“تیره برج’ تعقیب رسوایی زده دویچه بانک مرموز روابط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

برخی از بزرگترین و قدرتمند ترین بانک ها صرف دهه گذشته فرو رفته در رسوایی اما هیچ کدام تبار به عنوان دور به خواری به آلمان دویچه بانک. آن rap sheet شامل یک آرایه متناوب اخلاقی و قانونی ساقط از جمله پولشویی و تقلب مالیاتی و نقض تحریم — نه به ذکر است روابط مرموز به رئیس جمهور تهمت که بازرسان فدرال هستند و حتی در حال حاضر به دنبال.

چگونه این آهسته محافظه کار بانک از یک کشور معروف برای سعی و کوشش و صرفه جویی تبدیل به بدنام ترین کازینو در وال استریت است که این موضوع از دیوید غنی سازی عالی عمیقا گزارش کتاب برج تاریک: دویچه بانک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حماسی دنباله از تخریب.

آن است که در حال حاضر توسط یک داستان آشنا. “این افتخار ملی آیکون اغوا شد آژیر آهنگ از وال استریت ثروت” غنی سازی می نویسد. با تشکر تا حدودی به مقررات زدایی شرکت های بزرگ مانند گلدمن ساکس و مریل لینچ آینده شد تا با وسوسه انگیزی راه های جدید برای پول و 1994 دویچه بانک می خواستم یک قطعه از عمل.

آن آغاز شده توسط استخدام ادسون Mitchell آمریکایی اجرایی از مریل که باور دویچه بانک “خیره Germanness اصلی بود مانعی برای رها کردن کامل آن ارواح حیوانی.” میچل در مورد ساختمان بازارهای جهانی عملیات در بانک فرانکفورت مقر اما در لندن که در آن او می تواند عملکرد بیشتر به طور مستقل. او را استخدام کارکنان “تشنه به خون piranhas” از وال استریت که می دانست که چگونه به فشار مرزهای غنی سازی به عنوان داستان می گوید.

در میان آنها بود لایحه Broeksmit یک مدیریت ریسک نابغه که پس از کشته شدن خود را به عنوان تنظیم کننده در حال حرکت بودند در بانک و که مرگ است رمز و راز غنی سازی با استفاده از قاب داستان.

میچل درگذشت زود هنگام در سقوط هواپیما اما ماشین او ساخته شده است نگه داشته chugging. غنی سازی می گوید داستان از آن ظهور و سقوط در سبک دقیق از خبرنگار روزنامه (او یک ویرایشگر در نیویورک تایمز) اما اجازه می دهد تا پیچیده مواد به آشکار شدن مانند یک رمان خوب.

در طول زمان او می نویسد: دویچه بانک کمتر شد و بیشتر جهانی به طوری که این بانک مجبور به پست آیتی در لندن لابی و توضیح داد که چگونه به می گویند “دویچه.” بیش از حد بسیاری از معامله گران آمریکایی بودند تلفظ آن “دوش بانک.”

با piranhas مسئول دویچه بانک در نهایت بزرگترین بانک جهان در 90,000 کارکنان و برخی از 2 تریلیون دلار در دارایی — تقریبا به اندازه آلمان, اقتصاد, غنی سازی یادداشت ها. با وجود آن یک ناشیانه موفق گیرد. بانک کهنه سیستم های کامپیوتری ساخته شده است آن را دشوار برای مدیریت ارشد برای نظارت بر لندن فعالیت میکنند حتی اگر می خواستم می خواهم به — و آن را نه حذف آنها. مدیریت تمایل به دنبال راه های دیگر زمانی که کارکنان قوانین شکست حتی زمانی که آنها انجام کسب و کار با دیکتاتورها مانند رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و دوستان خود را. “حتی توسط amoral استانداردهای وال استریت دویچه نمایش گذاشته نامطلوب عدم علاقه به مشتریان خود شهرت” غنی سازی می نویسد.

چقدر قطع بانک شد دیده می شود در آن رابطه مداوم با سپس New York توسعه دهنده املاک و مستغلات به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که چندین ورشکستگی تا به حال ساخته شده او را منفور در جهان بانکی. یک بخشی از دویچه بانک تبدیل مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای وام. اما خصوصی در بخش بانکی است که catered برای ثروتمند و مشهور مرتب وام به هر حال — و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف ساختن پرداخت مرتب یکی دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیره رابطه با دویچه بانک است که هنوز هم تحت بررسی کنگره پس غنی سازی, داستان لزوما ناقص است. هنوز هم این کتاب دارای جزئیات کافی به آن صورت که دویچه بانک بیش از فقط یک سرکش بانک; این داستان احتیاطی از آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک بانک به دنبال کسب سود به هر قیمتی و بدون وزن بودن با مزاحم اخلاقی scruples.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im