سی و گردشگری وعده 18 میلیون دلار برای کمک به شهر مهمان نوازی کارگران صنعت

بزرگنمایی این تصویر

پس از coronavirus شیوع مناطق گردشگری در واشنگتن دی سی در حال دیدن مقدار کمتری از مردم از طریق آمده است. اریک Baradat/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اریک Baradat/خبرگزاری گتی ایماژ

حوادث DC رسمی کنوانسیون و ورزشی اقتدار را برای واشنگتن دی سی تایید یک 18 میلیون دلار بسته امداد برای کمک به تقویت هتلداری و صنعت گردشگری در پایتخت کشور که رنج می برد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

رستوران کارگران و اپراتور را دریافت 5 میلیون دلار در هتل کارگران و اپراتور را دریافت همان مبلغ 5 میلیون دلار را به کارگران ثبت نشده در سراسر منطقه و 3 میلیون دلار را به صندوق تلاش های بازاریابی.

با توجه به حداکثر قهوه ای رئیس هیئت مدیره برای حوادث DC سازمان تولید مقدار زیادی از درآمد حاصل از رستوران و هتل مالیات است. اما بسیاری از کارگران صنعت شده اند furloughed گذاشته یا در غیر این صورت کار از دست داده اند.

“ما فکر کردیم که آن را واقعا مهم بود برای کمک به مردم و خانواده خود را در طول این زمان اضطراری است. هیچ راه دیگری برای آن قرار داده است” براون گفت. “مردم نمی توانند پرداخت اجاره بها را مردم نمی توان خرید مواد غذایی مردم نمی تواند مراقبت از خانواده خود را.”

مستند نشده کارگران گنجانده شده در بسته امداد به دلیل تاثیر آنها بر گردشگری در واشنگتن دی سی او اضافه شده است.

“این مردمی که نمی توانید دریافت بیمه بیکاری که واقعا همراه با همه ما کارگران ستون فقرات از ما مهمان نوازی اقتصاد” براون گفت.

براون می گوید که دلیل آنها می تواند ارائه دهد تا پول زیادی است چرا که آنها شده اند به صرفه جویی در پول در ذخایر برای وقایع غیر منتظره.

“ما همیشه در حال آماده سازی برای سرمایه گذاری استراتژیک و مطمئن شوید که ما منابع ناشناخته حوادث است که می تواند رخ دهد” براون گفت. “هنگامی که ما نگاه به عقب در طول زمان ما شاهد آنچه اتفاق افتاده در سال 2008 بحران مالی است. ما شاهد چه اتفاق افتاده است [پس از سپتامبر. 11].”

حوادث DC با همکاری جامعه محلی و سازمان های غیر انتفاعی است که با هم قرار داده و قصد دارد در روزهای آینده به مطمئن شوید که پول تحویل داده می شود به درستی و به موقع.

بروکلین Riepma یک کارآموز در NPR National میز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im