رقص تنهایی: ارشد مرکز نگه می دارد مشتریان و حرکت در

واشنگتن – مربی رقص لولا Jaramillo سوئیچ رادیو به یک نشاط بخشی آهنگ سالسا.

“دانش آموزان من عاشق این یکی می گوید:” Jaramillo, رقص به ریتم “زندگی یک کارناوال” و تشویق او به دنبال او گام.

اما دانش آموزان خود را — بیشتر, مسن, اسپانیایی — دور نیست. به جای آن یک دوربین ویدئویی سوابق او در یک اتاق خالی.

سالمند دانش آموزان نشسته اند در خانه های خود دستورات زیر برای محافظت از خود از جدید کروناویروس که بازدید افراد مسن به خصوص سخت است. و در خانه های خود را, آنها می توانند رقص همراه با Jaramillo گرفتن ورزش که بسیار مهم است برای حفظ سلامت خود و تحرک است.

رقص درس به اشتراک گذاشته شده در حساب های رسانه های اجتماعی غیر انتفاعی ارشد مرکز در واشنگتن شده است که در خدمت سرمایه را هیسپانیک جامعه برای بیش از 50 سال است.

از اواسط ماه مارس Vida ارشد مرکز ثبت کلاس های ورزش, بسیاری از آن ها تدریس در اسپانیایی. تلاش با هدف حفظ افراد مسن درگیر در این بیماری همه گیر با یک لمس لاتین استعداد.

“وجود دارد هیچ اتصال فیزیکی حال حاضر وجود دارد یک ارتباط عاطفی و ما در حال تلاش برای انجام این کار به روش های مختلف می گوید:” بلانش Cotlear مرکز اجرایی مدیر.

علاوه بر فیلم های ورزش این گروه نیز خود را ثبت, راهنمایی های تغذیه و آرامش کلاس و به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد COVID-19 در اسپانیایی.

این مرکز همچنین معمولا فراهم می کند خدمات مانند غذای رایگان و بهداشت و سلامت نمایش و اقتباس شده است برای ارائه آن چیزهایی که در طول بحران و همچنین: آن ارائه شده است نظارت بر دارو و جلسات مشاوره از طریق تلفن و هماهنگ کننده تحویل از وعده های غذایی به تقریبا 200 بیشتر آسیب پذیر مشتریان.

Cotlear می گوید تغذیه حساب های رسانه های اجتماعی با استفاده از فیلم کلاس های خلاق راه برای نگه داشتن مشتریان خود را به شرکت در زمان اجتماعی فاصله زمانی که بسیاری ممکن است احساس انزوا و ترس است.

“ما خانه دوم برای بسیاری از اسپانیایی سالمندان” به خصوص کسانی که کم درآمد که هیچ خانواده ای در نزدیکی و یا که بستگان زندگی می کنند در خارج از کشور, او گفت:.

Jovina Guillén de León 67 ساله از جمهوری دومینیکن که حضور ویدا ارشد مرکز به تازگی به دنبال یکی از کلاس های ورزش در آشپزخانه در حالی که هم اتاقی او فیلم برداری خود را در حال حرکت در اطراف.

“ما برای تشکر از خدا برای سال ما زندگی می کردند می گوید:” ده لئون. “و همچنین انجام بخشی از ما گفتن اعضای خانواده که در زندگی همه چیز می گذرد.”

___

در حالی که nonstop اخبار جهانی در مورد اثرات coronavirus تبدیل به امری عادی, بنابراین بیش از حد داستان در مورد محبت افراد غریبه و افرادی که قربانی برای دیگران. “یکی از چیز خوب در” یک AP در ادامه سری منعکس کننده این اعمال محبت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im