افخم در سه انتخابات اسرائیل به دنبال راه هایی برای جلوگیری از یک چهارم

اورشلیم—بعد از سه وحشیانه مبارزات سه انتخابات و سه تلاش ناموفق در تشکیل دولت اسرائیل در حال حاضر می یابد خود را حق بازگشت که در آن بیش از یک سال پیش: بست بر سرنوشت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر.

جانبازان خود را هنوز هم اصرار دارند او باید بماند. آنها باقی می ماند تعدادشان کمتر توسط قانونگذاران که می خواهند او را از بین رفته اند.

اما نتیجه این وقت روز پس از انتخابات ممکن است متفاوت باشد.

نتانیاهو در دادگاه رشوه خواری و جدی دیگر به اتهام فساد مالی شروع می شود در کمتر از دو هفته. مخالفان خود را به نظر می رسد زخمی و خسته بعد از او outfought آنها را برای برنده شدن یک جامد کثرت خود را برای جناح راست و مذهبی ائتلاف در این انتخابات است. و هیچ کس در کشور به نظر می رسد مشتاق به تامل یک چهارم.

چشم انداز دیگری عدم تشکیل دولت پس از بیش از یک سال از بن بست مطرح نگران سوال در مورد دموکراسی اسرائیل: می توانید یک سیستم است که بستگی به یک متمرد آشفته بازار از احزاب سیاسی به گرد هم می آیند برای ایجاد یک تابع اکثریت در پس قطبی یک کشور ؟

این ناامیدی باعث دیوانگی اکتشافی مانور روز شنبه با نیروهای دو طرف نتانیاهو-یا-تقسیم نمی کند همه به دنبال به دست آوردن مزیت.

نخست وزیر که نیاز به سه کرسی های پارلمانی برای اکثریت سعی طعمه راست متمایل مخالفت اعضای نقص است. دشمنان خود را تهدید به تصویب قانونی که نوار یک تحت تعقیب نماینده مجلس از خدمت به عنوان نخست وزیر.

نه gambit به نظر می رسد بیش از حد به احتمال زیاد کار می کنند و هر دو را تهدید تنها به منظور بالا بردن درجه حرارت و سخت شدن مواضع است.

اما با اسرائیل کل سیاسی در تلاش برای شناسایی یک راه سوال این بود که آیا خلاق راه حل های جدید ممکن است پدیدار شود قبل از فعالیت سیاسی اتومبیل خود را به دیگری acrimonious متوقف شد.

تقریبا کامل رای شمارش چهارشنبه نشان داد نتانیاهو ائتلاف با 58 از 120 کرسی است. احزاب مخالف او را در مجموع 62 کرسی اما حداقل دو نفر از آنها باید متعهد به پیوستن به نیروهای با یک سوم عمدتا عربی مشترک لیست که موفق به کسب یک رکورد 15 کرسی است.

این حالات معمولا مورد بحث همه معایب جدی است.

نتانیاهو می تواند وو turncoats از طرف دیگر با توجه به حضور راست متمایل سیاستمداران در گسترده ائتلاف به رهبری Benny Gantz سابق فرمانده ارتش در راس آبی و سفید ،

اما فقط یک پناهنده — که فعالیت های سیاسی می تواند به پایان رسید به گفته تحلیلگران با چنین خیانت از رای دهندگان که انتخاب او و یا او می تواند تا حد زیادی به درخواست; سه به نظر می رسد به یک معجزه حتی سیاسی جادوگر مانند نتانیاهو ،

و likeliest چشم انداز هر یک از اصرار آنها برگزاری سریع به وعده های خود برای ارسال او به بازنشستگی و یا به زندان گفت: آنها نمی تواند خریداری شده بدون توجه به انگیزه.

یوئل Razvozov سابق المپیک ورزشکار و آبی و سفید و مجلس در توییتر نوشت که او را رد کرد و حزب لیکود رویکرد است. “وجود دارد یک شانس است که نتانیاهو خواهد سرنگونی حکومت حماس از کسی که از آبی و سفید را نقص,” او گفت: اشاره به شورشیان اسلامگرای جنبش است که کنترل غزه.

نشان دادن آنها هنوز هم تا به حال برخی از مبارزه در آنها قانونگذاران از هر سه مرکز-چپ احزاب صحبت در حمایت از تصویب قانون به نوار رئيس جمهور اسرائیل از دادن وظیفه تشکیل یک دولت به مجلس تحت کیفرخواست.

“این نشان دهنده اراده عمومی” گفت: Nitzan Horowitz, رهبر جناح چپ Meretz ، “و آن را اخلاقی ترین چیزی که به انجام است.”

قانون اسرائیل در حال حاضر ممنوع کسی تحت کیفرخواست از خدمت به عنوان یک کارمند معمولی دولت وزیر اما نه به طور خاص به آدرس پست نخست وزیری.

این روشن نیست که آیا آویگدور لیبرمن گرایان راست گرا Yisrael Beiteinu حزب که هفت کرسی نیز مورد نیاز خواهد بود که پیوستن به این تلاش.

اما خوب دولت گروه هشدار داده است که عطف به ماسبق قانون با هدف یک فرد خاص نمی خواهد زنده ماندن یک دادگاه به چالش بکشد. و متحدان نتانیاهو متهم رقبای خود را از تلاش به سرقت انتخابات.

“چرا در محافل? فقط با تصویب قانونی که Gantz بود نخست وزیر” به سخره آیلت Shaked سابق وزیر دادگستری از جناح راست Yamina ، “نه برای چهار سال است. برای 40 سال. پس از همه, شما باید یک اکثریت.”

برخی از اعضای حزب لیکود صحبت از تشکیل یک دولت وحدت ملی با ایجاد یک کوچکتر در مرکز-احزاب چپ به شکستن و دور شاید در بازگشت برای “دموکراتیک آتش بس” است که در آن نتانیاهو خواهد رها کردن تلاش های خود را برای تضعیف اسرائیل قضائیه با توجه به Yohanan Plesner رئیس جمهور غیر حزبی موسسه دموکراسی اسرائیل.

اما در حالی که مرکز-چپ سیاستمداران ممکن است قطع چنین معامله برای حفاظت از قوه قضائیه اگر نتانیاهو به نظر می رسید در آستانه گرفتن 61 صندلی آنها خواهد بود به احتمال زیاد کمتر به ضربه گیر با نتانیاهو سه کرسی به دور از بودن قادر به اعمال خود خواهد شد.

ایده های دیگر برای تشکیل دولت جدید شد دشوار است به درک داده شده افراد درگیر.

نتانیاهو می تواند به احیای یک معامله پیشنهاد شده توسط اسرائیل تا حد زیادی تشریفاتی رئیس جمهور رئوبن ریولین و موافق به کنار در برخی از نقطه در ازای Gantz را به پیوستن به یک دولت وحدت. اما این امر نیاز به اعتماد نتانیاهو به دنبال از طریق و در واقع کنار.

لیبرمن می تواند بازی kingmaker سخت قیمت بالا از نتانیاهو به او پرتاب خود را پشتیبانی می کند. یک سکولار او قول داد برای پیوستن به یک ائتلاف با اسراییل و احزاب مذهبی که او می گوید باید بیش از حد قدرت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

و یا او می تواند در پرتاب با Gantz برای تشکیل یک دولت اقلیت با حمایت خارج از لیست مشترک. اما این امر نیاز به لیبرمن و سیاستمداران که دشمن به همکاری می کنند.

آنچه که مطلقا هیچ کس به طور جدی صحبت در مورد در حال حاضر است که حزب لیکود را خلع نتانیاهو که Gantz به مدت طولانی تنظیم به عنوان وضعیت خود را برای یک دولت وحدت — یکی که فورا نگه قدرتمند 69-صندلی اکثریت در مجلس با توجه به آخرین رای شمارش.

“این چیزی است که اکثریت اسرائیلی ها احتمالا خواهید گفت:” راست متمایل نویسنده یوسی کلاین Halevi یک عضو ارشد در شالوم هارتمن موسسه. “این ثبات است که ما نیاز داریم.”

مشکل او گفته است که نتانیاهو و حزب لیکود وابسته به نتانیاهو شناخته شده در اسرائیل به بی بی.

“بدون بی بی, آنها احتمالا به دوازده صندلی” Halevi گفت. “پس چگونه شما نیروی بی بی؟”

جذاب ترین امکان گردش در روز چهارشنبه بود یکی اینکه ترویج شده توسط Plesner از اسرائیل دموکراسی موسسه برای آنچه که او به نام “تکنوکرات” دولت موقت به رهبری Gantz که در آن وزارتخانه ها در led با قانونگذاران اما حرفه ای توسط حرفه ای منصوب.

هدف آن این خواهد بود که به تصویب یک بودجه دریافت چرخ دولت تبدیل و تصویب اصلاحات به اسرائیل سیستم سیاسی “به ما برای خروج از این بن بست,” Plesner گفت.

دو تا از مهم ترین تغییرات او گفت: می توان به جایزه سمت نخست وزیر در انتخابات آینده به رهبر کدام حزب بیشترین آرا را دریافت و برای جلوگیری از انحلال پارلمان با اکثریت رأی عدم اعتماد به نفس.

جدید اکثریت 61 صندلی را برای اولین بار تشکیل می شود به تصویب چنین قوانینی Plesner گفت.

این تغییرات می توانست پیامدهای گسترده از جمله بازگرداندن قدرت پویا بین نخست وزیر و شرکای ائتلاف — بسیار کاهش برای مثال تاثیر که فوق العاده ارتدکس احزاب برگزاری بیش از نتانیاهو.

“این ایده ای که در نظر گرفته خواهد شد” Plesner گفت. “و هنگامی که من در گزینه ها نگاه کنید, آن را یکی از جدی تر هستند.”

Halevi ابراز هیجان در ایده. “چه بسیار خسته کننده و وسوسه انگیزی در مورد این لحظه ای است که ما می توانید ببینید که طرح یک ائتلاف مدنی است که می توانید بکشید اعراب و یهودیان با هم در مشترک, خنثی, اسرائیل, هویت و بدون به خطر انداختن اساسی Jewishness دولت,” او گفت:.

“هر دو طرف در حال وحشت زده در مورد تعمیق این ارتباط” او اضافه شده است. “در سمت عرب آن را به معنای پذیرش آنها واقعا بخشی از جامعه اسرائیل. در کنار ما به این معنی مشروعیت بخشیدن به اعضای پارلمان که پشتیبانی از تروریسم و یا که این شکنجه تفاوت بین کشتن سربازان اسرائیلی و شهروندان است.”

نتانیاهو هدر رفته هیچ زمان در یکشنبه برقراری دوباره سیاسی بالا قیمت او می خواهد سعی کنید به یهودی سیاستمداران حتی برای پرداخت به فکر همکاری با نمایندگان مجلس. و یک قانون محرومیت کسی تحت کیفرخواست از اینکه نخست وزیر واجد شرایط از آن نیاز به آرای مشترک لیست منتقل می شود.

“ما هشدار دوباره و دوباره در طول مبارزات انتخاباتی” نتانیاهو گفت. “Gantz است پیوستن به حامیان ترور در لیست مشترک.”

اما Ayman عوده رهبر مشترک لیست ارائه شده خود هشدار داد.

“بی بی من به شما تدریس خواهد شد که چه دموکراسی است” او در توییتر نوشت. “این حکومت توسط اکثریت شهروندان نه تنها اکثریت یهودیان. بسته چمدان خود را. شما را در راه خود را.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de