مرگ و میر خونتان: این چهار نمودار خلاصه آخرین COVID-19 اعداد در انتاریو و فراتر از

سلامت واحد در سراسر انتاریو در حال گزارش برخی از بزرگترین خوشه در مرگ و میر ناشی از COVID-19 شیوع آغاز شد.

تورنتو گزارش 311 موارد جدید و 51 مرگ و میر بیشتر برای یکشنبه و دوشنبه دوم-بالاترین از هر دوره 48 ساعته پس از 61 مجموع مرگ و میر گزارش شده در روز چهارشنبه و پنج شنبه هفته گذشته. اتاوا همچنین گزارش پرش در مرگ و میر دوشنبه با 35 موارد منجر به مرگ.

از 161 مرگ و میر گزارش شده در سراسر انتاریو برای یکشنبه و دوشنبه شد و تا کنون بیشتر این استان دیده می شود در هر دوره 48 ساعته از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در اینجا آنچه اعداد به ما بگویید که در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر با گسترش COVID-19:

روزانه مورد تعداد دفعات مشاهده شده:

برتر داگ فورد گفت: در این استان بیش از هدف خود را از 16,000 آزمون در روز است. در ضمن انتاریو گزارش افزایش 533 موارد یک عدد را از یک قله در مارس اما خیلی معمولی از تعداد موارد جدید گزارش شده در هفته گذشته است.

تورنتو اپیدمیولوژی دکتر جف Kwong یک پزشک خانواده در تورنتو غربی بیمارستان و همچنین به عنوان یک استاد در دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت معتقد است این استان ادامه خواهد داد برای دیدن تعدادی از جدید روزانه موارد است.

“من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد بسیاری از COVID در خارج وجود دارد” گفت: Kwong. “خارج از GTA از آن می تواند کاهش, اما من فکر می کنم در GTA وجود دارد کاملا بسیاری از فعالیت در اینجا…در تورنتو, پوست, York, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی وجود دارد.”

بسیاری از مرگ و میر:

وجود دارد 119 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در این استان روز دوشنبه بیشترین تعداد گزارش تاریخ, آوردن مجموع به 1,427.

اکثر مرگ و میر رخ داده در GTA اما اتاوا گزارش داد که بیشترین تعداد قربانیان به تاریخ — 35.

هفتاد درصد از مرگ و میر در انتاریو افرادی هستند که 80 یا با توجه به تجزیه و تحلیل دادههای استانی.

بسیاری از مرگ و میر اتفاق می افتد در دراز مدت مراقبت از محیط گفت: Kwong.

“این مایه تاسف ما این نبود که قانون هر چه زودتر برای جلوگیری از این اتفاق می افتد,” او گفت:. “من فکر می کنم COVID در معرض تمام لینک های ضعیف در سیستم. کارگران ندارد و تمام PPE کارکنان نیست به خوبی جبران می شود…آن را بسیار غم انگیز و قابل پیشگیری است.”

Kwong خوشبین است که شیوع بیماری کنترل خواهد شد با افزایش تست که در حال حاضر انجام می شود.

“کارکنان بیمارستان در حال رفتن و انجام تست blitzes از ساکنان و کارکنان برای شناسایی شیوع بیماری و ارائه PPE و آموزش (کارگران) چگونه به استفاده از آن را به درستی.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

“زمانی که شما PPE شما را کاهش می دهد, انتقال,” او گفت:.

GTA در مقابل انتاریو:

GTA همچنان به نقطه داغ برای ویروس, حسابداری برای بیش از 11,000 موارد از مجموع حدود 18,000 در استان است.

تورنتو که دیده است در بسیاری از موارد و مرگ و میر گزارش افزایش 311 موارد و 51 مرگ و میر در روز دوشنبه.

دکتر آیلین د ویلا تورنتو افسر پزشکی بهداشت گفت که اگر چه عفونت نرخ کاهش اجتماعی فاصله اقدامات را برای ادامه به این دلیل که شهر در حال به دیدن مداوم کاهش تعداد موارد جدید و یا بستری شدن در بیمارستان هر روز.

“این بدان معنی است که ما باید به احتمال زیاد به طور کامل تصویب عفونت اوج” گفت: د ویلا. این شهر به حال در مجموع 6,278 موارد است. پوست منطقه دوم بیشترین تعداد موارد در 2,699.

بخشی از دلیل GTA بیشتر موارد می تواند با توجه به خانواده انتقال درون خانواده است که زندگی در آپارتمانهای ها و آپارتمان ها.

در این تنظیمات اگر یک فرد این ویروس تمام خانواده می شود آن را به دلیل مشکل اجتماعی فاصله در چهارم گفت: Kwong.

“که چرا ما شاهد موارد بیشتری در تورنتو نسبت در مناطق روستایی با خانه های بزرگ” گفت: Kwong. “من فکر می کنم که یکی از رانندگان است.”

کبک مورد پرونده ها و استان های دیگر نگه دارید ثابت:

تعداد موارد در کبک به ضرب گلوله در روز یکشنبه دو هفته قبل از استان تنظیم شده است به بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی در مونترال و یک هفته قبل از مدارس و daycares در خارج از شهر در حال برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.

این افزایش در نتیجه بیش از یک هزار موارد از دست رفته از مه با توجه به گزارش های رسانه ها آوردن تعداد کل موارد در استان به 31,865.

بیش از 2,200 مردم وجود دارد که در اثر ویروس اما شده است وجود دارد تنها یک افزایش اندک در سال های اخیر بستری شدن در بیمارستان.

استانهای دیگر از جمله آلبرتا و ساسکاچوان نیز توقف تدریجی در نظر دارد که بازگشایی کسب و کار.

Patty Winsa
Ed Tubb
اد و اقبال تب است انتساب سردبیر و نویسندگان متمرکز بر جرم و عدالت برای ستاره. او در تورونتو. او در توییتر دنبال: @edtubb

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly