افزایش شمار تلفات طوفان حرکت کرده در سراسر اروپا

برلین – قوی طوفان زمستانی که کتک اروپا با طوفان نیروی باد و باران های سنگین کشته شدن چندین نفر و باعث اختلال سفر در روز دوشنبه.

وجود دارد گزارش از مرگ و میر به طور مستقیم در ارتباط طوفان با سه رانندگان یکی در جنوب غربی جمهوری چک یکی در شمال اسلوونی و دیگری در جنوب انگلستان شدند با اتومبیل خود شد و سقوط درختان.

دو نفر نیز فوت در لهستان پس از طوفان پاره پاره کردن یک بام اسکی اجاره تجهیزات ساختمان در کوه توچال از Bukowina Tatrzanska و در نزدیکی مرز اسلواکی و ارسال آن برخورد بر روی مردم ایستاده در نزدیکی یک پیست اسکی بلند, پلیس گفت:. دو تن دیگر زخمی شدند, بیش از حد.

در سوئد یک مرد پس از غرق قایق او و یک نفر دیگر بودند قایقرانی در جنوب دریاچه Fegen واژگون. قربانی شسته شد و بعد از آن درگذشت. فرد دیگری است که هنوز هم از دست رفته با توجه به آفتونبلادت روزانه.

بریتانیا که با مته سوراخ کردن فشار از طوفان در یکشنبه بود ارزیابی خسارت و کار برای به دست آوردن قدرت ترمیم 20,000 خانه. اما برای بخش هایی از شمال انگلستان و اسکاتلند مهلت تنظیم شده است به طور مختصر با پیش بینی کولاک و برف.

“در حالی که طوفان Ciara است پاکسازی دور این بدان معنا نیست که ما در حال ورود به ساکت تر دوره آب و هوا” گفت: Alex Burkill یک هواشناس در این ملاقات ، “این رفتن را به ماندن بسیار بی قراری می کند.”

در پی طوفان بسیاری از نقاط کشور بودند تصفیوی پس از یک ماه و نیم است بارندگی کاهش یافت و فقط در 24 ساعت در برخی از مکان ها و رودخانه ها پشت سر هم خود را در بانک. برخی از 110 سیل هشدارهای باقی مانده در محل در سراسر کشور. رودخانه Irwell پشت سر هم خود بانک ها در شمال غرب انگلستان و ساکنان تخلیه شدند.

در اسکاتلند شهر هویکک که مرزهای انگلستان یک مهمان خانه و اغذیه فروشی و مشروب فروشی سقوط به رودخانه Teviot در روز یکشنبه. هیچ کس مجروح شد.

بریتانیا شبکه حمل و نقل باقی مانده مختل با پرواز کشتی و قطار همه دیدن لغو و تاخیر. برخی از کشتی در سراسر کانال انگلیسی بودند ساخت گذرگاه پس از تعطیل بودن روز یکشنبه. P&O کشتی گفت: در یک صدای جیر جیر که بیشتر اختلالات ممکن بود در روز دوشنبه.

بریتیش ایرویز در بیانیه ای گفت که وجود خواهد داشت یک “جزئی حذفی در اثر” برای روز دوشنبه برنامه.

“ما در حال تماس گرفتن با کسانی که تحت تاثیر و در آورده اضافی مشتری تیم برای کمک به آنها را با طیف وسیعی از گزینه ها از جمله هزینه کامل و یا یک جایگزین پرواز بین در حال حاضر و پنج شنبه” هواپیمایی گفت.

طوفان در حال حاضر تا حد زیادی از طریق فرانسه هر چند هواشناسان هشدار داد که این جزیره مدیترانه ای جزیره کورس می تواند بادها را به عنوان بالا به عنوان 200 kph بعد شنبه. امواج حمله به شمال شرقی و بادهای منفجر کردن یک کامیون بر روی سمت آن در بزرگراه A2 که لینک بلژیک با فرانسه است. تا 130000 خانه بدون برق بودند صبح روز دوشنبه کشش از بریتنی, در غرب فرانسه, از طریق نرماندی و مناطق شمالی.

در آلمان شرکت های آب و برق نیز در تلاش برای بازگرداندن قدرت به برخی از 50,000 خانه در شمال ایالت بایرن اوایل روز دوشنبه.

سفر با قطار در سراسر بزرگترین اقتصاد اروپا نیز به شدت مختل ترک بسیاری از مسافران قادر به رسیدن به محل کار. دویچه بان روز دوشنبه گفت: آن را به آرامی از سرگیری راه دور خدمات راه آهن در شمال کشور اما هشدار داد مسافران به انتظار بیشتر اختلالات. هواپیمایی لغو صدها پرواز از فرودگاه.

طوفان که دوبله شد سابین در آلمان نیز منجر به تعطیلی مدارس در شهرهای مختلف و مناطق از جمله آلمان نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت که در آن چندین نفر زخمی شدند, سقوط, شاخه, و سرنگونی درختان.

هواشناسان انتظار gusts تا 140 کیلومتر در ساعت (87 مایل در ساعت) در مناطق کوهستانی جنوب آلمان بعد شنبه.

در مورد 96,000 خانواده ها نیز بدون برق در سراسر جمهوری چک و حداقل هفت پرواز از پراگ به فرودگاه بین المللی لغو شد از جمله پرواز به زوریخ مونیخ فرانکفورت, دوسلدورف, لندن و آمستردام.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

یک هواپیمای ایرباس A320 که توسط هواپیمایی قطر منحرف شد از پراگ به وین پس از خلبانان قادر به فرود اوایل روز دوشنبه. ده ها تن از مسیرهای قطار مسدود شد به علت درختان بر روی آهنگ در حالی که قطار دیگر به تاخیر افتاد.

___

Charm Gec در بلگراد, صربستان, Jan M. اولسن در کپنهاگ دانمارک, Vanessa گرا در ورشو لهستان و Karel Janicek در پراگ جمهوری چک کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>