دموکراسی در معرض خطر در مرکزی و شرق اروپا گزارش می یابد

بزرگنمایی این تصویر

مجارستانی نخست وزیر ویکتور وزیر صحبت در ماه گذشته در مجلس زمانی که قانونگذاران داده او را از قدرت به حکومت به طور نامحدود توسط فرمان. یکی از جنبه های به ظاهر قانون تصویب برای مقابله با کروناویروس خواستار شرایط تا پنج سال برای کسانی که به جرم پخش كردن, دروغ یا تحریف حقایق در طول اضطراری است. Tamas Kovacs/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Tamas Kovacs/AP

دموکراسی تضعیف سراسر اروپای مرکزی و شرقی و همچنین اوراسیا میان ظهور چین و روسیه نفوذ با توجه به یک گزارش جدید توسط خانه آزادی یک واشنگتن-بر اساس غیر انتفاعی.

سالانه گزارش — سازمان ملل در حمل و نقل 2020 حذف دموکراتیک نما — پوشش 29 کشور از مرکزی اروپا به آسیای مرکزی و می گوید در حال حاضر وجود دارد کمتر دموکراسی در این منطقه بیش از هر نقطه در 25 سال گذشته.

“بسیاری از رهبران در این منطقه دیگر تظاهر به مراقبت در مورد دموکراسی یا حاکمیت قانون” خانه آزادی رئیس جمهور Michael J. Abramowitz در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس افشای مردم این کشورها به حتی بیشتر ،

این مطالعه نشان داد که مجارستان دیگر واجد شرایط به عنوان یک دموکراسی لهستان است که رهبری در همان جهت و چین و روسیه در حال به خطر انداختن شکننده نهادهای دموکراتیک در کشور است که پدید آمده از یوگسلاوی سابق.

Abramowitz می گوید هر دو اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا در حال شکست به ایستادن برای اساسی دموکراتیک ارزش واگذاری نفوذ در منطقه به پکن و مسکو است.

“وقت آن است که برای رهبران اروپایی که متعهد به آزادی برای مقابله با بحران در خود محله” Abramowitz گفت. “ایالات متحده نیز دارای نقش محوری بازی و باید rededicate خود را به یک سیاست خارجی است که بر دفاع از ارزش های دموکراتیک است.”

دموکراسی محو در داخل یک بلوک دموکراتیک ملت

مجارستان در اتحادیه اروپا و در عین حال نخست وزیر ویکتور وزیر مواجه است کمی مقاومت از بروکسل پس از یک دهه از بین بردن نهادهای دموکراتیک. خود را ملی فیدز حزب شرور و اهریمن مهاجران و “نرم افزار-مهاجرت لیبرال” مانند مجارستانی-آمریکایی نیکوکار جورج سوروس.

حقوق بشر مانیتور متهم وزیر و فیدز از stoking تجدید ضد یهودی در مجارستان با حمله به سوروس در میان دیگران — که جان سالم به هولوکاست در رومانی با جعلی و مقالات.

فیدز به کنار مخالفان خود را با هل دادن از طریق قانون اساسی و تغییرات قانونی برای تحکیم قدرت. اکثر رسانه ها در مجارستان در حال اجرا توسط دولت و یا حامیان آن. اخیرا دولت تحت فشار قرار دادند از طریق یک بازنگری برنامه درسی مدرسه ترویج ملی نویسندگان و انداختن آثار مجارستان تنها دریافت کننده جایزه نوبل در ادبیات, امره کرتس یک از بازماندگان هولوکاست است.

از ماه مارس وزیر شده است در حال اجرا در کشور توسط فرمان پس از تامین اضطراری قدرت برای مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس. اورژانس قانون هیچ غروب بند. خانه آزادی می گوید وزیر, که یک متحد قوی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است “کاهش یافته است تظاهر به احترام به نهادهای دموکراتیک.”

مجارستان سخنگوی دولت زولتان کواچ در پاسخ با تماس با گزارش مغرضانه به دلیل آن دریافت بودجه از سوروس’ Open Society Foundations. “با سوروس بودجه آنها کاهش یافته و تبدیل شدن این حزب که سوروس شبکه” Kovács توییتی. “هر کسی که مطابقت ندارد خود را لیبرال مشاهده می شود کاهش داد.”

مایک Smeltzer, یک خانه آزادی تحلیلگر تحقیقات اشاره می کند که غیر انتفاعی دریافت کمک های مالی از منابع بسیاری از جمله دولت ایالات متحده.

“دولت می خواهد به جای سعی کنید به ساقه مسنجر از معامله با اساسی نکات مطرح شده در گزارش ما که exhaustively سند کاهش جدی در آزادی و ایجاد دموکراسی در این کشور” Smeltzer NPR گفت. “ما در گزارش مجارستان تنها کشور در اتحادیه اروپا که یک دموکراسی است.”

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد در اعتراض به اعلام وضعیت اضطراری در هفته گذشته در بلگراد با یک بنر نمایش صربی جمهور Aleksandar Vučić سمت چپ و رئیس جمهور چین شی جینپینگ. در این بنر نوشته شده: “صرب و برادران برای همیشه.” Darko Vojinovic/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Darko Vojinovic/AP

خانه آزادی می گوید دموکراسی نیز لغزش دور در لهستان کشور دیگری در اتحادیه اروپا. گزارش سرزنش “سیستماتیک و هدفمند و طبیعت تهاجمی دولت حمله استقلال قضایی.”

در بالکان و صربستان و مونته نگرو — هنگامی که بخشی از یوگسلاوی — نیز دیده می شود دموکراتیک کاهش پس از “سال افزایش دولت ضبط سوء استفاده از قدرت و قدرتمند تاکتیک” با توجه به گزارش. صربی جمهور Aleksandar Vučić و Montenegrin جمهور میلو Đukanović “باید نوک آن کشورها بیش از لبه.”

گزیدگی توسط سال از ستیز روابط با اتحادیه اروپا هر دو کشور رشد کرده و نزدیک به پکن و مسکو است. “این دولت های چین و روسیه در حال حرکت در با پول و تبلیغات در تلاش برای برنده شدن قلب و ذهن” Smeltzer می گوید. “و آن را در بخش های بزرگ به دلیل عدم وجود اتحادیه اروپا و ایالات متحده اما این بدان معنا نیست که بالکان سیاستمداران هستند با استفاده از این وضعیت و تلاش برای تبدیل آن به نفع خود.”

در تلاش برای بررسی رو به رشد چین در مالی نفوذ در بالکان رهبران اتحادیه اروپا روز چهارشنبه با بیان “حمایت صریح” برای همه کشورهای بالکان در نهایت پیوستن به بلوک. آنها همچنین گفتند که کمک بالکان با کروناویروس طرح بازیابی در علاوه بر این به $3.6 میلیارد دلار در حال حاضر وعده داده شده است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>