کله خر ‘دیوانه’ مایک هیوز, کشته در سقوط, در خانه, موشک

بزرگنمایی این تصویر

“Mad” مایک هیوز’ موشک طول می کشد خاموش با آنچه به نظر می رسد به یک چتر نجات پاره کردن طول پرتاب آن در نزدیکی برستو, کالیفرنیا. هیوز کشته شد که موشک سقوط کرد شنبه. مرسدس Blackehart/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مرسدس Blackehart/AP

این کله خر “Mad” مایک هیوز کشته شد در پرتاب موشک اشتباه رفته شنبه در بارستو (ابهامزدایی) واقع در کالیفرنیا است دو شاهد حادثه تایید کرد. او 64.

این سومین راه اندازی برای هیوز در یکی از خانه راکت و بخشی از خود را نهایی طرح قادر به تعیین برای خود در آسمان, اگر زمین به عنوان صاف به عنوان او اعلام کرد به این باور.

بزرگنمایی این تصویر

“Mad” مایک هیوز صعود خود را به در خانه ساخته شده است موشک قبل از پرتاب آن در نزدیکی برستو, کالیفرنیا. هیوز کشته شد که موشک سقوط کرد به زمین در مدت کوتاهی پس از راه اندازی. مرسدس Blackehart/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مرسدس Blackehart/AP

یک جراحی نردبان متصل شد به موشک راه اندازی سطح شیب دار به آن را آسان تر برای هیوز برای ورود به موشک کابین خلبان. اما زمانی که موشک راه اندازی آن را به پایان رسید تا با هدف قرار دادن نردبان و راه اندازی بر دوره برای فاجعه است.

“آن را پاره پاره کردن یک چتر نجات می که مستقر چتر نجات, که, کردم, گرفتار, در رانش موشک و نوع در زمان موشک البته کمی” گفت: جاستین چپمن یک روزنامه نگار مستقل بود که در راه اندازی سایت.

بخار مجهز به موشک wobbled و یک قوس بزرگ قبل از توفنده کمتر از یک دقیقه بعد.

“او رفت و راه های بالا در آسمان” چپمن گفت. “من مطمئن هستم که چگونه بالا است. اما هدف او از 5000 فوت است. سپس آن را یک قوس و پس از آن آمد راست پایین و بینی-شیرجه به کویر طبقه در حدود نیمی از یک مایل دورتر از سکوی پرتاب.”

سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: نمایندگان نامیده می شدند در 1:52 بعد از ظهر شنبه به مالکیت خصوصی از بزرگراه 247 در برستو و تلفظ یک مرد مرده “پس از موشک سقوط کرد و در صحرا در طول پرتاب موشک رویداد است.”

“ما نمی دانیم که چه اتفاقی افتاده است” گفت: والدو مخاطرات دوست نزدیک هیوز که درگیر راه اندازی شد و در صحنه است. خبر می گوید که این راکت در حدود یک مایل دور از راه اندازی سایت.

وجود دارد حدود 50 تا 60 از سوی مردم برای این رویداد از جمله خدمه از علم کانال بود که مستند هیوز’ راه اندازی به عنوان بخشی از یک سری در خانه فضانوردان.

هیوز که قبلا راه اندازی شده در مارس 2018 زمانی که او افزایش یافت و تقریبا 1,875 پا در هوا در موهاوی قبل از چتر نجات مستقر و هدایت موشک به زمین. او پدید آمده نسبتا صدمه ندیده در زمان گفتن آسوشیتد پرس او درد در پشت او بود اما خوشحالم که به “جوجه کشی است.”

از طریق AP YouTube

هیوز همچنین راه اندازی در Winkelman, Ariz., در سال 2014 سفر 1,374 پا با توجه به AP.

قبلی به بالا پرتاب موشک هیوز بود بدلکاری که شروع به پریدن کرد لیموزینها. او دارای رکورد طولانی ترین لیموزین رمپ پرش با توجه به رکوردهای جهانی گینس. هیوز شروع به پریدن کرد یک 6,500 پوند لینکلن شهر ماشین کشیده limo 103 پا در پرریس خودکار سریع السیر در سال 2002.

“او در تلاش بود برای از نو خلق کردن مار رودخانه, دره عمیق و باریک پرش که Evel Knievel سعی کردم سال پیش” چپمن گفت. “و من فکر می کنم که در نهایت با هم نمی آیند. اما او فقط پرش limos بزرگ فاصله و سپس با انتقال به ساختمان خود راکت و راه اندازی خود را که در راه است.”

چپمن است که نوشتن طولانی مشخصات هیوز گفت: بخار مجهز به موشک اندازی نیست در نظر گرفته شده و در واقع به من قرض بدهید اعتبار به هیوز’ اشاره کرد زمین مسطح اعتقادات. آنها در کوتاه مدت گام به دریافت تبلیغات و کمک های مالی خود را برای هدف نهایی: یک “rockoon” — بخش موشک بخشی بادکنک — “که او را تا حدود 62 مایل به لبه فضا به رابطه خط که در آن به عنوان او آن را قرار داده, او می خواست برای دیدن چه شکل این سیاره است.”

هیوز بود و ماهر در ارتقاء خود با نوشته های روی وب سایت خود را با شرح یک برنامه آشنایی حمایت های رادیویی نشان می دهد (بر روی زمین مسطح رادیو) یک کراس کشور کرایه تاکسی سفر به “اندازه گیری انحنای ایالات متحده” یک کتاب رنگ آمیزی یک اجرا برای فرماندار کالیفرنیا و بیشتر.

فیلمسازان که به دنبال هیوز را مستند Rocketman — Mad Mike ماموریت برای اثبات این زمین مسطح نوشت که هیوز “تا به حال نرم روح و همدلی برای جهان” است که اغلب در تقابل با شخصیت های عمومی.

“او اغلب تنها و احساس دستاوردهای خود را به عنوان یک کله خر شده بود فراموش شده” آنها نوشت. “در نهایت او فقط می خواستم به رهبری یک زندگی معنی دار است. او تا به حال بسیار کمی از پول, اما او در بر داشت یک راه برای آوردن هیجان و هدف به زندگی خود را با انجام این کار مقرون به صرفه مانع با راکت است که او ساخته شده خود را با استفاده از قطعات یدکی.”

چپمن می گوید که هیوز “به طور کامل درک خطرات” موشک خود را راه اندازی کرد. “او خیلی خوب می دانستند که او گفت: اغلب که این چیزی که می تواند شما را بکشند او به خوبی آگاه است. او یک کله خر و او رانده شد این اجبار به انجام کارهای خارق العاده و الهام بخش مردم را به عنوان او آن قرار داده است.”

سهام به سادگی به نام هیوز “بزرگترین daredevil این کشور تا کنون دیده ام.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>