کشتی کروز مبارزه با COVID-19 عازم فلوریدا

بزرگنمایی این تصویر

هلند امریکا کشتی کروز زاندم هدایت از طریق کانال پاناما در روز یکشنبه. مسافران و خدمه برخی از آنها ممکن است COVID-19 شده رشته کشتی در حالی که به دنبال یک کشور به قبول آنها. لوئیس Acosta/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لوئیس Acosta/خبرگزاری گتی ایماژ

یک کشتی کروز با چهار کشته و نزدیک به 200 نفر که بیمار مشکوک به COVID-19 ممکن است مجاز به حوض در فورت لادردیل فلوریدا. هلند امریکا کشتی زاندم محروم شده است اجازه پیاده شدن مسافران توسط چندین کشور.

مدیران با خط کروز شرکت مادر کارناوال در حال کار با گارد مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و مقامات محلی در فلوریدا, شهرستان Broward در یک برنامه است که اجازه می دهد مسافران سالم به پیاده. هلند امریکا می گوید یک ترکیب 1,243 مسافران و 1,247 خدمه روی عرشه کشتی زاندم و یک خواهر کشتی روتردام. هلند و امریکا فرستاده روتردام را به پرسنل پزشکی و لوازم به زاندم هفته گذشته پس از ده ها بیمار شد و چهار سالمندان مسافران درگذشت. تعدادی از سالمندان, اما سالم مسافران در نظر گرفته شده در معرض خطر بودند نقل مکان کرد و به روتردام. هر دو کشتی رفت و از طریق کانال پاناما در اوایل این هفته.

تحت این طرح کارناوال است که بحث با Broward County مقامات این شرکت خواهد چارتر هواپیما و اتوبوس به مسافران سالم به طور مستقیم از بندر در فورت لادردیل به مقصد خود را. در میان بسیاری از مسافران خارجی در سفر دریایی کارناوال می گوید: وجود 250 کانادایی 120 استرالیایی به همراه مسافران از ایرلند, انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی است.

اگر چه نزدیک به 120 خدمه و 76 مهمان شده اند بیمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم کارناوال معاون رئیس جمهور لایحه برک می گوید: حداقل 60 کاملا بهبود یافتند. هفت نفر هستند که بیمار به اندازه کافی که آنها در حال درمان در کشتی مرکز پزشکی. دو تا بیمار این شرکت خواسته است مکزیک برای اجازه دسترسی به آنها وجود دارد برای درمان. برک گفت: مکزیک خودداری کرده است. صحبت کردن در فرد در شهرستان جلسه کمیسیون گفت: “ما در حال آمدن به محل آخرین رفت و آمد مکرر. در حال حاضر من امیدوارم که آن دو نفر ما می خواهم به medivac امروز به مکزیک را برای زنده ماندن این زن و شوهر روز حمل و نقل.”

این کمیسیون اقدام به تعویق افتاده تا طرح نهایی است که به این شهرستان اطمینان بیمار مسافران و crewmembers از زاندم نمی شود یک بار در بیمارستان منطقه. Broward شهرستان کمیسر نان غنی می گوید: هنگامی که طرح نهایی کشتی باید اجازه داده شود به حوض. او گفت: “این افراد تبدیل شده است که به دور از بسیاری از کشورها یکی پس از دیگری. ما آخرین امید خود را. چه می خواهیم بکنیم ؟ اجازه دهید به کشتی بازگشت به دریا و فقط شناور در اطراف و اجازه دهید مردم می میرند ؟ من فکر نمی کنم.”

این زاندم که انتظار می رود برای رسیدن پنج شنبه. کارناوال دیگری می گوید: از آن کشتی کروز شاهزاده خانم مرجانی است و با توجه به رسیدن در فورت Lauderdale شنبه. همچنین افراد بیمار در هیئت مدیره.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im