بحث takeaways: برنی کبود اما نه شکسته

چارلستون S. C. – دموکرات برگزار شد نهایی خود را در بحث قبل از کارولینای جنوبی, انتخابات ریاست جمهوری اولیه و حیاتی سه شنبه مسابقات که به دنبال سه روز بعد.

در اینجا برخی از takeaways کلیدی.

برنی باش

برنی ساندرز است که به ندرت یک صدای آرام اما او موفق به دریافت از طریق نه بحث با چند کبودی. به پایان رسید که سه شنبه شب هنگامی که او مورد حمله قرار گرفت در چند جبهه با هر حریف.

موضوع عمده: ساندرز می rile تا جمعیت, اما نمی توانید همه چیز انجام می شود. او unelectable به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک. او را بکشید پایین دموکراتیک خانه اکثریت.

“هر کسی می تواند تصور کنید که نسیم جمهوری خواهان رای گیری برای او ؟” سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ پرسید. ایالت مینه سوتا ctq اشاره کرد که ساندرز’ طرح هزینه $60 تریلیون سه گانه اقتصاد ایالات متحده. “ریاضی اضافه نمی کند” او هشدار داد.

ساندرز parried برخی از ضربات بلکه کردم به فریاد منطبق است. خواسته متوسط چگونه او می خواهم بازی برای برنامه های خود را, او در پاسخ با خونسردی “چگونه بسیاری از ساعت شما باید انجام دهید?”

میانه رو دموکرات ها که امیدوار است این سناتور ورمونت خواهد آمد که نه electable ممکن است heartened اما می تواند ساندرز’ هواداران که دیدن نامزد خود را به عنوان پرشور و اصیل پوست.

بلومبرگ در تلاش برای جستن به عقب

خبر خوب برای بلومبرگ است این بحث نمی تواند به عنوان بد به عنوان یکی از آخرین. خبر بد این است که هیچ کس درجه بندی در منحنی.

او واگذار هدف نخست وضعیت به ساندرز اما در زمان سهم خود را از انتقاد. او هنوز هم خراشیده و گهگاه آمد شکننده.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن ادامه داد: به کینه کوبیدن او برای کمک های مالی سناتور جمهوریخواه و برای اتهاماتی که در شرکت او بودند بدرفتاری. او به ارمغان آورد تا اتهام که بلومبرگ گفته بود یک زن باردار در استخدام به “کشتن آن” — که بلومبرگ شور و حرارت را تکذیب کرد.

بعد او سعی کرد به یک شوخی در مورد چگونه هر کس دیگری روی صحنه باید ترس را به نشان می دهد تا “پس از من مانند یک کار خوب از ضرب و شتم آنها هفته گذشته است.”

شوخی بود یکی از بسیاری از او ارائه شده است که زمین نیست. یک کمدین زمان او ندارند. یک میلیاردر کیف پول, اگر چه او می کند. و او خریداری تبلیغات برای معافیت های تجاری در طول بحث است.

بایدن متعادل

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به نام کارولینای جنوبی خود را به “فایروال” حتی قبل از اینکه خود را ملال انگیز پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر. اگر او می شود دستیابی به موفقیت او نیاز به آن را احتمالا نمی خواهد به دلیل استرلینگ بحث عملکرد.

بایدن به نظر می رسید به عنوان راحت به عنوان او در هر بحث دموکراتیک مرحله پس از اولین برخورد در ماه ژوئن گذشته. اما او کمی برای ارائه یک منطق جدید برای نامزدی خود را.

وی با تاکید بر میل خود را برای مسائل عزیز به رای دهندگان و یادآوری آنها را از دهه وکالت.

به طور کلی آن را یک عملکرد ثابت زمانی که بایدن بیشتر مورد نیاز آن است. و وی با بیان برخی از اعتماد به نفس. فشرده این که آیا او می خواهم رها کردن اگر او برنده نیست شنبه بایدن اعلام کرد: “من قصد دارم برای برنده شدن در کارولینای جنوبی است.”

وارن پرونده ساندرز (و انتخاب)

وارن تا به حال به یک مشکل دو منظوره در بحث — او می خواست به کانون توجه او مواضع لیبرال به دیلم یا اهرم بلند کردن رای دهندگان از جلو دونده ساندرز اما او نیز تا به حال به یک زمین برای چرا آنها باید خود را به جای او.

او شده است مردد را به طور کامل صدای انتقاد او از ساندرز اما تکیه به آن سه شنبه شب. “برنی برنده در حال حاضر به دلیل حزب دموکرات مترقی و پیشرو ایده ها ایده های محبوب,” او گفت:.

وارن همچنین reprised او حمله بلومبرگ که ممکن است کمک به او رای برنده اما به وضوح به او کمک می کند تا جمع آوری پول.

BUTTIGIEG: خوب دیگر اما به معنی آن رای ؟

اگر در این مسابقه بودند در مورد مهارت در بحث مرحله ممکن است آن را سخت به انکار پیت Buttigieg نامزدی. او ادامه داد: برای پاسخ به سوالات با آرامش و وضوح و نشان داد که او می تواند پرتاب آرنج بیش از حد.

اما مسیر خود را رو به جلو است و هنوز مشخص نیست که حمایت خود را از این است که اکثریت سفید و دموکرات رای دهندگان در بسیاری از آینده مقدماتی نیست.

Buttigieg کمک رهبری میانه رو’ اتهام برنی ساندرز تقریبا تمسخر ایده کلی انتخابات بین ساندرز رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “تصور کنید با صرف بخشی بهتر از سال 2020” گوش دادن به چنین بازی کردن او بمب.

آن اضافه شده تا به یکی دیگر عملکرد سازگار برای Buttigieg. سوال این است که آیا این معنی خواهد بود که هر چیزی را در صندوق های رای.

KLOBUCHAR دعوا شنیده شود

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

ستاره نیوهمپشایر بحث تا به حال به مبارزه برای شنیده می شود در چارلستون.

Klobuchar کشیده برخی از رفتن به خطوط مانند این یکی در مورد چک کردن با شکارچیان اردک در خانواده او به عنوان تنظیم تفنگ سیاست های کنترل — اما او اغلب قطع توسط مدیران برای رفتن بیش از وقت خود را.

او به طور مداوم ساخته شده در مورد یک میانه متوسط به عنوان بهترین نامزد را در مغلوب ساختن پیشی جستن. او با چکش ساندرز در هزینه برنامه های خود را.

و او تا به حال یکی از قابل توجه زمانی که او خواسته شد در مورد کوروناویروس و گفت: این موضوع بیش از حد جدی برای سیاست است. “من قصد ندارم به من بدهد وب سایت کمپین,” Klobuchar گفت. او با اشاره به بینندگان CDC.gov این وب سایت برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

اما او تا به حال یک زمان سخت در از طریق شکستن در یک زمان او ممکن است به آن نیاز.

دیگر میلیاردر

تام Steyer است دوخته امید خود را در ربودن کارولینای جنوبی از بایدن. اما در روز سه شنبه او نگاه مانند کسی که شتاب شده است yanked دور.

Steyer spluttered بایدن پس از متهم او را از سرمایه گذاری در زندانهای خصوصی به عنوان یک مدیر صندوق پرچین. او محکوم هر دو ساندرز و بلومبرگ به عنوان unelectable اما هرگز قادر به پاک کردن صورت خود را.

بدون روشن پیروزی در کارولینای جنوبی آن سخت است برای دیدن چگونه Steyer برنده در هر نقطه دیگری است.

وزش درهم و برهم کردن ادامه می دهد

متوسط ضد برنی لین همچنان شلوغ است. آنقدر شلوغ است که چندین نامزد نمی تواند توافق بر سر یک استراتژی برای پاک کردن برخی از فضا.

Buttigieg عمل به عنوان اگر بایدن نیست در این مرحله در تمام تلاش خود را روشن جایگزین برای Sanders. بایدن و بلومبرگ به سختی اذعان کرد یکی دیگر. Klobuchar و Buttigieg نیست تمدید خون خود دشمنی.

در این آشفته بازار بر عدم اطمینان از مسابقه فراتر از این واقعیت است که ساندرز است که هنوز هم پیشتاز. او یک فرمانده یکی نشده است. اما او نه ممکن بود و اگر متوسط آشفته همچنان ادامه دارد.

سفید, سیاه, خروس سیاه بزرگ, رای

هفت سفید دموکراتیک نامزدهای ریاست جمهوری نوبت در زمان ارائه دلایل مختلف, سیاه, رای دهندگان باید از آنها حمایت کنند. برخی از حمله رقبای خود را — و یا تلاش برای دفاع از سوابق خود را.

بایدن بلافاصله در زمان هدف در ساندرز به فکر یک چالش اصلی برای رئیس جمهور, باراک اوباما, کشور اولین رئیس جمهور سیاه پوست در سال 2012.

Steyer گفت: او می خواهم خود را صرف حرفه ای و فعالان سیاسی برای مبارزه با, در میان چیزهای دیگر “نژادی عدالت است.” اما بایدن رفت و پس از او هم خود را برای سرمایه گذاری در زندانهای خصوصی.

صحنه های برجسته این چیز عجیب و غریب از همه سفید تخته سنگ از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حزب که در آن در مورد چهار از 10 رای دهندگان غیر سفید. آن را حتی بیشتر استارک در کارولینای جنوبی که در آن سیاه و رای دهندگان به احتمال زیاد به را تشکیل می دهند بیش از 60 درصد از مواد اولیه رای دهندگان.

زمانی که آنها حمله به هر یک از دیگر در مسابقه چند نامزد راههایی به نام قطره تشکر. جیم Clyburn خانه اکثریت شلاق و با نفوذ ترین دموکرات در دولت است. Clyburn است که انتظار می رود برای حمایت از یک نامزد چهار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im