بازداشت دستیار در حمایت از زندگی, 11 زندانیان تست مثبت در L. A. County زندان

بازداشت دستیار در مردان زندان مرکزی در حمایت از زندگی و یکی از 33 لس آنجلس کلانتر کارکنان آلوده coronavirus, مقامات گفت.

“ما فقط دعا و ریشه برای او که او می تواند از طریق” کلانتر الکس بیانوبا خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

کمی بیش از نیمی از آلوده کارکنان سوگند نمایندگان و 429 بیشتر کارکنان تحت قرنطینه, او گفت:.

یازده زندانی در L. A. County زندان باید آزمایش مثبت برای این ویروس شامل دو صفحه که به طور کامل بهبود یافتند. نزدیک به 700 زندانیان قرنطینه می شوند.

تبلیغات

یک عضو از زندان پرسنل پرستاری که آلوده کرده اما بیانوبا ندارد جزئیات بیشتر. یک سخنگوی این شهرستان تادیبی خدمات بهداشتی و درمانی واحد نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای اطلاعات.

بیانوبا گفت: تست پروتکل در زندان بدست سختگیرانه تر — زندانیان در انزوا او گفت: در حال حاضر باید تست منفی برای این ویروس دو بار قبل از آنها در حال بازگشت به کل جمعیت مسکن.

به مبارزه با گسترش ویروس در آن بازداشت امکانات کلانتر کاهش جمعیت زندان حدود 25 درصد به حدود 12,800 زندانیان, او گفت:.

“ما ایجاد دفاع فضایی در حال حاضر. در حال حاضر ما توانایی جداسازی و قرنطینه صدها نفر از زندانیان در یک زمان و حرکت آنها را در داخل سیستم بدون افشای آنها را به ویروس” Villauneva گفت.

تبلیغات

بیش از 1 ، 200 از کسانی که باقی می ماند پشت میله های زندان هستند و در مواجهه با اتهام قتل, Villanueva گفت.

“است که باید به شما یک ایده از طبیعت زندانی جمعیت است که در سمت چپ پشت” بییانوئبا گفت. “تقریبا اکثریت قریب به اتفاق جرائم خشونت هستند و آنها را در حال حاضر واقعی و در حال حاضر خطری برای جامعه است. آنها باقی خواهد ماند پشت میله های زندان.”

بیانوبا گفت که سال به تاریخ جرم و جنایت خشونت آمیز پایین است حدود 9% از جمله 31 درصد کاهش در قتل. ملک جرم و جنایت نیز پایین حدود 15% و تماس برای خدمات کاهش یافته است حدود 12 درصد.

کلانتر مقامات صادر شده 19 coronavirus مربوط تقدیر نامه از جمله به صاحبان کسب و کارهای غیر ضروری که مانده اند باز در نقض شهرستان اقامت در خانه سفارش دهید.

“آنها تمایل به اجرای یک حیطه اما من فکر می کنم ما دیده ایم بیش از یک بار به طور معمول میله” بییانوئبا گفت.

یک نفر — یک دست و پا زدن مدیر که نادیده گرفته نجات غریق’ سفارشات به خارج از اقیانوس در نزدیکی مالیبو اسکله — دستگیر شد.

“ما فقط می خواهم به تکرار به این که دستورات بهداشتی در محل قرار داده برای خود بهره مند شوند. لطفا پایبندی به آنها است. ما به دنبال داوطلبانه انطباق” بییانوئبا گفت. “ما فقط باید صبور باشید.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im