کشتی کروز ضربه توسط ویروس به حوض در اوکلند کالیفرنیا

سان فرانسیسکو – کروز مقامات و مسافران محدود به اتاق خود را در یک کشتی گردان بین المللی در آب های خلیج سان فرانسیسکو ابراز نصب سرخوردگی به عنوان تعطیلات آخر هفته, عینک بدون جهت از مقامات که در آن به پس از 21 نفر در هیئت مدیره آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

شاهزاده بزرگ ممنوع بود و به حوض در سان فرانسیسکو در میان شواهد کشتی بود زمین پرورش به صورت خوشه ای از حدود 20 مواردی که منجر به حداقل یک مرگ و پس از آن سفر قبلی. این کشتی حامل بیش از 3500 نفر از 54 کشور جهان است.

Jan Swartz, گروهی جمهور شاهزاده Cruises و کارناوال استرالیا به خبرنگاران گفت: روز شنبه که کروز مقامات می خواهید مهمانان و خدمه کردن کشتی به طوری که آنها می توانید دریافت مراقبت های مناسب و بررسی, اما آنها انتظار جهت از فدرال و مقامات دولتی.

“ترجیح ما این است که برای دریافت مهمانان و خدمه ی شاهزاده خانم به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

آمریکا مرگ و میر از این ویروس صعود به 19 با همه به جز سه نفر از قربانیان در ایالت واشنگتن. تعدادی از عفونت افزایش یافته و به بیش از 400 پراکنده در سراسر متحده است. پنسیلوانیا, ایندیانا, مینه سوتا, نبراسکا و کانزاس گزارش خود را در مورد اول است.

در کالیفرنیا مقامات را به 951-پا (290 متر) بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی به غیر بندر تجاری و تست آن روی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در یک شنبه جلسه ای با خط کروز مدیران در فلوریدا است که مقامات هنوز هم در حال کار بر روی یک طرح.

“همه مسافران و خدمه خواهد شد تست شده برای coronavirus و قرنطینه در صورت لزوم” پنس گفت.

به مردم التماس شنبه با مقامات منتخب به اجازه بارانداز کشتی کروز مقامات افشا اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آنها فکر می کنم شیوع رخ داده است.

اعطای Tarling, افسر ارشد پزشکی برای کارناوال شرکت گفت: این اعتقاد 71 ساله شمال کالیفرنیا مردی که بعد از درگذشت این ویروس احتمالا بیمار زمانی که او سوار کشتی برای یک Feb. 11 کروز به مکزیک.

مسافر در بازدید از مرکز پزشکی روز قبل از پیاده با علائم بیماری های تنفسی, او گفت:. دیگران در چند متحده و کانادا که در آن سفر نیز باید آزمایش مثبت است.

مسافر به احتمال زیاد آلوده به اتاق ناهار خوری خود سرور که آزمایش مثبت برای ویروس Tarling گفت: آیا به عنوان دو نفر رفت و آمد با مرد است. دو مسافر در حال حاضر در کشتی که ویروس نمی شد روی قبلی کروز, او گفت:.

شاهزاده گفت: این کشتی در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) در سواحل سان فرانسیسکو. آن گفت: یک بدحال مسافر گرفته شده از کشتی به یک مرکز پزشکی برای درمان ربطی به ویروس.

در حالی که مقامات بهداشت گفت: حدود 1100 خدمه باقی خواهد ماند روی مسافران می تواند متحرك به صورت قرنطینه احتمالا در آمریکا پایگاه های نظامی و یا سایت های دیگر به عنوان صدها نفر از آمریکایی ها در معرض ویروس در یکی دیگر از کشتی کروز در ماه ژانویه است.

مسافر کارن دور از Moorestown, New Jersey, توافق او باید آزمایش می شود اما می خواهد مقامات به او اجازه رفتن اگر نتایج او دوباره منفی.

“چهارده روز بیشتر در این کشتی من در پایان فکر می کنم من نیاز به یک سلامت روان مراجعه کنید,” او گفت: با خنده. “یک آمریکایی هستم. من باید قادر به خانه می آیند.”

رکس Lawson, 86 از شهرستان سانتا کروز در کالیفرنیا گفت که او و همسرش خوش شانس به یک بالکن و هوای تازه. اما او احساس می کند برای مسافران محدود به داخل اطاق.

“این کاملا مضطرب چون ما نمی دانیم که چه خبر است. من حدس می زنم هیچ کس نمی داند چه خبر است,” او گفت:. “به نظر می رسد مانند ما دریافت اطلاعات از تلویزیون برای اولین بار و پس از آن کاپیتان.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, صحبت های جمعه در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا گفت که او ترجیح می دهند و نه اجازه می دهد تا مسافران را بر روی خاک آمریکا خواهد شد اما تسلیم به کارشناسان پزشکی.

“من لازم نیست به شماره (ایالات متحده موارد) دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که تور CDC در آتلانتا. “و آن را تقصیر مردم بر کشتی یا. OK ؟ آن را تقصیر آنها هم نیست.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

شاهزاده خانم دیگر کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس. در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان تلفظ عمومی-بهداشت و درمان, شکست, با این کشتی اساسا تبدیل شدن به یک شناور جوانه کارخانه.

کارشناسان می گویند recirculated هوایی از کشتی کروز سیستم تهویه به علاوه نزدیک محله و جمعی از تنظیمات را به مسافران و خدمه در معرض بیماری های عفونی.

گفتند کشتی کروز مطبوع سیستم های طراحی شده برای فیلتر کردن ذرات کوچک به عنوان coronavirus اجازه می دهد این بیماری به سرعت در حال گردش به دیگر کابین.

“مسافران باید قرنطینه در ساحل, در صورتی که مناسب تسهیلات گفت:” Qingyan چن یک دانشگاه درجه کیفیت کارشناس در یک ایمیل.

در سراسر جهان به ویروس آلوده 106,000 نفر کشته و حدود 3,600 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. اکثر موارد خفیف بوده اند و بیش از نیمی از کسانی که آلوده را بازیافت.

___

نسخه قبلی این داستان اشتباه رئیس جمهور تهمت ساخته شده نظرات خود را در مورد کشتی کروز در مصاحبه با فاکس نیوز. او گفت: آن را در یک تور از CDC در آتلانتا.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اولگا رودریگز در سان فرانسیسکو; Julie واکر در شهر نیویورک; تام قوی در واشنگتن, d. C.; ژن Johnson, مارتا Bellisle و کارلا K. Johnson در سیاتل; Adriana گومز Licon در میامی; و راشل La Corte در المپیا کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de