کومو: نیویورک می تواند اگزوز یک انبار در روز

آلبانی, n. y. – نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پنج شنبه هشدار داد که دولت عرضه دستگاه تنفس می تواند خسته در شش روز. تعدادی از نیویورک کشته COVID-19 افزایش یافت و دوباره به 2,373. در حالی که شهر نیویورک باقی مانده کانون وجود دارد که مزاحم روند در دیگر مناطق به وقوع گسترش برای هر شهرستان. بیکاری براده سر به فلک کشید بیش از حد همه گیر wreaked ویران کردن اقتصاد است.

آخرین تحولات در نیویورک:

___

هواکش های در حال اجرا پایین

کومو هشدار داد نیویورک می تواند شش روز دور از طاقت فرسا عرضه آن از هواکش به عنوان ایالت تعداد مرگ در زمان خود بزرگترین روزانه پرش در عین حال از 1,941 به 2,373.

تنفس ماشین آلات تبدیل شده اند بسیار مهم قطعه ای از تجهیزات پی توسط دولت و مقامات شهرستان به عنوان صدها نفر از بیماران یک روز بستری در بخش های مراقبت ويژه.

دولت فقط منتشر شد 400 هواکش به شهر نیویورک و دیگری 200 در حومه شهر. اما فرماندار دیدم مشکلات پیش رو مگر رکود در تقاضا.

“در این زمان میزان سوختگی ما حدود شش روز از هواکش در ذخایر ما” فرماندار گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در کنگره.

اگر منابع را اجرا دولت آماده است تا به استفاده از بیهوشی و تبدیل BiPAP ماشین آلات معمولا مورد استفاده برای درمان آپنه خواب و یا قرار دادن بیش از یک بیمار در یک ونتیلاتور. مقامات همچنین آمادگی برای تغییر ماشین آلات از شمال ایالت به منطقه شهر نیویورک که در آن نیازهای فوری است.

بیش از 92,000 ساکنان دولت باید آزمایش مثبت برای coronavirus. از تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر از آنجا که مقامات جیره بندی آزمون و تشویق همه اما جدی ترین افراد بیمار به دنبال درمان و به جای آن سوار آن را در خانه.

مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در نیویورک ادامه به افزایش هشدار دهنده سرعت در به وقوع حرکت نزدیک به آن پیش بینی شده اوج این ماه است. وجود دارد 432 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

وجود دارد بیش از 13,300 مردم در بیمارستان بستری ایالت شنبه با حدود 3,400 در بخش مراقبت های ویژه.

اکثر افرادی که به این ویروس را تجربه خفیف یا متوسط علائمی از جمله تب و سرفه. دیگران هر چند توسعه پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

___

تعداد مدعیان بیکاری

بیش از 464,000 مردم را برای ثبت نرخ بیکاری در ایالت نیویورک در سه هفته پس از همه گیر خرد اقتصاد افزایش بیش از 1000% از مدت مشابه در سال گذشته با توجه به وزارت کار است.

هفته گذشته به تنهایی بیش از 369,000 نرخ بیکاری واصل شد افزایش بیش از 2600 درصد از زمان مشابه در سال گذشته.

نواحی با بیشترین افزایش در ادعا می کند بیش از سال گذشته در شهر نیویورک و لانگ آیلند و غربی, نیویورک, هادسون دره و دریاچه انگشت.

وزارت کار بیکاری سیستم پر کردن دیده است 16,000 درصد افزایش در تماس های تلفنی و نزدیک به 900% افزایش ترافیک وب سایت در هفته های اخیر.

___

شیوع گسترش می یابد

موارد را در حال حاضر تایید شده است در هر شهرستان با روند نگران کننده در برخی از مناطق.

کومو روز پنجشنبه گفت که “نگران ظهور” در حومه لانگ آیلند و شهرستان Westchester.

در انتهای دیگر از دولت بوفالو و اطراف Erie County گزارش 19 کشته و حدود 730 مورد از پنج شنبه.

در میان کسانی که در آلوده بوفالو مشترک است رئیس شورای داریوش Pridgen همراه با فرزندان. دختر خود را خاموش گرفته شد ونتیلاتور اواخر روز چهارشنبه و شروع به تنفس خود فقط قبل از Pridgen رفت و زنده در Facebook به ارائه به روز رسانی از خود را قرنطینه اغلب سرفه و صدای او خشن.

“این بسیار خشن برای یک زن و شوهر از روز او گفت:” دختر خود را.

Erie County اجرایی علامت Poloncarz گفت: بوفالو نیاگارا مرکز کنوانسیون می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک فشرده-مراقبت در بیمارستان در صورت نیاز در طول بینی اوج در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

تاثیر متفاوت

این ویروس نشده در امان هر بخشی از شهر نیویورک اما اطلاعات جدید نشان می دهد که چند فقیر محلات در کوئینز برانکس و بروکلین در حال گرفتن سخت تر از ثروتمند بخش هایی از منهتن.

ساکنان یکی از ملکه های کد پستی و جنوبی از فرودگاه لاگاردیا شد و تقریبا چهار برابر احتمال دارد که تست مثبت به مردم در gentrified بخش بروکلین که شهردار, بیل د Blasio, تماس, صفحه اصلی.

شهرستان مقامات بهداشتی می گویند این می تواند باشد که خانواده های ساکن در محله های نزدیک به دلیل فقر ممکن است یک زمان سخت تمرین های اجتماعی فاصله.

___

زندان, ماسک

مدیران زندان های کشور گفت: سیستم آنها اجازه خواهد داد که اصلاحات افسران و کارکنان به پوشیدن ماسک در وظیفه. کارکنان بوده و ممنوع از پوشیدن ماسک مگر اینکه از نظر پزشکی لازم است.

همچنین زندانیان موضوع را به قرنطینه صادر خواهد شد فولاد-نوع ماسک برای کاهش بیشتر خطر از هر ثانویه, انتقال, مقامات گفت.

دولت اصلاحات گروه روز پنجشنبه گفت که 176 کارکنان و 24 زندانیان را تایید کرده بود موارد COVID-19.

که شامل Harvey Weinstein تهیه کننده فیلم است که در خدمت 23 سال برای تجاوز و حمله جنسی با توجه به یک اتحادیه.

___

دامپزشکان پاسخ به تماس

دامپزشکان در شهر نیویورک در حال پاسخ دادن به تماس خود را هواکش برای کمک به انسان است.

با بيمارستان رو به یک ونتیلاتور کمبود De Blasio در یکشنبه خواست دامپزشکان جراح پلاستیک و دیگران با تجهیزات بسیار مهم به قرض دادن آن در طول بحران.

نیویورک پست گزارش درخواست مجبور است برخی از دامپزشکان به اولویت بندی زندگی انسان بیش از آن که از حیوانات.

“معمولا وجود دارد یک خط مجزا بین دامپزشکی و پزشکی انسانی و هیچ متقاطع” برت Levitzke این افسر ارشد پزشکی در اورژانس دامپزشکی & ارجاع گروهی به این روزنامه گفت. “این چیزی است که باعث می شود زمانی که ما در پس بی سابقه است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کارولین تامپسون در بوفالو و مریم اسچ در آلبانی کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im