بازداشت شدگان در Otay مسا بازداشتگاه ارائه شد ماسک, اما تنها اگر آنها قرارداد امضا

بازداشت شدگان در Otay مسا بازداشتگاه شده بود درخواست برای حفاظت بیشتر از COVID-19 همه گیر در تمام هفته در هنگام حمل و نقل فولاد ماسک وارد تسهیلات در روز جمعه.

زنان “غلاف” در نهایت قادر به خندق خود را در ساخت و ساز ساخته شده از باندهای لاستیکی, شرت آستر و برش پیراهن مناسب ماسک.

اما در آن بعد از ظهر به سرعت تغییر خلق و خوی از هیجان به خشم گفت: Briseida سالازار یک زن 23 ساله در این واحد که در خانه های بازداشت شدگان مهاجرت.

تنش قبلا بالا در داخل تاسیسات — ترکیبی از بازداشت شدگان مهاجرت و جرم جنایی متهم زندانیان — از آنجا که اولین فرد, تسهیلات, کارمند, آزمایش مثبت هفته گذشته است.

تبلیغات

حداقل 16 تن از بازداشت شدگان — 12 در بازداشت اداره مهاجرت و گمرک و چهار تحت مارشال آمریکا خدمات نظارت — آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از بعد از ظهر جمعه با توجه به امکانات سند به دست آمده توسط San Diego Union-Tribune.

یک زن در یک غلاف است در میان کسانی که تست مثبت است.

بازداشت شدگان تا به حال گله و شکایت از نداشتن دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و نداشتن کافی صابون.

“ما شده است را از نزدیک دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه های پس از آغاز COVID-19 pandemic” گفت: Amanda Gilchrist سخنگوی CoreCivic, شرکت خصوصی اجرا می شود که بازداشتگاه. “CDC راهنمایی در استفاده از ماسک به تازگی تغییر کرده و ما سخت کار کرده ام به سرعت اطمینان حاصل شود که همه کارکنان ما و کسانی که در مراقبت از ما دسترسی به ماسک های سازگار با این راهنمایی های جدید.”

تبلیغات

جدید فولاد ماسک وارد شده اما آنها در ابتدا با شرایط سالازار گفت.

Salazar حساب از آنچه اتفاق افتاده است زمانی که ماسک وارد است تایید شده توسط یک امضا اعلامیه از سن دیگو وکیل آنا Hysell که مشتری به نام او بلافاصله پس از آن اتفاق افتاده است و همچنین پیام ها از دیگر وکلای مدافع که شنیده داستان های مشابه از مشتریان خود را.

قبل از این ماسک به توزیع می شود, واحد manager دست زنان در قرارداد نوشته شده به زبان انگلیسی, گفتن آنها را آنها را به ثبت نام برای دریافت ماسک.

بسیاری از زنان در واحد انگلیسی صحبت نمی کنم سالازار گفت. پس از رشد در ایالات متحده است که او یکی از معدود کسانی که انجام می دهند.

این سند به عنوان خوانده شده از طریق تلفن به Union-Tribune شامل یک بخش گفت که بازداشت شدگان موافقت به “ضرر” CoreCivic و آن عوامل و کارکنان “از هر و همه ادعا می کند که من ممکن است مربوط به طور مستقیم به پوشیدن ماسک صورت.”

زمانی که مدیر واحد شروع به ترجمه شفاهی سند به زبان اسپانیایی یکی از دو زبانه زندانیان متوجه شده است که او قلم “ضرر” بخش در ترجمه. او اشاره کرد که به دیگر زندانیان و آنها عصبانی شد.

بیشتر حاضر به ثبت نام و اشاره کرد که آنها باید با توجه به اشکال در زبان خود را. برخی در غلاف صحبت می کنند نه انگلیسی و نه اسپانیایی.

این مدیر واحد تصریح کرد که آنها را نمی توان با توجه به ماسک بدون امضای سالازار گفت.

تبلیغات

بازداشت شدگان شد پر سر و صدا به عنوان خشم خود را افزایش یافته است. سالازار گفت: او می خواست به محافظت می شود اما او نمی خواست به دور ثبت حقوق خود بدون درک آنچه که او بود امضا و یا مشاوره با یک وکیل. او معتقد است که دیگر زندانیان احساس به همان شیوه.

“ما ناراحت شدند. ما بودند که با صدای بلند” سالازار گفت. “اما همه ما ناراحت شدند چرا که او نه به انجام کار خود را راست. او به ما این اطلاعات نیاز داریم.”

زمانی که زنان خواستار توجه ماسک آنها تهدید شدند که با اسپری فلفل با توجه به چندین حساب.

Gilchrist این CoreCivic سخنگوی این گفته بود استفاده از زور در بازداشتگاه.

سه نفر از جمله یکی که تا به حال به رسمیت شناخته خطای ترجمه شد دور گرفته شده است.

“همه ما آمد و گفت: اگر آنها در حال رفتن به دریافت punished, همه ما در حال رفتن به دریافت punished,” سالازار گفت: “صدای او پر از احساسات است.

زنان تصمیم به شروع یک اعتصاب غذا که به پایان نخواهد رسید تا زمانی که این سه زن بازگردانده شدند.

Hysell به زودی دریافت تماس از مشتری خود را.

تبلیغات

“موکل من شروع به گریه کرد و به من بگویید که او بسیار می ترسم” Hysell گفت: در بیانیه ای که او قصد دارد به پرونده در ارتباط با یک پرونده حقوقی. “او گفت که امکانات به اندازه کافی حفاظت از آنها است.”

Hysell اضافه شده است که مشتری او گفته است که واحد ندارد ضد عفونی کننده دست, بر خلاف اظهارات یخ مقامات در مورد آنچه که ارائه شده به زندانیان در طول بیماری همه گیر.

یخ معاون مدیر پزشکی دکتر فیلیپ Farabaugh گفت: در یک دادگاه پرونده که صابون و ضد عفونی کننده دست در دسترس هستند در تمام واحد های در Otay مسا.

یخ کرده است گفت: به طور کلی در بیانیه ای در وب سایت خود را که صابون در دسترس است به بازداشت شدگان و ضد عفونی کننده دست زمانی که ممکن است.

CoreCivic گفت: اواخر جمعه وقتی پرسیده شد که در مورد این حادثه در یک غلاف که قرارداد خواهد بود لازم برای بازداشت شدگان برای دریافت ماسک.

“به مطمئن شوید که هر کسی با پوشیدن یک ماسک به طور کامل درک می کند که آنها ممکن است پیشگیرانه و که این مهم به ادامه اقدامات مانند اجتماعی فاصله و بهداشت مناسب توصیه های ما را فراهم آموزشی جزوه” Gilchrist گفت. “بدون امضا چشم پوشی مورد نیاز خواهد بود برای دریافت یک ماسک.”

حدود پنج ساعت پس از حادثه CoreCivic کارکنان به ماسک و خواسته زنان به اولیه یک مقاله به اذعان کرد که آنها تا به حال دریافت ماسک سالازار گفت. قرارداد رفته بودند.

سه زن که تا به حال گرفته شده است دور آورده بودند به واحد.

Morrissey می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de