دموکرات ها پرده های اقتصادی قصد دارد برای کمک به جوامع نهفته Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. و همکار دموکرات برگزاری یک کنفرانس خبری به بحث اورژانس پرداخت مرخصی استعلاجی برای کمک به افرادی که مشاغل نهفته شیوع کروناویروس. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

J. Scott Applewhite/AP

دموکرات کنگره رونمایی طرح های پیشنهادی خود را به صورت قانونی بسته محرک اقتصادی با هدف کاهش آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

هر دو مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها را رد کرد رئیس جمهور تهمت پیشنهاد برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد استدلال نمی کند ارائه کمک به کسانی که در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. آنها گفتند که کاهش مالیات بشود بیش از حد به سمت ثروتمند آمریکایی که نیست احساس درد حاد به عنوان رستوران و هتل و دیگران در بخش خرده فروشی.

“ما نیاز به کمک های مالی به آن دسته از کارگران و خانواده هایی که به طور مستقیم تحت تاثیر coronoavirus,” ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر گفت.

خانه رهبران دموکرات در حال انتظار برای معرفی یک لایحه به عنوان به زودی به عنوان چهارشنبه و آن را ممکن است در اتاق می تواند بر روی آن رای در روز پنج شنبه با توجه به کنگره منابع.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. شروع به هل دادن بیش از آخر هفته برای پرداخت مرخصی استعلاجی گسترش بیکاری کمک مزایای حقوق از دست رفته, تغذیه کمک مدل سازی در برنامه های تنظیم برای بلایای طبیعی و حفاظت در برابر قیمت سنگ آهن در بازار.

شومر تاکید کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاپیتول هیل روز چهارشنبه که خود را در چارچوب لایحه شامل این موارد و دیگر طرح های پیشنهادی او گفت که کمک خواهد کرد که به هر دو کوتاه مدت و بلند مدت امداد.

پلوسی در دیدار با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به مذاکره روز سه شنبه پس از او و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان حمله داعش در رویکرد خود را.

پس از آن سخنران به خبرنگاران گفت: “ما آماده هستیم با ما قوانین” اما گفته است که در حال بررسی برای هزینه ها توسط دولت آمریکا.

پرسید که آیا دولت تا به حال طرح های پیشنهادی دموکرات ها می تواند شرایط پلوسی گفت: “ما باید در دستور کار ما و این چیزی است که ما می خواهم برای دیدن. اگر این چیزی است که مطلوب به آنها و سپس خواهیم دید چه چیز دیگری ما می توانیم انجام دهیم.”

شومر در نامه ای به رئیس جمهور همراه با بیش از 30 حزب دموکرات جذاب برای اقدام سریع در روز چهارشنبه.

“در حالی که زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل ممکن است مهم برای کاهش گسترش ویروس آن را ایجاد به طور بالقوه قبر چالش های اقتصادی برای کارگران آمریکایی که به راحتی قادر به telework و یا کسانی که دسترسی ندارند به پرداخت ترک” سناتور نوشت. “بیشتر محدودیت در سفر دسترسی به بیشتر های مشترک خدمات عمومی و لغو رویدادهای مهم را به طور بالقوه صدمه دیده و تعداد زیادی از آمریکایی ها که کار یا بستگی مهمان نوازی, سفر, گردشگری و کسب و کار خرده فروشی.”

آنها همچنین فشرده به مدت شش ماه از بخشش وام برای وام های دانشجویی فدرال و وام های مسکن, فاجعه, کمک های مالی برای جوامع مجبور به تعطیل مستقیم کمک از اداره کسب و کار کوچک برای خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر عدم توجه به رها کردن به دلیل شیوع.

یک مقام کاخ سفید بلافاصله ارائه نظر در مورد اینکه آیا. مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای دیدار با بانکی و مدیران عامل چهار شنبه بعد از ظهر.

“ویروس نمی گویند آیا شما یک جمهوری خواه یا دموکرات” دموکرات ایالت ورمونت پاتریک لیهی گفت و اضافه کرد “این تاثیر همه آمریکایی ها.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im