آیا دولت اشتباه بدتر کالیفرنیا coronavirus خطر است ؟ در اینجا چیزی است که ما می دانیم

به عنوان مقامات کالیفرنیا مسابقه برای شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با یک زن که قرارداد coronavirus در Solano County, در حال رشد وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا دولت اشتباه ممکن است ساخته شده اند مشکلات بدتر است.

آنها شامل مسائل ویروس تست و همچنین به عنوان چگونه دولت فدرال به کار گرفته quarantining در دو کالیفرنیا پایگاه از مردم که از چین است.

در مجموع 33 نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس در کالیفرنیا و پنج را از سمت چپ دولت است. از تایید موارد 24 بودند یا تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز یا بازگشت در پروازهای بازگشت از ووهان چین است که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: بیش از 8,400 مردم در حال نظارت در 49 محلی حوزه های قضایی است.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

تبلیغات

تست در شمال کالیفرنیا

در مرکز نگرانی در حال حاضر یک زن است که اعتقاد به این کشور اولین رمان coronavirus بیمار که به تازگی از سفر خارج از کشور و یا در تماس با کسی که انجام داد.

این Solano County زن در بیمارستان بستری شد بیش از یک هفته پیش اما آزمایش شد برای چند روز به خاطر او مناسب نیست غربالگری معیارهای تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که شامل هر دو علائم و نشانه های ویروس و یا یک تاریخ اخیر از سفر به چین و یا تماس نزدیک با یکی دیگر از coronavirus بیمار است.

قبل از او منتقل شد به UC Davis, زن در بیمارستان بستری شد به مدت سه روز در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل Aimee آبجو جمهور Northbay بهداشت و درمان گروه در بیانیه ای گفت:.

او گرفته شده بود توسط آمبولانس به UC Davis تسهیلات در ساکرامنتو هنگامی که وضعیت او بدتر شده Brewer گفت.

تبلیغات

“همانطور که برای بیمار مراقبت در NorthBay VacaValley بیمارستان در هیچ زمان هم بیمار مناسب موجود CDC معیارهای COVID-19 و در نتیجه یک آزمون که بلافاصله اداره,” او گفت:.

تاخیر در تست افزایش نگرانی از منتقدان در مورد نحوه تست جریان است.

کالیفرنیا ایالت و سناتور ” دایان فاینستاین روز پنج شنبه به نام در کاخ سفید برای شروع سریع تست از تمام موارد مشکوک گفت: شناسایی coronavirus بیماران به سرعت ضروری است برای محدود کردن گسترش یافته است.

Newsom گفت: کالیفرنیا نیاز بیشتر کیت های آزمایش. دولت 200 کیت برای تشخیص و نظارت مقاصد اما مقامات فدرال می گویند بیشتر وارد خواهد شد در روزهای آینده, او گفت:.

برخی از کارشناسان می گویند تست سریع ضروری است به curtaining گسترش coronavirus.

“هنگامی که شما از دست موارد شما نمی توانید آنها را منزوی آزمون خانواده خود را و یا نگه دارید و بر این قبل از آن را نگه می دارد پخش كردن, گفت:” جنیفر Nuzzo, یک متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

کالیفرنیا قرنطینه

منتقدان نیز نگرانی که مقامات را به اندازه کافی آموزش و یا ارائه لازم دنده محافظ برای سلامت کارگران فرستاده شده به کمک آمریکایی ها در پرواز بازگشت از coronavirus داغ مناطق در چین و جاهای دیگر در ماه گذشته و در قرنطینه تراویس پایگاه نیروی هوایی و پایگاه هوایی رزرو مارس در کالیفرنیا است.

این اتهامات نادرست و پروتکل های ایمنی از جمله اجازه دادن به سلامت کارگران به ترک این پایگاه مشخص شد در یک whistleblower شکایت از یک ناشناس رسمی در بهداشت و خدمات انسانی وزارت.

تبلیغات

در بیانیه این وزارت گفت که “ارزیابی شکایت.”

این معلوم نیست که آیا هر یک از کارگران قراردادی ویروس. نزدیک به 200 آمریکایی در قرنطینه مارس برای دو هفته. آنها وارد پایگاه هوایی رزرو مارس در یک پرواز چارتر از چین و, بعد از همه, تست منفی برای این ویروس منتشر شد Feb. 11.

زمان تایید طرح از خلاف کاران شکایت کرده است اما نه به طور مستقیم آن را بررسی. با توجه به واشنگتن پست خلاف کاران گفت که “اقدامات مناسب گرفته به قرنطینه نظارت و یا آزمون [کارگران] در طول استقرار خود و پس از بازگشت به خانه خود را.”

کارگران این فرد گفت: “در تماس با مسافران در هواپیما آشیانه که در آن evacuees دریافت شد و در دو نوبت دیگر: هنگامی که به کمک آنها توزیع کلید برای اتاق تکالیف و دست از روبان های رنگی برای شناسایی اهداف” ارسال شده است.

تشکر. جیمی گومز (D-لس آنجلس) گفت: دفتر خود نزدیک شد توسط خلاف کاران است و او نگران است در مورد اتهامات.

“من به تازگی با نزدیک شدن توسط کاران فدرال که عمیقا نگران @HHSGov را از دست داده و به #coronavirusus. اعضای این فرد تیم اعزام شده بودند برای کمک به آمریکایی ها بودند که در معرض #COVID2019. آنها این کار را بدون آموزش مناسب & hazmat دنده او گفت:” در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im