آیا ‘لیبرال شیر’ از 9 مدار قلدر و بدرفتاری کارمندان خود را?

بیش از 70 کارمندان سابق از اواخر دادگاه تجدید نظر فدرال قاضی استفان راینهارت امضا بیانیه ای در روز شنبه ابراز حمایت از یک زن که گفت راینهارت از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او.

اولیویا وارن که clerked برای قاضی لقب “لیبرال شیر” از ایالات متحده 9 مدار دادگاه تجدید نظر در سال 2017 و 2018 گفت: کنگره پانل در هفته گذشته که راینهارت اغلب ساخته شده توهین به نظرات در مورد ظاهر خود را نگه داشته و یک قفسه در دفتر کار عکس از زن حقوق کارمندان او جذاب است.

روز پنجشنبه در بیانیه ای از حمایت وارن منتشر شد توسط میشل Dauber یک استنفورد استاد حقوق و سابق راینهارت کارمند که باقی مانده نزدیک به او تا زمان مرگ او در سال 2018 در سن 87.

Dauber led موفق به یاد مبارزات انتخاباتی در سال 2018 در برابر سابق شهرستان سانتا کلارا برتر قاضی دادگاه هارون Persky. رای دهندگان سرنگون Persky برای دادن نور حکم به استنفورد دانشجویی که تجاوز جنسی یک ناخودآگاه مست زن است.

تبلیغات

این بیانیه توزیع شده توسط Dauber امضا شد 72 135 مردان و زنانی که clerked برای راینهارت بیش از 38 سال در 9 مدار.

“برخی از ما تجربه کرده یا شاهد رفتار در اتاق که ما می خواهم تماس جنسیتی در محل کار قلدری و یا بدرفتاری” بیانیه ای گفت:. “دیگران نیست. بسیاری از ما به عنوان شوکه به بقیه جهان برای یادگیری از کارمند تجربه در قاضی راینهارت نهایی سال است.”

کارمندان گفت: آنها معتقد بودند وارن و ابراز قدردانی “برای شجاعت او در صحبت کردن.”

Dauber در یک مصاحبه تلفنی گفت: راینهارت نه از نظر جنسی آزار و اذیت او اما که او تجربه “تحقیر قلدری و جنسیتی” رفتار از او هنگامی که او clerked برای او بیش از دو دهه پیش.

تبلیغات

“آنچه که من شخصا تجربه محور در اطراف این واقعیت است که من تنها زن با فرزندان او تا کنون در استخدام و من تا به حال بسیاری از مشکلات نگهداری با شدت بالا و حجم کار در اتاق خود به دلیل مسئولیت های خانوادگی” Dauber گفت.

او گفت: قاضی به او گفت که فرزندان او بودند مصرف بیش از حد زمان دور از کار خود را به طور منظم و به یاد او که او تا به حال نه فارغ التحصیل از ردیف بالا مدرسه قانون است.

“من درونی خود را بی امان تفسیر در مورد چگونه فرزندان من شد مشکل این بود که من از یک شکست من احمقانه بود و من به کار” او گفت:. “و من واقعا زخم خورده چرا که او یک قهرمان به من, و من فکر می کردم با اجازه دادن به او را.”

کارمندان’ بیانیه ای گفت که “به خصوص مایه تاسف” است که به اتهام رفتار “رخ داده است در اتاق های یک قاضی برجسته ساخته شده است که به دنبال عدالت مادام العمر خود را هدف و نوشت که تعداد بی شماری از نظرات پیشبرد علت برابری جنسیتی و حقوق مدنی و حقوق کار.”

راینهارت یک کارتر منصوب شد به خصوص نزدیک به سابق 9th مدار قاضی الکس Kozinski یک ریگان منصوب که استعفا داد و پس از متهم به آزار و اذیت جنسی.

وارن به کنگره گفت که راینهارت بود خشمگین از این اتهامات علیه Kozinski و به او گفت که او دیگر نمی خواهد به استخدام کارمندان زن.

پس از اتهامات عنوان شده علیه Kozinski فدرال قضائیه به تصویب قوانین جدید برای دست زدن به سوء ادعا می کند از جمله آزار و اذیت جنسی, در برابر قضات است. وارن شهادت دادند که آنها به اندازه کافی قوی نیست.

یک سخنگوی 9th مدار نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>