مرگ و میر در اردوگاه آتش احتمالا شامل 50 بیشتر مردم گزارش می گوید

پزشکان و دیگر کارشناسان می گویند حداقل 50 بیشتر افراد که بسیاری از آنها افراد مسن و یا بیمار احتمالا درگذشت به عنوان یک نتیجه از سال 2018 آتش سوزی که ویران شهر بهشت, کالیفرنیا., اما نمی شد شمارش رسمی مرگ و میر یک بررسی توسط چیکو شرکت-ثبت در بر داشت.

مقامات گفته اند مرگبارترین آتش سوزی در کالیفرنیا تاریخچه کشته و 86 نفر است. اما این روزنامه گزارش روز شنبه که در آن شناسایی شده بود حداقل 50 بیشتر افرادی که مرگ و میر در ارتباط بودند به آتش اما نه نسبت به آن است.

بیشتر مردم زندگی در خانه های جوامع بازنشستگی و پرستاری امکانات در شهرهای مگلیا بهشت و Concow با توجه به آدرس در غیر عمدی ادعا می کند در زمینه به عنوان بخشی از یک پرونده حقوقی علیه Pacific Gas & Electric Co. ابزار تجهیزات سرزنش شد برای شروع آتش.

هر یک ادعا بود تایید توسط پزشکی متخصص و وکیل و متقاضیان مجبور به جمع آوری شواهد نشان دادن فرد نمی خواهد که فوت شد آن را برای آتش. برخی ادعا می کند تبدیل شد وکلا گفت: به این دلیل که شواهد امر لزوما ایستادن در دادگاه.

تبلیغات

وکیل مدافع گفت: پایگاه داده آنلاین استفاده می شود برای ضبط ادعا است و کامل نیست بنابراین این تعداد ممکن است دقیق.

جو یرلی یک وکیل به نمایندگی از چندین ادعا می کند در برابر PG&E و یک بازمانده از آتش به نام به لیست “نوک کوه یخ است.” او گفت: بسیاری از افرادی که اعضای خانواده او تا به حال نشان دهنده مسائل مربوط به سلامت بودند و افراد مسن و در مدت کوتاهی پس از آتش.

“من باور دارم کسانی که مردم فقط به عنوان یک قربانی به عنوان هر کس دیگری,” او گفت:.

اعلامیه و GoFundMe صفحات ارائه اضافی نگاه اجمالی به زندگی خود را. یک زن و شوهر است که عمیقا درگیر در بهشت سازمان های جامعه مرده در عرض چند ماه از یکدیگر است. نیز وجود دارد یک مادر برای آنها از دست دادن خانه اش بود و فقط استرس بیش از حد. یک نفر سکته مغزی پس از خروج ضد سکته مغزی دارو پشت هنگام فرار یرلی گفت.

تبلیغات

فرد دیگری در لیست رامونا Ward, 95 ساله که تا به حال کسب و کار اجاره و زندگی خود او پدر ویرجینیا کرافت گفت. او در توانبخشی در بهشت پس از یک عمل جراحی موفقیت آمیز هنگامی که آتش آمار و منتقل شد به یک چیکو مرکز جایی که او بیمار با نورو ویروس. او در ماه ژانویه است. مرگ او گواهی نقل از فشار خون بالا و یک سکتۀ مغزی است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im