کروز کشتی های حمل کانادایی در حرکت به سوی فلوریدا

اتاوا زن سرگردان در دریا برای بیش از یک هفته در یک کشتی کروز که در آن چهار مسافر فوت کرده اند گفت: او را “آن” پس از نقل مکان به یک کشتی دیگر که در مسیر به فلوریدا.

کاترین مک لئود و همسرش, Paul Innes میان 248 کانادایی روی MS زاندم یک کشتی بود که لنگر در سمت غرب کانال پاناما پس از اواسط ماه مارس پس از گزارش نزدیک به 200 مسافر و خدمه شد برگزاری نمایشگاه به آنفولانزا مانند علائم.

زن و شوهر منتقل شد یکشنبه به زاندم خواهر کشتی MS روتردام در کنار صدها نفر دیگر از مسافران که نشان داد هیچ گونه علائم او گفت که هر دو کشتی بادبان نسبت به فلوریدا.

مک لئود گفت: کانادا با فشار طولانی عدم قطعیت در نظر گرفتن عوارض آن بر او و شوهرش.

“هیچ تضمینی وجود ندارد coronavirus نمی تواند در این کشتی یا” او گفت:.

“من هنوز هم تعداد زیادی از Lysol دستمال مرطوب و من پاک کردن همه چیز — کارد و چنگال و فنجان و شما نام آن را. من نمی خواهم برای رفتن به خانه در یک کیسه بدن.”

در حالی که این زن و شوهر است که از لحاظ جسمی سالم و سلامت روان خود را گرفتن است فرسوده شده است.

“شما سعی می کنید به نگه داشتن روحیه خود را بالا اما من پیدا کردن من به طوری که من فقط می خواهم به جهنم این چیز” McLeod گفت.

“من آن را به حال. نه مثل من قصد دارم به کرک یا هر چیزی اما خدا من از اینجا لطفا.”

یک سخنگوی امور جهانی کانادا روز دوشنبه گفت: هیچ COVID-19 موارد تایید شده اند در میان شهروندان کانادایی که در MS زاندم.

هلند و آمریکای این شرکت است که در عمل MS زاندم و MS روتردام در بیانیه ای گفت این است که “هنوز نهایی جزئیات که در آن و زمانی که” این 2,520 مسافران و خدمه سرنشین هر دو کشتی را پیاده.

وزارت اما گفته است که چگونه آن را برنامه ای برای بازگرداندن این کانادایی ها در هیئت مدیره کشتی.

“ما همچنان به تعامل با مسافران و هلند و امریکا به هماهنگی سفر برای شهروندان کانادا به کانادا بر تخلیه,” امور جهانی در بیانیه ای گفت.

کشتی چند روز دور از فلوریدا که در آن زاندم در اصل برنامه ریزی شده برای بارانداز در اوایل ماه آوریل آن را گفت.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز دوشنبه گفت او نمی خواهید بیمار مسافر به درمان در دولت خود تاکید بر تخت بیمارستان نیاز به ذخیره شود برای ساکنان و نه “اتباع خارجی است.”

DeSantis گفت که او می خواهد خط کروز به ترتیب به پرسنل پزشکی اعزام به کشتی به جای آن اشاره کرد فلوریدای جنوبی در حال حاضر بالا است و رشد تعداد COVID-19 عفونت.

این زاندم چپ بوئنوس آیرس در آرژانتین در مارس 7, قبل از دولت فدرال هشدار داد کانادایی برای دور ماندن از کشتی های کروز. مسافران آن نشده اند و در زمین پس از مارس 14, زمانی که آنها در ساحل در پونتا آرناس شیلی, هلند امریکا گفت.

هر پورت در زاندم مسیر بسته درهای خود را از جمله پاناما که اجازه نخواهد داد کشتی عبور از کانال پاناما تا کانادا کمک کارگزار معامله بیش از آخر هفته.

مسافران در زاندم جدا شده در اتاق خود را پس از مارس 22.

مک لئود گفت: cabin fever تعیین کرده است ،

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“ما لازم نیست که خیلی جاه طلبی به انجام و اتاق بسیار نیست به انجام هر کاری,” او گفت:. “شما خواندن یک بیت با قرار دادن کتاب پایین, نگاهی به فیلم, اما آن را فقط سخت به تمرکز ما فقط می خواهم از اینجا.”

او گفت: این امر می تواند مفید به یک حس از آنچه اتفاق می افتد و برای دیدن پایانی در چشم.

“من می خواهم برای دیدن بچه ها و نوههایشان و سگ من,” او گفت:. “من فقیر cocker spaniel, چارلی او را میخوام فکر می کنم من ترک او.”

—با فایل های از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de