Dems, ایران جعل شیوع ویروس به '20 کمپین موضوع

واشنگتن - Coronavirus است که در حال حاضر رنگ آمیزی 2020, کمپین با دموکرات ها را متقاعد جمهور دونالد مغلوب ساخت

توسط MINERALNEWS در 24 اسفند 1398

واشنگتن - Coronavirus است که در حال حاضر رنگ آمیزی 2020, کمپین با دموکرات ها را متقاعد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبهم پاسخ به شیوع بیماری او را ترک می کند و پایین-رای جمهوری خواهان آسیب پذیر بیش از این رو به رشد بحران بهداشتی خود صلاحیت و __ به طور بالقوه مخرب __ متناوب اقتصاد است.

جمهوری خواهان در حال مبارزه با متهم دموکرات از سیاسی کردن مبارزه با ویروس ها و COVID-19 گاهی اوقات بیماری کشنده آن را باعث می شود. اما اغلب عصبی ایران امیدوار است دولت اقدامات را معکوس بازار سهام را nosedive, جلوگیری از رکود اقتصادی و غلبه بر coronavirus در فقط چند ماه.

که می تواند اجازه می دهد زمان برای جلوگیری از مشکلات از تبدیل شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن طوفان کاترینا و تعریف نوامبر انتخابات جنگ برای کاخ سفید و کنگره است. سپس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به شدت انتقاد برای دولت او را دیرتر از دست زدن به مرگبار سال 2005 طوفان که کتک New Orleans آسیب دیده ریاست جمهوری خود و کمک به تروریستها از دست دادن خانه کنترل کنید.

"اقتصاد شده و تمام schtick" گفت: سابق Rep. تام دیویس R-Va., که یک بار به ریاست مجلس روحانی در مبارزات انتخاباتی کمیته. "اگر بازار مخازن و اقتصاد پایین می رود و من فکر می کنم برگ برنده را در کل دلیلی برای بودن در اتاق می رود."

"راه شما پاسخ به بحران می تواند در ایجاد یا شکستن لحظات برای مقامات منتخب گفت:" روید Ayres جانباز جمهوری خواه ناظر انتخابات.

مردم در هر دو طرف می گویند رکود اقتصادی و شایع شیوع بیماری فلج خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن را گشتند و جمهوری خواه تلاش برای تصرف خانه کنترل و دفاع از خود در مجلس سنا اکثریت. که یک لبه دموکرات ها آماده برای بهره برداری.

"هر انتخاب ترجمه رسمی صاحب این لحظه" Rep. شان Casten D-Wis., توییتی در این هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل یک زمان نخست ملی آدرس که اشتباه توصیف مراحل مختلف آن را امتحان کنید حاوی ویروس است. "آنها او را انتخاب. آنها coddled او. آنها cowered قبل از او."

دموکرات ها برای اولین بار در تبلیغات در موضوع فقط شروع به trickling ، در عین حال آنها نقطه به توافق نقاط نرم دموکرات تشخیص و تجدید نظر عاطفی آنها را.

قبل از خروج از حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری این ماه, Mike Bloomberg زد دو تبلیغات است که به طور ضمنی به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی مدیریت بحران با استناد به تلاش های خود را به عنوان شهر نیویورک شهردار درست پس از 9-11 حملات تروریستی است. "اعتماد ضروری است" بلومبرگ گفت.

دموکراتیک حمایت گروه محافظت از ما مراقبت شروع به پخش یک نقطه این هفته در مونتانا تصریح می کند که دولت اوباما سناتور استیو Daines, "نگران نباشید" در مورد خانواده های نگرانی های بهداشتی از جمله coronavirus. آن را به تصویر می کشد نگران مامان معلق در هوا بیش از دخترش که دروغ بستری در بیمارستان.

Daines که چهره رقابتی انتخاب مجدد مسابقه این ماه نوامبر است مورد علاقه لغو جمهور سابق باراک اوباما در مراقبت های بهداشتی قانون اما هیچ مدرکی وجود ندارد که او اعتنا نمیکند در مورد کوروناویروس. جسی شکار سخنگوی سنا روحانی در مبارزات انتخاباتی کمیته گفت: دموکرات ها در حال اجرا هستند "نفرت انگیز حمله تبلیغات سیاسی یک بیماری است که می داند هیچ حزب است."

کوتاه از کمپین تبلیغات هر دو طرف باید با استفاده از مطبوعات و ایمیل به بیش از دو ویروس است.

کریستی اسمیت یک دموکرات مبارزه برای خانه باز صندلی از لس آنجلس فرستاده حامیان متهم جمهوریخواهان از "قانونی قصور" برای مسدود کردن یک دموکرات لایحه پرداختن به ویروس.

و یک ایمیل از طرف امریکا تایید شده یک گروه است که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن شده "کار در سراسر ساعت برای نگه داشتن آمریکایی ها امن و سالم" او متهم شده است که توسط "چپ و جعلی اخبار رسانه ها" برای شیوع.

از جمله ایمیل های اغلب استفاده می شود برای تولید لیست از رای دهندگان بالقوه داوطلبان و خیرین. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با اشاره به انتقادات از دولت خود coronavirus عملکرد به عنوان یک "جعل."

جمهوری خواهان می گویند هنوز هم وجود دارد زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن به اهلی coronavirus و اقتصاد و سپردن آنها به سر و صدای پس زمینه قبل از روز انتخابات.

"اگر ما این کار را درست در اواسط تابستان اقتصاد و سهام خواهد آمد خروش دوباره گفت: Rep. استیو Stivers R-اوهایو اخیر رئیس حزب خانه سیاسی بازو.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

سریع turnabout خواهد شد بسیار مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن که در انتخابات ریاست جمهوری به ویژه مکرر با مشخصات بالا درگیری که اغلب غرق هر یک از دیگر. که شامل خانه اش استیضاح و خود را تبرئه فقط پنج هفته پیش توسط مجلس سنا که در حال حاضر شده است را تحت الشعاع قرار آخرین بحران است.

بالاتر از همه مسائل ضعیف اقتصاد می تواند املا جمهور فعلی را سقوط و همه چیز در حال حاضر نگاه شوم. سقوط بازارهای مالی پژمرده 401k حساب رو اخراج کاهش هزینه های مصرف کننده و سفر و خاموش کردن ورزش لیگ و مکانهای تفریحی به سختی این مسائل است که lures های رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اورژانس جمعه گفت که ارائه 50 میلیارد دلار به دولت های ایالتی و محلی برای شیوع. داو جونز به طور متوسط افزایش یافت بیش از 1,900 امتیاز جمعه بود اما هنوز هم در بازار خرس خاک بیش از 20 درصد از آن همه وقت در ماه گذشته.

اما در یک مثال از تمایل به تطهیر ویروس و defensiveness در مورد دولت را آهسته پا در واکنش به آن گفت: "من نمی مسئولیت در همه" برای آهسته رول تست در ایالات متحده آمریکا

که در سمت چپ زخمی اقتصاد و ویروس را غیر قابل مقاومت به اهداف برای دموکرات ها که در حال گره زدن آنها را به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بی کفایت.

"شما نمی خواهد که تا به حال یک نوسان در بازار سهام این هفته اگر او واقعا نگران کننده اعتماد به نفس از سرمایه گذاران گفت: Rep., Debbie Wasserman Schultz, D-Fla., سابق حزب دموکرات رئیس. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "پرواز با صندلی شلوار خود پوشش خود را tuchus رویکرد نه الهام بخش اعتماد به نفس."

"رئیس جمهور تهمت گرفته شده از نوع مخرب غرور ادعا که او به تنهایی می تواند همه چیز اتفاق می افتد گفت: Rep. پیتر ولش D-Vt. "و او را به اجرا بازی خود را با کروناویروس که به سادگی نمی پاسخ به توییت خود و توهین."

دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری دنباله زده اند شبیه تم.

جو بایدن گفت: "فراگیر عدم اعتماد به این رئیس جمهور" تا به حال مانع پاسخ به ویروس مرکب مغلوب ساختن پیشی جستن خروج از کشور "محزون می خوانی آماده نشده است." بایدن باقی مانده رقیب ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز گفت: دولت "بی کفایتی و بی مبالاتی را تهدید زندگی بسیاری از مردم است."

جمهوریخواهان در حال مشاهده برای دیدن اگر دموکرات ها از حد خود تجاوز در تبدیل یک ویروس است که به کشته شدن هزاران نفر در سراسر جهان به یک سلاح سیاسی است.

خطر برای دموکراتها است اگر آنها "شبیه آنها تشویق برای بدتر شدن بسیار جدی در وضعیت" گفت: Ayres, the GOP pollster.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن