دفاع گریه ناپاک بیش نوجوان متهم در ایتالیا پلیس به قتل

رم – دفاع وکلا در مورد دو نوجوانان آمریکایی متهم به قتل یک افسر پلیس در رم شکایت جمعه که برخی از ترجمه ها از مکالمات ره در خونین به زندان آنقدر ضعیف انجام می شود که معنی کلمات از پیگرد قانونی را به نفع.

روبرتو Capra گفت: در یک مصاحبه تلفنی که هر کس آماده متن برای تعقیب همچنین متعهد به “قبر عمل” از حذف مکالمات مشتری خود را با اعضای خانواده و وکیل آمریکایی که تلقی مفید برای دفاع.

تورین مبتنی بر وکیل در دفاع تیم برای فینیگان لی سالمند در قتل محاکمه آغاز می شود که هفته آینده در رم.

سالمند و دوست گابریل Natale-Hjorth هستند متهم در کشنده سلاح سرد از افسر در ماه جولای سال 2019 چند ساعت پس از یک معامله مواد مخدر رفته بد است. Carabinieri افسر ماریو Cerciello Rega ضربات چاقو کشته شده 11 بار و همکار خود را افسر لباس شخصی بود که حمله در یک درگیری با آمریکایی ها و دادستان ها می گویند. آنها ادعا می کنند که سالمند knifed Cerciello Rega و Natale-Hjorth حمله دیگر افسر.

آمریکایی ها رفته بود به یک قرار ملاقات گذاشتن در نزدیکی هتل خود در رم پس از گفته و خواستار پول خود را به عقب و برخی از کوکائین در پی آنچه که دادستان ها می گویند یک botched معامله مواد مخدر در بخش دیگری از رم که در آن دو بودند تعطیلات. افسران رفت و به دیدار با این جفت ارز پس از شکایت به اتهام معامله را به میان برای بازیابی یک کوله پشتی با یک تلفن در داخل است که او ادعا کرد که آمریکایی ها ربوده و از او.

در یکی از ترجمه های منتشر شده در دو روزنامه این هفته در ایالات متحده مبتنی بر وکیل در حالی که صحبت کردن با زندانی سالمند مورد بحث ارائه حرکات به دادگاه. اما با توجه به ترجمه در متن آماده برای تعقیب وکیل پیشنهاد “بازی کردن در احساسات به نفع خود همدردی با دادگاه است.”

Capra گفت: با توجه به این دفاع را اعتراض قاضی دادگاه تعیین خواهد کرد بی طرفانه مترجم برای آماده سازی جدید متن.

“ما مبارزه در دادگاه به (ترجمه) اشتباهات اصلاح شود اما این قبر سند” در مورد حذفیات از متن. در یکی از این کلید حذف سالمند می گوید وکیل او نمی دانست Cerciello Rega شد, یک افسر پلیس اما فکر کردم که او برخی از “تصادفی جنایی مرد.”

Capra گفت: بر خلاف ممکن است بی کفایتی در مورد اشتباه در ترجمه “وجود دارد بدون هیچ توضیحی” برای حذف مکالمات. زمانی که دادگاه تعیین کارشناس می شنود شنود مکالمات حذف بخش خواهد بود ترمیم وکیل گفت.

یک دادستان در این مورد نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد فقیر ترجمه و یا حذفیات.

در میان معابر از شنود مکالمات ظاهرا از متن بود که یکی از بزرگان گفت: در زندان گفتگو که افسران هرگز نشان داد یا گفت هر چیز نشان می دهد آنها پلیس لباس شخصی.

دادستان ها گفته اند Cerciello Rega رفت و به ملاقات غیر مسلح. آنها ادعا سلاح قتل پنهان شده بود در آمریکا را از اتاق هتل.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

در ایتالیا وکلا’ گفتگو با مشتریان ممتاز هستند و نمی توان ره. Capra گفت: آن حضرت برای رهگیری سالمند چت با وکیل آمریکایی به این دلیل که وکیل نیست یک عضو از کانون نمی تواند تمرین در ایتالیا و نتیجه نیست بخشی از خود را رسمی و قانونی تیم زیر ایتالیایی سیستم عدالت قوانین.

هر دو آمریکایی که از شمال کالیفرنیا باید اصرار آنها می ترسید که افسران که آنها نمی دانستند که پلیس بود, قرار بود به آنها آسیب برساند و در نتیجه عمل به دفاع از خود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im