با وجود coronavirus بسیاری از گله به نارنجی و Ventura county سواحل به ضرب و شتم گرما

در اولین آخر هفته گرم از بهار در ساحل سانتا مونیکا ترک — آخرالزمانی پوچی غیر قابل تصور فقط چند ماه پیش.

پایین ساحل در هانتینگتون بیچ, رمان coronavirus همه گیر به نظر می رسید دور. چتر رنگارنگ و لباس شنای زنانه دوتکه چادری sunbathers نقطه چین از شن و ماسه.

به عنوان درجه حرارت افزایش یافت و به بالای 80s در برخی از نقاط این منطقه در پنج شنبه, عبور از خطوط شهرستان بود و ورود به جهان متفاوت است. برخی از سواحل در پرتقال و ونتورا شهرستان باز بود حتی به عنوان coronavirus بحران ادامه داد: با نمرات از موارد جدید و مرگ و میر روزانه.

با وجود سفارشات از دولت و مقامات محلی به ماندن در خانه به جز کارهای لازم و به ورزش در محله خود مردم رفتند به سواحل.

تبلیغات

برای بسیاری از تلاقی یک موج گرما و بیش از یک ماه پناه در خانه ساخته شده بازدید به شن و ماسه غیر قابل مقاومت, باعث, ساحل, تابلو که بیشتر شبیه یک اوج تابستان بعد در زمان عادی از یک شنبه مارس با یک بیماری تنفسی گردش در میان جمعیت.

“پس از cooped ما درک می کنیم که مردم می خواهند برای لذت بردن از خارج گفت:” ونتورا پلیس Cmdr. تام هیگینز که توصیف شنبه در ساحل, جمعیت که خیلی بزرگ است.

برای بیشتر قسمت ها beachgoers نگه داشته و حداقل شش فوت جدا از یک دیگر, مقامات گفت.

هدر Rangel مطبوعات افسر اطلاعات برای نیوپورت بیچ اداره پلیس گفت: روز شنبه وجود داشته است هیچ دستگیری و یا ارجاعات مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات.

تبلیغات

“سواحل شلوغ هستند و مانند یک روز تابستان در ساحل نیوپورت” او گفت: در یک ایمیل.

هانتینگتون بیچ انتخاب به نگه داشتن خط ساحلی آن اگر باز اسکله ساحل پارکینگ و برخی از پارکینگ محفظه باقی مانده بسته شده است.

انجی بنت سخنگوی هانتینگتون بیچ اداره پلیس گفت: روز شنبه در سواحل به نظر می رسد تا حدودی شلوغ است اما وجود دارد هیچ توجهی به حوادث و بدون اشاره به نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“چه گشت ماموران در حال دیدن است که مردم به ماندن در درون خود گروه و مناسب فاصله از هم جدا,” او گفت:. “این یک روز گرم و آن را برای تلفن های موبایل مانند مردم مطابق و انجام آنچه ما می خواهیم از آنها است.”

تبلیغات

شور و شوق برای beachgoing در طول همه گیر است که به دور از جهانی است. برخی از اورنج کانتی شهرستانها از جمله لاگونا بیچ و مهر و موم در ساحل خود را بسته اند سواحل است. گوه محبوب نیوپورت بیچ گشت و گذار در مقصد بسته شده است.

اورنج کانتی استاد راهنما لیزا Bartlett به ذکر است که این منطقه بوده است هولناک با مردم لس آنجلس و سن دیگو شهرستان و اینلند امپایر.

“هنگامی که شما یک نگاهی به مردمی که در حال پایین آمدن آنها نه تنها پیوستن به امن تر-در-خانه سیاست در جوامع خود — آنها حتی ماندن در خود استان ها,” او گفت: اوایل این هفته.

روز شنبه, Los Angeles, رئیس پلیس میشل مور توییتی عکس های ناگسستنی وسعت شن و ماسه شات از یک هلیکوپتر.

تبلیغات

“من تعارف به جامعه ما برای دور ماندن از سواحل در لا,” او نوشت. “از مالیبو, سانتا مونیکا, ونیز به Dockweiler – همه روشن!!”

باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت گفت: بارها و بارها که سواحل باید بسته باقی می ماند برای جلوگیری از سرریز از بازدید کنندگان که ممکن است حامل coronavirus. او پرسید: L. A. ساکنان به جمعیت در سواحل کشورهای همسایه.

در روز شنبه به عنوان L. A. شهرستان گزارش 48 جدید مرگ و میر و 607 موارد اضافی از COVID-19, فرر تمدید فراخوان خود برای مردم به ماندن در خانه.

تبلیغات

جدید مرگ 37 قربانیان مسن تر از 65 و نه بودند سنین 41 تا 65. سی و هشت تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

ساحل طولانی است که خود را در وزارت بهداشت, گزارش 26 موارد جدید آوردن این شهرستان در مجموع به 896 مرگ و میر و بیش از 19,100 موارد است.

تعداد مرگ و میر در L. A. شهرستان دو برابر در هفته گذشته و بیش از 7000 مورد جدید تشخیص داده شد. تعداد کل موارد می ایستد در بیش از 19,000.

فرر خواست مردم ولع هوای تازه خود را محدود به پیاده روی در محله خود.

تبلیغات

“استخر های عمومی و تمام سواحل بسته باقی می ماند برای رفاه و سلامت کسانی که بیشتر در معرض جدی بیماری و مرگ از COVID-19,” فرر در بیانیه ای گفت. “در ادامه به انجام بخشی خود را و صرفه جویی در زندگی می کند. این است که چگونه ما به طرف دیگر شیوع و شروع به بازیابی ما.”

اورنج کانتی مقامات بهداشت در روز شنبه اعلام کرد 124 جدید COVID-19 موارد بالاترین یک روز افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر. مقامات بهداشت نیز گزارش داد دو اضافی مرگ و میر آوردن شهرستان در مجموع به 1,969 موارد و 38 مرگ و میر.

شهرستان ونتورا گزارش کرده است در مجموع 476 موارد و 16 و میر.

هفته گذشته در شهرستان ونتورا کاسته سخت بسته شدن در پارک ها و سواحل است. سواحل و تفرجگاه ها و پارک ها باز هستند به بازدید کنندگان است که باید در حفظ و فاصله آنها از یکدیگر باقی می ماند و در حرکت است. پلیس می تواند به طور نامحدود نزدیک یک منطقه اگر بازدید کنندگان نادیده گرفتن قوانین است.

تبلیغات

در ساحل در شهرستان ونتورا در شنبه, خانواده, بازی های برگزار شده در شن و ماسه و خوانندگان plied امواج. سگ سرگردان آزادانه به عنوان تنها نجات دهنده ایستاده بود در خارج از برج خود را اسکن آب های فیروزه ای با دوربین دوچشمی. تعداد کمی از مردم ماسک عینک, اما بسیاری مشاهده شده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

ونتورا پلیس گروهبان. مایک Anselmo می تواند خود را به اجرای قوانین علیه طولانی در ساحل. چتر به حال به پایین آمدن; شاید فاقد سایه خواهد مردم را تشویق به حرکت می کند.

“از لحاظ فنی شما قرار نیست به نشستن. اما آنها با کودکان و نوجوانان” Anselmo گفت. “من قصد ندارم به درخواست برخی از 50 سال پدر و مادر به اجرا در اطراف با بچه ها در تمام طول روز.”

درجه حرارت در حال انتظار برای خنک شود اما برای ماندن در سمت گرم در هفته آینده.

تبلیغات

یکی sunbather از دره Fernando سان که کاهش یافته است را به نام او گفت که او تا به حال رانده شمالی به انجام آنچه در جنوب کالیفرنیا اغلب زمانی که جیوه افزایش می یابد.

“این داغ” در کنگا پارک resident گفت. “این رفتن به چیزی که به انجام اگر شما در کالیفرنیا زندگی می کنند.”

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>