دموکرات ها پول وعده های خود را به واقعیت 2020 مسابقه

آمریکا و بسیاری از دموکرات نامزد ریاست جمهوری راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در سال گذشته با پررنگ وعده برای رد کمک از سوپر پکس و تاریک پول گرفتند. اما به عنوان واقعیت سختی اولیه مبارزه نزول آن وعده ها محو دور.

الیزابت وارن یکی از شدیدترین منتقدان از پول در سیاست بود آخرین کاخ سفید امیدوار این هفته به قبول کمک از یک سازمان است که می تواند جمع آوری و صرف مقدار نامحدودی از طرف نامزدهای سیاسی. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مینه سوتا بهداشت ، ctq و برنی ساندرز انجام داده اند ،

دموکراتیک نبرد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ورود به بحرانی جدید فاز به بیش از یک دوجین متحده رای ظرف چند هفته آینده با حدود یک سوم از نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی در خطر است. کمپین مالی افشا شده به کمیسیون انتخابات فدرال در روز پنج شنبه ارائه روشن ترین نگاه در عین حال که باید این منابع به جعل در عمیق به تقویم و که مجبور خواهد شد به زودی به روی چیزی حساب کردن با پایداری نامزدی خود را.

این آشکار شامل هزینه های کمپین و جمع آوری کمک های جزئیات برای ماه ژانویه و گذاشته سر استارک مالی گزینه های پیش رو برای کسانی که دیگر از سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار و ساندرز.

بلومبرگ میلیاردر شده فرو بیش از 400 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود را در حالی که ساندرز است رو با یک ارتش از همکاران که تجدید پذیر جریان کوچک آنلاین کمک به او کمک کرد متراکم کردن 25 میلیون دلار در ماه ژانویه به تنهایی.

“کمپین ما ساخته شده است یک سازمان در سراسر کشور است که درگیر شدن رای دهندگان روزانه” گفت: بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey. “با بیش از 2400 کارکنان در سراسر 43 متحده امروز مایک تنها کاندیدای با سابقه و منابع برای ساخت زیر ساخت های ملی دموکرات ها نیاز به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در مقابل وارن مطرح $10.4 میلیون, برگزار شد فقط $2.2 میلیون نفر در رزرو در پایان ماه و در زمان 400.000 دلار خط اعتباری. پس از آن در ماه فوریه او به کمپین گفت: او پس از مطرح 17 میلیون دلار به برخی از آن پس از یک روحیه بحث عملکرد پنج شنبه شب

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مطرح $8.8 میلیون در ماه ژانویه و تا به حال $7.1 میلیون نفر در بانک. و مینه سوتا بهداشت ، ctq به حال $2.8 میلیون در دست هر چند او مطرح شده است و بیش از 6 میلیون دلار پس از یک برک آوت بحث عملکرد قبل از مقدماتی نیوهمپشایر.

حتی پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا که غیر محتمل به افزایش شهرت بود در بخش سوخت خود را گسترده موفقیت مالی پیش از آن در مسابقه گزارش مصرف در بدون زرق و برق 6 میلیون دلار در ماه ژانویه است. او همچنین تا به حال فقط $6.6 میلیون پول نقد در دست پس از سوختن از طریق $14.1 میلیون دلار است که در ماه است. مبارزات انتخاباتی خود می گوید که او پس گرفته شده در یکی دیگر از $11 میلیون اما گفته است که چگونه بسیاری از است که او سپری کرده است.

که می دهد ساندرز و بلومبرگ قریب به اتفاق استفاده به عنوان سوپر شنبه در مارس 3, هنگامی که بیش از یک دوجین متحده خواهد شد برگزاری مسابقات.

رهبران حزب به مدت طولانی نگران است که ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی را از دست بدهند به ناروا به دلیل آغوش او از جناح چپ سیاست است. در حال حاضر پس از یک گردن-و-گردن نشان دادن در برابر Buttigieg در آیووا به دنبال پیروزی در نیوهمپشایر او یکی از بهترین آماده به تصرف نامزدی.

بلومبرگ با بی حد و حصر منابع پدید آمده است به عنوان یک نامزد میانه رو است که پول به رقابت با Sanders. اما پس از به طور گسترده ای panned بحث عملکرد در روز چهارشنبه که در آن او بود eviscerated توسط وارن برخی از آنها شک این احتمال بیش از حد.

در حال حاضر بسیاری از غم و اندوه که در اوایل روزهای اولیه بودند تحت سلطه صیانت از منابع پول مبارزات رد خواهد بود به جای ساخت یک شبکه جمع آوری کمک برای رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن. همراه با کمیته ملی حزب جمهوری خواه او را مطرح کرده است بیش از $525 میلیون دلار برای انتخاب مجدد تلاش آنجا شروع 2019.

“این یک اشتباه بزرگ به تلاش برای پایبندی به این سطح مالی خلوص. تنها کسی که می توانید انجام دهید این است که برنی ساندرز — هیچ کس دیگری نمی تواند. باراک اوباما نمی تواند هیلاری کلینتون نمی تواند و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می نمی گفت:” روفوس Gifford برجسته دموکراتیک برگزار شد که جمع آوری کمک در سطح بالا و پست در هر دو از اوباما در مبارزات انتخاباتی. “که می خواهد درس از این اولیه — به خصوص اگر برنی ساندرز برنده است.”

وارن یک سناتور ماساچوست بود قابل توجه علاوه بر این در روز پنج شنبه به صفوف مردم acquiescing به کمک از یک سوپر پک که ممنوع است از هماهنگ صرف تصمیم گیری با نامزد آنها پشتیبانی می کند.

“این نمی تواند مورد که یک دسته از مردم آنها را نگه دارید و تنها یک یا دو نمی,” او گفت: در حالی که مبارزه در نوادا است.

روز چهارشنبه گروه باقی بماند PAC اعلام کرد این امر صرف بیش از $1 میلیون نفر در تبلیغات حمایت از او.

“در حالی که ما توجه خود را به نمایش و توافق در مورد نیاز به اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی ما معتقدیم این انتخابات بسیار مهم است و ما می خواهیم به انجام آنچه ما می توانیم در چارچوب قوانین موجود برای حمایت از آنها گفت:” کریستینا رینولدز, معاون رئيس جمهور از گروه امیلی لیست که کمک 250.000 دلار به این گروه به عنوان یکی دیگر به نام میز آشپزخانه مکالمات تایید شده است که حمایت از Klobuchar.

در گذشته وارن و متحدان او به دنبال فشار رقبا به رد حمایت خود را. او به شدت انتقاد بایدن برای بازگرداندن او فوق العاده PAC تعهد در نوامبر است. گروه حمایت او متحد کردن کشور صرف 7.2 میلیون دلار از طرف او.

مبارزات انتخاباتی خود را نیز هدف قرار Buttigieg که حمایت VoteVets, یک سازمان است که در عمل هر دو فوق العاده PAC. این گروه که پشت جانبازان در حال اجرا برای دفتر مانند Buttigeig است صرف بیش از $630,000 در تبلیغات حمایت از او در نوادا که برگزاری آن در قفقاز در روز شنبه.

حتی ساندرز که برافراشته برای سال در برابر سوپر پکس و غیر انتفاعی تاریک پول گروه متکی است آنها را برای کمک به. او را پشتیبانی شده توسط ما انقلاب و یک تعداد انگشت شماری از سازمان های غیر انتفاعی دیگر که عملکرد بسیار مشابه به عنوان سوپر پکس اما نه به افشای اهدا کنندگان خود را و نمی خواهد که به گزارش فعالیت های مالی به IRS تا بعد از انتخابات. او تاسیس ما انقلاب پس از سال 2016 دست به هیلاری کلینتون که گرفته شده در حدود 1 میلیون با توجه به براده مالیاتی برای سال 2016 2017 و 2018. بسیاری از آن از کسانی که به کمک شش رقم مبالغ است. در طول سال 2016 انتخابات او نیز بهره مند از هزینه تبلیغات توسط پرستاران ملی ایالات super PAC.

وارن گفت: واژگونی وادار شد, در بخش, توسط بلومبرگ و همکار میلیاردر تام Steyer.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“آنها باید معادل یک فوق العاده PAC-آن را به عنوان شناخته شده خود را در کشو جوراب,” او گفت: در طول سی ان ان townhall پنج شنبه.

___

آسوشیتد پرس نویسنده سارا برنت در شیکاگو کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>