کشتی کروز آسمان می رسند به صورت قرنطینه در کانادا به عنوان اولین ووهان evacuees اجازه رفتن

اتاوا — هواپیمای حامل 129 کانادایی و خانواده خود را که صرف هفته محدود به کابین سرنشین یک coronavirus زده کشتی کروز در ژاپن فرود در خاک کانادا صبح جمعه.

سابق الماس شاهزاده مسافران می توانید انتظار برای تحت دو هفته دیگر از انزوا در Nav مرکز در Cornwall, Ont., که در آن آنها خواهد شد نظارت به صورت بالقوه علائم کروناویروس یا COVID-19.

همه آنها را آزمایش این ویروس توسط مقامات ژاپن قبل از آنها به سمت چپ کشتی است که لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن از اوایل فوریه. تا کنون هیچ کدام نشان داده اند هیچ نشانه ای از ویروس.

کانادا تصمیم به دوباره قرنطینه مسافران پس از آنها در حال حاضر می خواهم از دو هفته از انزوا روی الماس شاهزاده خانم به دلیل موارد جدید هنوز برداشت تا در کشتی در پایان دوره جوجه کشی, گفت که کانادا از بالا, عمومی-سلامت رسمی دکتر ترزا Tam جمعه.

“ما در حال انجام این کار از فراوانی از احتیاط,” او گفت:.

کشتی, سایت بزرگترین شیوع COVID-19 در خارج از چین که در آن ویروس نشات گرفته است. الماس شاهزاده خانم تا به حال بیش از نیمی از این موارد تایید شده است که در خارج از کشور است.

کانادا مسافر لولیتا Wisener گفت: او را شگفت زده به او چشم به خوبی تا زمانی که او را دیدم پرچم کانادا در پزشکان ” سفید coveralls آنها به عنوان سوار هواپیما در ژاپن است.

“هر کس بدون استثنا کرده است گفت: “به خانه خوش آمدی’ زمانی که آنها به ما مراجعه کنید” Wisener گفت: پس از بازگشت او به کانادا. “این فوق العاده به کانادا!”

صلیب سرخ کانادا در حال حاضر ساخته شده مطمئن شوید که آنها باید بسته های مراقبتی از جمله لوازم آرایش که او گفته بود “برکت امداد.”

یکی دیگر از مسافر Trudy کلمنت از کللندر, Ont., گفت: او را احساس نمی کند مانند یک قربانی دیگر.

“این یک سفر طولانی به خانه اما ما در کانادا و این که نکته اصلی که,” کلمنت گفت.

“ما دست می زدند که ما فرود آمد. من کمی اشک.”

وجود دارد حدود 250 کانادایی در اصل روی عرشه کشتی و از آن 47 قرارداد با بیماری و اجازه نداشتند به بازگشت به خانه. آنها پذیرفته شده اند به ده ها بیمارستان ها در ژاپن در نزدیکی یوکوهاما وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت و آنها را به باقی می ماند در ژاپن برای درمان در حالی که آنها دریافت “مناسب” خدمات کنسولی.

او گفت: دولت کانادا ساخته شده است مطمئن شوید کسانی که مردم به ویژه نیازهای غذایی آشنا هستند قادر به برقراری ارتباط با خانواده های خود و دریافت خدمات ترجمه.

دیگران که تصمیم به ماندن در پشت — با عزیزان که بیمار هستند به عنوان مثال — خواهد شد در معرض اجباری قرنطینه زمانی که آنها بازگشت به کانادا در پروازهای تجاری.

کسانی که مجاز به بازگشت و فرود در کانادا نیروهای پایگاه ترنتون در 2 صبح به وقت شرق که در آن آنها غربالگری علایم قبل از آنها گرفته شد با اتوبوس به Cornwall. آنها به طور محدود به اتاق در Nav مرکز تا زمانی که آنها منتشر می شوند از قرنطینه.

“بازگشت کانادایی شده اند از طریق یک تجربه استرس زا بیش از چند هفته گذشته. در طول قرنطینه در کانادا, ما ارائه پشتیبانی برای هر دو روحی و جسمی خوبی بودن” وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: در یک نوشته انتشار جمعه.

الماس شاهزاده آسمان را به معرض همان غربالگری به عنوان کانادایی بودند که عودت از ووهان, چین, مرکز شیوع — صدها نفر از آنها آزاد شدند جمعه.

213 evacuees که در سمت چپ قرنطینه در CFB ترنتون شد برای اولین بار وارد از ووهان در فوریه. 7.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

مقامات دولتی می گویند هیچ یک از evacuees در پایه نشان داده است هر گونه علائم این ویروس در طی اقامت خود و تام گفت: وجود خواهد داشت بدون نیاز به بهداشت عمومی برای حفظ تماس با آنها.

“آنها در برخواهد داشت هیچ خطر سلامت به کانادایی” تام گفت که تقویت کننده آن منتشر شده از قرنطینه رفته اند از طریق یک زمان استرس زا و سزاوار حفظ حریم خصوصی به عنوان آنها به زندگی خود را.

Hajdu می گوید دولت در حال کمک به همه evacuees با خود برنامه سفر خواهد شد و حمل و نقل آنها را به تورنتو اما تمام خواهد شد انتظار می رود به ایجاد راه خود را از انتاریو است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im