‘ویران’: به عنوان اخراج را به آینده امیدوار است این است که شغل را به سرعت بازگشت

بزرگنمایی این تصویر

هواپیمایی متحده می گوید که قصد دارد به کردند تا به 36,000 کارکنان به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به خمیر صنعت سفر و خیلی از اقتصاد است. جاستین سالیوان/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جاستین سالیوان/گتی ایماژ

از شرکت های هواپیمایی برای کارخانه های تولید کاغذ, کار, اخبار ترسناک است و در حال رشد وجود دارد نشانه آن را نمی شود بهتر است در هر زمان به زودی.

هواپیمایی متحده هشدار داده است که ممکن است آن را برای کردند به عنوان بسیاری از 36,000 کارکنان این سقوط. تقاضا برای سفر هوایی سقوط کرده است به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس اتحادیه خدمه پرواز به نام هشدار یک “فروشي” بلکه “صادقانه ترین ارزیابی ما دیده ایم در دولت از صنعت و کل اقتصاد است.”

رئيس جمهور اتحادیه سارا نلسون توییتی که تقاضا برای سفر هوایی بهبود حال بخش کوچکی از آن قبل از همه گیر سطح این تابستان و “حتی کسانی که حداقل سود تبخیر در طول هفته گذشته با توجه به افزایش COVID-19 نفر در سراسر کشور است.”

شغل در صنایع دیگر روبرو هستند مشابه تهدید به عنوان coronavirus تدابیر خود خیره گرفتن در کشور است.

Derse Inc. در ویسکانسین ایجاد نمایشگاه برای نشان می دهد تجارت — کسب و کار است که نابود شده است همه گیر. ماه گذشته این شرکت اعلام مقامات دولتی آن را برش 87 شغل در میلواکی است. گذشته از کسانی که اخراج می آیند هفته آینده.

“آنها را ویران کرد” گفت: دین Wanty که نشان دهنده برخی از کارگران آسیب دیده در اتحادیه بین المللی نقاشان و متفقین معاملات محلی 770. “این چیزی است که من امیدوارم که من هرگز به دیدن دوباره در طول عمر من است.”

Wanty گفت که زمانی که تجارت را نشان می دهد از آغاز لغو این بهار او فکر کردم این امر می تواند یک مشکل کوتاه مدت — قطعا نه که کشیدن به تابستان است. اما در حالی که کشورهای دیگر موفق شده اند به پهن کردن منحنی این بیماری همه گیر است که تنها تسریع در ایالات متحده با روزانه عفونت در حال حاضر با شکوه 60,000.

“هفته به هفته, مسائل فقط نگه می دارد لغو می شود و بیشتر و بیشتر و بیشتر از” Wanty گفت.

Derse نامه در توصیف این وضعیت به عنوان غیر قابل پیش بینی اما هشدار داد برخی از اخراج مارس گذشته بیش از شش ماه.

“برای من این یک موضوع اگر صنعت ما می آید. این ماده زمانی” مدیر عامل برت هانی گفت. “متاسفانه, آن را احتمالا نمی خواهد رخ می دهد تا برخی از نقطه در سال آینده.”

در حال بارگذاری…

مطمئن باشید بسیاری از میله, رستوران ها و خرده فروشی مغازه ها دوباره باز شده اند و میلیون ها نفر از کارگران بودند که furloughed در مارس و آوریل در حال حاضر از بین رفته ، اما دو نفر از سه شغل برش در طول این بیماری همه گیر ، و هفته به هفته میلیون ها نفر از افراد جدید برای اعمال نرخ بیکاری — 2.2 میلیون در هفته پایان ماه ژوئن 27.

“من فکر می کنم که واقعا ناراحت کننده و در مورد ورود به بازار کار گفت:” اقتصاددان نیک پناهگاه در واقع استخدام آزمایشگاه بازوی تحقیقاتی از وب سایت جستجوی کار.

در حالی که میزان بیکاری هفتگی برنامه به شدت کاهش یافته خود را از فصل بهار به اوج خود آنها هنوز بالا با تاریخی استانداردهای. و دیگر رکود اقتصادی در drags بیشتر پایدار, آسیب ممکن است.

“قبلا در این بحران وجود دارد برخی از خوش بینی که مردم را به بازگشت به کار خود را به سرعت نسبتا” پناهگاه گفت. “آنچه که ما شاهد در حال حاضر بیشتر نشان می دهد که بسیاری از افرادی که بیکار هستند و در حال رفتن به بیکار برای یک دوره طولانی تر از زمان.”

Verso Corp., برای مثال, معطل ماندن یک کارخانه کاغذ سازی در ویسکانسین در اواخر این ماه و برش 900 شغل. این شرکت مقصر افت شدید تقاضا برای تبلیغات کاغذ مورد استفاده توسط خرده فروشان تیم های ورزشی و صنعت گردشگری — همه به خاطر این بیماری همه گیر. Verso گفت: در حالی که آسیاب می تواند دوباره اگر شرایط بهبود خاموش کردن ممکن است دائمی.

چه چیزی بیشتر وجود دارد چند دهانه برای افرادی که به دنبال شغل جدید است. پناهگاه گفت: لیست در واقع وب سایت در پایین حدود 25 درصد از این زمان در سال گذشته است. این یک بهبود از فصل بهار هنگامی که لیست شد پایین نزدیک به 40 درصد است. اما پناهگاه گفت: لیست بالاتر شغل پرداخت شده است و به کندی بهبود می یابند به احتمال زیاد منعکس کارفرمایان عدم اطمینان در مورد که در آن اقتصاد ممکن است شش ماه تا یک سال از هم اکنون.

“نگرانی از این است که آسیب شروع به موج دار شدن به بخش های دیگر اقتصاد است که به طور غیر مستقیم تحت تاثیر ویروس” پناهگاه گفت.

بسیاری از فدرال امداد برنامه های تصویب شده در اوایل بیماری همه گیر فرض بر اقتصاد و بازار کار خواهد بود و در جاده به بازیابی در حال حاضر. امداد پرداخت 1200 $در نظر گرفته نمی شدند به پوشش بیش از یک ماه یا دو تا از هزینه های. و تکمیلی مزایای بیکاری از 600 $در هر هفته مجموعه منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

نرخ بیکاری دو رقمی و عفونت در حال رشد روز به روز در حال سیاستگذاران ممکن است مجبور به تجدید نظر که در جدول زمانی.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet