Daredevil “Mad Mike” هیوز کشته در موشک سقوط خارج برستو

مایک هیوز خود ساخته مهندس که صورتحساب خود را به عنوان “جهان بزرگترین daredevil,” کشته شد شنبه خارج بارستو (ابهامزدایی) در طول راه اندازی یک موشک اشتباه رفته خود را روزنامه نگار را تایید کرد.

هیوز که رفت و با نام مستعار “دیوانه مایک” دستگیر شد در فیلم به عنوان او سوار یک موشک به آسمان موفق به فعال کردن چتر نجات و پس از آن کاهش یافت و به مرگ او گفت: Darren شوستر خود را نماینده روابط عمومی.

این کله خر شده بود و امید به استفاده از شنبه راه اندازی برای رسیدن به یک ارتفاع 5000 پا با توجه به یک پست در Space.com. در عوض ده ها تن از مردم را در وحشت به عنوان او سقوط کرد به زمین گفت: جاستین چاپمن مترجم آزاد نویسنده ای که گفت این بار که او با حضور در راه اندازی.

“Eveyone حیرت زده شد. آنها نمی دانند چه کاری انجام دهید” گفت: چپمن که تا به حال مشغول به کار در یک پروفایل هیوز. “او فرود آمد و حدود نیم مایل دور از سکوی پرتاب.”

تبلیغات

رسمی با سن برناردینو کانتی, دفتر پزشکی قانونی گفت که او انتظار می رود وجود دارد خواهد بود یک “طولانی” رسیدگی به این حادثه. “ما هیچ حقایق در این نقطه,” او گفت:.

روز شنبه راه اندازی شد قرار بود به ویژه در “خانه فضانوردان” یک سری در علم کانال با توجه به Discovery.com. سری به دنبال افرادی که به دنبال “کشف final frontier در بودجه محدود” این شرکت اعلام کرد.

چپمن گفت که او معتقد است این کله خر شده بود زدم ناخودآگاه در طول راه اندازی, که در کویر جنوب بارستو از بزرگراه 247. “چتر نجات پاره پاره کردن در, راه اندازی,” او گفت:. “بنابراین موشک راست رفت تا در یک قوس و آمد راست پایین.”

هیچ یک از هیوز’ پشتیبان گیری چتر نجات فعال یا چپمن گفت.

تبلیغات

هیوز 64 شده بود انجام stunts برای دهه ساخت راه دور جهش در یک لیموزین و, در سال های اخیر, روش سوارکاری خود را در خانه راکت. در 2018, موشک های خود را افزایش یافت و نزدیک به 1,900 پا به فرود در صحرای موهاوی.

قبل از این که راه اندازی هیوز آسوشیتدپرس گفت که او معتقد است که زمین مسطح است و یا در عبارت “به شکل یک فریزبی” — و او می خواست که برای پرواز به فضا مطمئن شوید.

شوستر که حضور نداشت روز شنبه راه اندازی گفت: زمین مسطح استدلال کمک طبل تبلیغات و حامیان مالی برای هیوز ساخته شده است که خود موشک در خانه اش در دره اپل.

“من فکر نمی کنم به اعتقاد او آن را” شوستر گفت. “او باید برخی از دولتی تئوری های توطئه است. اما اشتباه نکنید این که زمین مسطح چیز. که یک شیرین کاری روابط عمومی ما خواب.”

دیگر حامیان مالی مانند نیوزیلند, دوستیابی, برنامه, بعد, امضا برای ترویج هیوز’ ماجراهای شوستر گفت.

اریک شروین سخنگوی San Bernardino County Fire Department گفت که آژانس او تا به حال نشده است هشدار در پیش است که روز شنبه پرتاب موشک که قرار بود به محل و یا اطلاع از مرگ و میر پس از آن رخ داده بود.

مقامات اداره آتش نشانی نگاه خواهد کرد به همین دلیل به آنها گفته نمی شد از سقوط شروین گفت. یک شرکت خصوصی کویر آمبولانس بود در صحنه در زمان او اضافه شده است.

“آنها گفت: آنها باید یک مرگ و میر” شروین گفت. “آنها تلفظ یک فرد متوفی در 1:45 بعد از ظهر.”

تبلیغات

هیوز در DIY موشک-ساخت سرمایه گذاری جلب توجه گسترده جذب علاقه فیلم سازان مستند و واقعیت تلویزیون تولید. هواداران خود اهدا پول به طوری که نام خود را به نظر می رسد در خود موشک شوستر گفت. “او این نسل Evel Knievel” این روزنامه با اشاره به اواخر کله خر موتور سوار و چاخان.

“این مرد می دانست که او که قرار بود به زندگی می کنند تا وقتی که 80. من صرف مقدار زیادی از ساعت ها با او” شوستر اضافه شده است. “او تا به حال چیزی در او که مجبور است خود به خود فشار هر زمان بیشتر است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im