روزانه مرگ و میر ناشی از COVID-19 رتبه آن در میان بالا 3 قاتلان در کانادا

Coronavirus در حال حاضر رتبه به عنوان یکی از مهمترین بیماری های کشنده در کانادا با توجه به آمار و تحليل دادهها توسط ستاره.

به طور متوسط چهل نفر در روز باید شکست به این ویروس پس از اولین مرگ ثبت شده در بریتیش کلمبیا در 8 مارس. که تعداد قرار می دهد این ویروس در سوم پس از سرطان و بیماری های قلبی در نظر روزانه مرگ و میر.

در مجموع این ویروس کشته 1,758 کانادایی پس از همه گیر شروع به رتبه بندی آن 12th در لیست کشنده ترین بیماری های سال است.

آن را در مورد چهره در کانادا که در آن بیماری های عفونی شده است تا حد زیادی ریشه کن با توجه به واکسن یا پیشرفت های دیگر در بهداشت عمومی می گوید: Todd کلمن استادیار با وزارت علوم بهداشت در ویلفرید ویلفرد لوریر دانشگاه.

“ما پدید آمده در گذشته 40 و 50 سال برای یک دوره تا حد زیادی بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی و سرطان و دیابت” را به عنوان علل منجر به مرگ او می گوید: به همین دلیل است که بهداشت عمومی متمرکز شده است در پیشگیری از بیماری مزمن مانند تشویق مردم به ترک سیگار کشیدن و یا غذا خوردن سالم.

اما او می گوید آن را یک تمرکز خود را که به حساب جدید که بیماری های عفونی می تواند پدیدار شود.

“در حال حاضر ما شاهد آن هستیم به دلیل ماهیت جهانی انسان تجدید حیات از بیماری های عفونی عوامل می گوید:” کلمن. “و چیزی که بسیار عفونی طبیعت مانند این است که انتقال از طریق هوا به راحتی سرايت از طریق هواپیما و مسیرهای سفر.”

کلمن می گوید او انتظار دارد که این ویروس به تغییر تمرکز از سلامت عمومی است.

“من بانکی در بسیاری کمک های مالی بیشتر و خیلی بیشتر تمرکز رفتن به بیماری های عفونی,” پیشگیری در آینده او می گوید.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>