دندان نگرانی اگر مردم را به دندان تمیز برای ترس از Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

این تمرین دندانپزشکی که در آن Candace Grenier کرده دو دهه تعطیل در اواسط ماه مارس. که درست قبل از او پسر Ryeder از دست رفته و کار خود را در خودرو فروشگاه بدن. ست فرانکلین پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ست فرانکلین

“بیایید ببینید – این که بد نیست; 37 درجه” Candace Grenier می گوید: خواندن دماسنج در خارج از پنجره خود را لنگرگاه صفحه اصلی.

هنگامی که درجه حرارت می شود بالاتر از نقطه انجماد آن را به یک روز خوب. نه فقط به دلیل آن را احساس می کند بهتر است, اما آن را نیز خوب برای قبض برق و به دلیل Grenier دیگر نمی تواند توجیه پرداخت $50 تا 70 دلار به جلوی خانه اش را شخم زدند.

این تمرین دندانپزشکی که در آن او به مدت دو دهه تعطیل در اواسط ماه مارس, فقط, قبل از پسرش, Ryeder نیز از دست داده و کار خود را در خودرو فروشگاه بدن.

چهره CORONAVIRUS رکود اقتصادی

مشاغل از دست داد. کسب و کار در خطر است. جلسات رفته مجازی. چهره Coronavirus رکود اقتصادی ارائه می دهد عکس از کار آمریکایی که زندگی شده اند طرح میتوانست با این بیماری همه گیر.

او امیدوار بود به استفاده از انباشته مرخصی استعلاجی و زمان پرداخت کردن برای پوشش برخی از هزینه های اما مطب دندان نمی تواند استطاعت به پرداخت آن است. مزایای بیکاری در زمان زمان به روند او می گوید: به دلیل وجود داشته اند بسیاری از اخراج.

حتی زمانی که همه چیز بازگشایی Grenier نگرانی مردم را چشم پوشیدن از شستشو و تمیز کردن دندان آنها به عنوان نگرانی در مورد گرفتن coronavirus با مراجعه به مطب دندان. “مردم ممکن است تصمیم بگیرد که ‘من قصد ندارم که در معرض خطر,’, ” او می گوید.

را بیشتر از پس انداز او را قطع تمام تجملات — و در حال انتظار برای دیدن اگر او نیاز به تاخیر در وام مسکن خود را پرداخت. او معامله او تخصص قهوه فله Costco نسخه. او همچنین به نظر می رسد به جلو به گرفتن موهای خود را رنگ زمانی که او می تواند بازگشت به کار. “من 53 بنابراین وجود دارد قطعا ریشه نشان دادن است.”

ادامه مطلب داستان در چهره Coronavirus رکود است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>