغییر Mastandrea ساخته شده در راه دفتر او با استفاده از کارکنان. قبل از FEMA استخدام کرده بود نزدیک به 200 “ناتوانی ادغام متخصصان” مستقر شده و ده ها تن به این سایت از بلایای طبیعی است.

این بود که اغلب افراد مبتلا به ناتوانی های خود را. آنها مشغول به کار در این زمین بازدید از پناهگاه تماس گرفتن از افراد معلول و سالمندان و خانواده های آنها و توصیه دولت و سازمان های محلی همراه با سازمان های غیر انتفاعی انجام این فاجعه کار می کنند.

در حال حاضر تنها چند ده در حال اعزام به مناطق آسیب دیده کار می کنند نه بر روی زمین بلکه در داخل ادارات.

Mastandrea می گوید که استراتژی به خوبی کار می کند در حال حاضر به خصوص در زمانی که همه گیر ترین ارتباط با دولت و مقامات محلی کنونی و آتی آنلاین ساخته شده است.

بزرگتر نقطه Mastandrea می گوید: به ادغام بهترین شیوه برای کمک به افراد معلول در میان تمام FEMA کارکنان به جای خروج از آن به تخصص یک گروه جداگانه.

“ما در حال تمرکز بر روی کار ما,” او می گوید: “است که به ارائه ناتوانی موضوع تخصص در سراسر سازمان به رهبری ارشد به مناطق برنامه برای کمک به آنها را انجام دهد شغل خود را بهتر به انجام شغل خود را برای آنها.”

بزرگنمایی این تصویر

یک FEMA رسمی کمک می کند تا فرد با سوالات در یک پناهگاه برای evacuees از طوفان هاروی در هوستون در سپتامبر. 2, 2017. مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

اما Marcie راث Mastandrea را سلف و فرد برای اولین بار به اجرا FEMA ناتوانی اتاق می بیند تصمیم به کاهش متخصصان فرستاده را در این زمینه به عنوان یک شکست. “ما برای استقرار 40, 60, 65 به یک فاجعه,” او می گوید. گائو گزارش داد که FEMA فرستاده 63 متخصصان را در این زمینه پس از طوفان ماریا در سال 2017 و 58 که در آن سال پس از طوفان هاروی اما تنها 11 هنگامی که طوفان فلورانس رخ داد در سال 2018 و هشت پس از طوفان مایکل همچنین در سال 2018 است. یک نتیجه راث می گوید این است که FEMA کار نمی کند به عنوان نزدیک در حال حاضر با محلی ناتوانی سازمان با استفاده از دانش خود و ایجاد ظرفیت خود را.

راث که در سمت چپ FEMA در آخرین روز از دولت اوباما هنوز بر اضطراری آماده سازی به عنوان رئیس انجمن جهانی معلولیت.

او آغاز شده در FEMA در سال 2009 و پس از آن باز معلولیت در سال 2010 و مشغول به کار در, آمادگی, برای افراد معلول قبل از آن. زمانی که آمار توفان کاترینا نیواورلئان او سعی در گوشی و به کمک یک کوادری پلژی زن Benilda Caixeta, تخلیه از خانه اش. به مدت سه روز زن از جان گذشته به مقامات محلی درخواست برای تخلیه شود. حتی او تماس 911 نادیده گرفته شد.

راث بر روی گوشی های با Caixeta هنگامی که وحشت زده زن گزارش شده است که آب شد با عجله و به عنوان راث گفت: کنگره شنوایی تلفن رفت و مرده است. “ما آموخته پنج روز بعد از آن او در بر داشت شده بود در آپارتمان خود مرده شناور در کنار او چرخدار” راث شهادت دادند. “Benilda نیست که غرق.”

NPR گزارش از لوئیزیانا در سال 2005 در مورد افرادی که نمی تخلیه شدند چرا که آنها با استفاده از صندلی چرخدار است. یکی نبود تخلیه چرا که او حاضر به ترک بدون $20,000 صندلی چرخدار قدرت او می خواهم مبارزه با بیمه برای دریافت برای او 24 ساله با دیستروفی عضلانی.

“در یک فاجعه همه چیز نمایی بدتر برای همه” می گوید Parodi از مشارکت فراگیر فاجعه استراتژی. “افراد معلول در گذشته فراموش شده,” او می گوید. و آنها را بیشتر در معرض خطر به او هشدار می دهد زمانی که coronavirus و بلایای طبیعی گرد هم می آیند.

Huo Jingnan ارائه گزارش برای این داستان.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmafruit party oynabuy stripe accountVan Escortcinsel sohbetkadıköy escortlarıinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisaviator sinyal hilesi