تاخیر بین ربودن پسر 14 و کهربا هشدار برگ های جامعه با سوالات

یک فاصله تقریبا 40 ساعت در ربودن یک دختر 14 ساله در شمال نیویورک در روز روشن و امن خود را بازگشت به خانه را ترک کرده است مردم در محله خود با نگرانیهایی در این حادثه به کار گرفته شد.

“ما احساس می کنیم اگر آن را به یکی دیگر جامعه آنها می شده اند و در بالای آن گفت:” مارلون مارس یک جامعه کارگر است که تمام عمر خود را صرف در معرض خطر محلات همراه جین سنت

“پدر به نام پلیس پس از 5 p. m. به همین دلیل بود که در آن ساعت بعد که کهربا هشدار رفت ؟

“این یک مشکل بزرگ است.”

14-year-old boy, چه کسی ستاره دیگر نامگذاری چرا که او یک جزئی مجبور شد به یک جیپ مخاصم قدم دور از خانه اش در نزدیکی جین و تخته پاره روی اب خیابان حدود 8:25 صبح جمعه.

یک شاهد عینی به نام پلیس گفت که ستاره آنها اظهارنظر در این منطقه برای بسیاری از روز است.

کهربا هشدار صادر شد در نیمه شب پنج شنبه شش ساعت پس از پدر پسر گزارش دادند او گم شده است.

Toronto District School Board, قرار دادن چهار کارکنان در انتساب خانه پس از پسر نبود از Newtonbrook متوسطه در نزدیکی یانگ و Steeles بود ثبت نمی کند و پدر و مادر خود مطلع نمی شد تا 6:09 بعد از ظهر

نوجوان پیدا شد امن اواخر روز پنجشنبه در برامپتون.

پلیس می گویند او ربوده شد و به عنوان “قصاص” برای خود نابرادری Olalekan Osikoya است $4 میلیون مواد مخدر بدهی مربوط به “صدها کیلو” ارزش از کوکائین است. اسناد دادگاه نشان می دهد Osikoya محکوم شد Feb. 3 تا 36 ماه مشروط و جامعه خدمات پس از شفاعت گناه به چند فقره کلاهبرداری به تلاش برای باز کردن یک کارت اعتباری و حساب بانکی تحت یک هویت جعلی در سال گذشته است.

مظنون در این آدم ربایی بزرگ باقی می ماند.

Paul Nguyen محلی فیلمساز و تزئین فعال جامعه گفت: زمانی که بحران مانند این محصول معمولی زانو حرکت تند و سریع واکنش است برای ساکنان به قهر و تردید در مورد چگونه و در این مورد مدرسه منطقه واکنش نشان داد.

خیلی از این بی اعتمادی ناشی از تاریخی و تداوم “خون بد” بین جین و فینچ محله و پلیس Nguyen گفت.

“این اتفاق می افتد به یک بچه در جین و فینچ پس این همه پرچم های قرمز پاپ او گفت:” در مورد آدم ربایی.

او را تشویق ساکنان به صبر برای حقایق به ظهور و نظرات مطلع “و سپس ما می توانیم فشار را به سیستم برای ایجاد تغییرات است.”

Nguyen برنده ملی داوطلب جایزه در جامعه رهبر دسته بندی برای وب سایت خود را Jane-Finch.com. او ایجاد آن در سال 2004 به مبارزه منفی شهرت خود محله است که در طول تاریخ گرفتار جرم و جنایت پایین اشتغال و فقر است.

او گفت: مشترک احساسات در میان برخی از ساکنان این محله است که خود را به خوبی بودن و نگرانی نیست با توجه به همان سطح از اولویت به عنوان کسانی که از مرفه تر بخش هایی از این شهر است.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم احساس می کنید که راه” او گفت:.

رئیس پلیس مارک ساندرز متعهد صبح روز جمعه به “شدت” بررسی آدم ربایی و پیدا کردن کسانی که مسئول.

به بررسی ادامه جزئیات اندکی در مورد زمان حوادث منتشر شده است.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام در حال حاضر

سخنگوی پلیس Meaghan خاکستری گفت: ستاره روز جمعه که کهربا هشدار صادر شد بعد از پلیس قادر به پیوند شنبه صبح تماس بگیرید و در مورد فرد مجبور به یک وسیله نقلیه با گزارش پسر بچه گم شده و بعد از آن در روز. هنگامی که آنها قادر به پیوند پسر به یک سوخته ماشین در کلدن اواخر روز شنبه نیاز به یک کهربا هشدار روشن شد.

“به طور کلی وجود دارد معیارهای خاص است که باید در جهت ملاقات (کهربا هشدار) درخواست می شود در نظر گرفته و تایید شده است. بنابراین هنگامی که یک تماس می آید در یک تحقیقات اولیه انجام می شود به منظور تعیین شرایط” خاکستری گفت. “بعد از پدر و مادر این پسر گزارش دادند او گم شده در چهارشنبه شب یک تحقیق ما منجر به این باور وجود دارد یک نگرانی مشروع برای ایمنی خود را. این که در آن زمان که یک Amber Alert درخواست شد از OPP.”

نشانه هایی از آنچه که تصور می شود ربایندگان’ مسیر دیده می شد بعد از ظهر جمعه در چنگال از اعتبار استانی پارک در کلدن. یک وسیله نقلیه در بر داشت سوزش در پارک اواخر روز چهارشنبه همسان شرح از یک مورد استفاده در آدم ربایی به پلیس گفت:.

باقی مانده از ماشین سوخته — درب رسیدگی به برخی از ذوب سیم کشی و یک جرقه پلاگین هنوز هم می تواند دیده می شود در لبه laneway منجر به یک پارکینگ در نزدیکی پارک ورودی جمعه.

Jenna Moon
Jason Miller

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im