جمعیت در کانتون می پیوندد کوچک نیویورک شهرها در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس

بزرگنمایی این تصویر

Mal Brewster, محلی, کالج, دانشجو, صحبت در مورد تجارب خود را با نژاد پرستی در طول یک شب زنده داری در Canton, n. y., در روز شنبه. جولیا Ritchey/NCPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جولیا Ritchey/NCPR

جمعیت جمع شده بودند در شمال نیویورک روستای کانتون جمعیت از 6400 در روز شنبه برای مراسم تجلیل سیاه زندگی از دست به خشونت پلیس.

جمع آوری شده در این روستا در نزدیکی مرز کانادا یکی از چندین وقوع این آخر هفته در کوچکتر روستایی بیشتر شهرها پراکنده در سراسر نیویورک بازتاب چگونه اعتراضات گسترده تبدیل شده اند در خارج از شهرستانها عمده. یکی دیگر از مارس برگزار می شود در پلاتس بورگ در حدود 100 مایلی شرق کانتون کشید چند صد بیشتر, در حالی که حدود 75 نفر دیگر نیز جمع آوری شده در جنوب پلاتس بورگ در شهر وستپورت.

سازمان از کانتون جمع آوری خواسته شرکت کنندگان به زانو زدن در روستای سبز به عنوان کلیسا زنگ زد نه دقیقه طول زمان سفید مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن جورج فلوید قبل از او درگذشت.

“ما ناراحتی است اما کسری از درد گفت:” ترزا Veramendi پس از زنگ ها متوقف شده بود زنگ زدن.

Veramendi با این نسخهها کار به عنوان عدالت اجتماعی هماهنگ کننده یکتاپرست کلیسا کانتون که برای چند روز بوده است, زنگ آن زنگ به افتخار جورج فلوید و دیگر سیاه و سفید زندگی می کند از دست به خشونت پلیس.

سخنرانان در روز شنبه را شب زنده داری نیز بخوانید کردن نام و شیوه ای از کشته شدن چند سیاه مردم یا کشته شده توسط پلیس و یا در طول یک نژادپرست درگیری.

Mal بروستر فقط به پایان رسید خود را در سال اول در SUNY پوتسدام یک دانشگاه محلی و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود به عنوان یک دانش آموز در شمال نیویورک.

“من شده است به یک زن و شوهر از متفاوت frat احزاب و شده است وجود دارد یک زن و شوهر از مردم که یکی بیش از حد بسیاری از نوشیدنی و آنها فکر می کنم آن را راحت می گویند N-کلمه,” او گفت:. “من که تعدادشان کمتر اگر من می گویند چیزی به من گفته شده است من شروع یک مشکل است.”

کانتون است بخشداری شهرستان St. Lawrence County, یکی از مهمترین و روستایی در دولت است. جمعیت آن نیز به شدت سفید در حدود 94%. سیاه ساکنان را تشکیل می دهند فقط 2.6 درصد از جمعیت.

بزرگنمایی این تصویر

دست شلیک کنید تا پس از یک سخنران می پرسد اگر مردم تا کنون شنیده ام کسی می گویند چیزی نژادپرستانه انجام می شود اما هیچ چیزی در مورد آن را در یک رالی در ایالت n. y. شنبه. جولیا Ritchey/NCPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جولیا Ritchey/NCPR

شهر نیویورک و دیگر شهرهای بزرگ شهری در ادامه به جذب هزاران نفر از معترضان و بخش بزرگی از پوشش رسانه ای اما کوچکتر تظاهرات popping تا در همه جا. BuzzFeed خبرنگار Anne هلن پترسن شده است گرد یک موضوع از این تظاهرات با اشاره به آنها “قطع سراسر جمعیتی و جغرافیایی فضاهای.”

کانتون خانه کوچک خصوصی دانشگاه و اگر چه آن سیاست ناب دموکراتیک این شهرستان به عنوان یک کل شده است روند بیشتر محافظه کار رای گیری برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

Michael Welch بازنشسته ایمیل حامل رانندگی شد زمانی که او تصمیم به متوقف کردن و پیوستن به شب زنده داری. او گفت: او به خاطر برخی از تظاهرات وقوع پلیس پس از تیراندازی به مایکل براون در فرگوسن Mo. اما “نه به این اندازه.”

“من فکر می کنم مردم در حال آمدن به این ایده است که این است که یک ماده از جمهوری خواه یا دموکرات این است که یک ماده از لیبرال در مقابل محافظه کار این است که یک ماده که تحت تاثیر قرار همه,” او گفت:. “بی عدالتی بی عدالتی است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>