بزرگنمایی این تصویر

گل و تصویری از دکتر لی Wenliang سمت چپ در بیمارستان در ووهان چین. لی در خلاف کاران در coronavirus شیوع درگذشت از بیماری های عفونی در روز جمعه. گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

گتی ایماژ

در دو هفته گذشته Eden چن شده بود چسب به WeChat. یکی از ساکنان چینی ساحلی شهر ونژو چن و خانواده او گفته شده بود به ماندن در خانه ارسال تنها یک عضو از هر روز دیگر به خرید مواد غذایی. WeChat که در همه جا برنامه های رسانه های اجتماعی در چین شد ضروری کانال برای چک کردن در و بستگان و تبادل اطلاعات در مورد قرنطینه اقدامات و حتی گرفتن در لیست انتظار به منظور شرکت-کمیاب ماسک صورت.

سپس در شب از Feb. 5, چن WeChat حساب — همراه با هزاران نفر از کاربران دیگر حساب های آینده ساعت — ناگهان و مهر و موم کردن. چن که منحصرا با استفاده از WeChat برای برقراری ارتباط با مردم تماس از دست رفته و با صدها نفر از دوستان و بستگان.

“نوشتن چند جمله در مورد عدم ماسک صورت در حال حاضر به اندازه کافی برای به دست آوردن یک حساب معلق گفت:” چن. “من هیچ چیز را به اخلال در کشور است.” او همچنین گفت که او “فرستاده شده در اطراف برخی از اعلامیه رسمی و رسانه های دولتی داستان در مورد [coronavirus] بیماری همه گیر.”

دولت چین سانسور را محکم پایین این هفته در آیتم های دیجیتالی مربوط به شیوع کروناویروس جدید, از بین بردن اخبار محلی گزارش می دهد که در معرض شرایط وخیم در شهر ووهان کانون شیوع و شستشو سیستم عامل رسانه های اجتماعی پست از ووهان ساکنان که می گویند که آنها بیمار هستند و از جان گذشته برای مراقبت های پزشکی و لوازم.

کسانی که محدودیت قرار داده شد به این آزمون در روز جمعه پس از مرگ دکتر لی Wenliang یکی از هشت خبرچین مواخذه توسط پلیس برای هشدار به دیگران در مورد مرموز به ذات الریه-مانند بیماری در اواخر ماه دسامبر گذشته. کمتر از 90 دقیقه پس از مرگ او در صبح روز جمعه هشتگ “من می خواهم آزادی بیان” شد روند در Weibo محبوب چینی سایت وبلاگ نویسی با نزدیک به 2 میلیون پست. پست رفته بودند با طلوع آفتاب.

این سبد بر اطلاعات در حال حاضر شش هفته پس از اولین گزارش از یک ذات الریه-مانند بیماری ظاهر on Dec. 30, نوید یک مرحله جدید در دولت چین در پاسخ به این کروناویروس جدید.

“ما همچنین شاهد این محدودیت ها که همراه با تشدید تبلیغات می گوید:” ماریا Repnivoka جهانی استاد ارتباطات در دانشگاه ایالتی جورجیا. “این پیام که: ما این است که این یک مشکل جدی است و ما در حال رفع آن است.”

اول برای نزدیک به چهار هفته, شهرداری مقامات دولتی در ووهان کار می کرد برای پنهان کردن شدت این بیماری است. پس از آن که علمی آشکار ساخته و آن را غیرقابل دفاع به بی اهمیت جلوه دادن بحران های منطقه ای مقامات شروع به قرار دادن قرنطينه در مقیاس بی سابقه ای و با شدت زیادی عصری برای کشور است.

در حال حاضر چین در حال تلاش برای دوباره کنترل این روایت با بستن فردی حساب های رسانه های اجتماعی و حاکم در تهاجمی محلی پوشش اولیه دولت اشتباه است که ممکن است کمک به گسترش coronavirus فراتر از شهر ووهان.

از جمعه وجود دارد بیش از 31,000 مورد تأیید و 630 مرگ و میر در چین به تنهایی هر چند به دلیل محدود تشخیصی و درمان ظرفیت در ووهان برخی از پزشکان بر این باورند که تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بالاتر است.

مرحله اول: سرکوب اطلاعات

شبه نظامی پلیس گارد خارج از بسته Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان چین. از ویژگی های چین/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

از ویژگی های چین/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

در روز کریسمس دکتر Lu Xiaohong مدیر گوارش در ووهان شهرداری بیمارستان دریافت اخبار نگران کننده: چندین کادر پزشکی در دو بیمارستان در این شهرستان تا به حال شده است شما با ناشناخته نوع ذات الریه. “که پیشنهاد contagiousness این ویروس بسیار قوی بود” Lu بعد گفت: دولت اجرا جوانان چین روزانه. همچنین پیشنهاد مرموز ویروس می تواند انتقال بین انسان.

Lu بود تنها کسی که متوجه چیزی amiss. پنج روز بعد حداقل دو پزشک به طور مستقل از یکدیگر شروع به بی سر و صدا هشدار سایر کارکنان پزشکی در مورد بیماران چند برگزاری نمایشگاه ذات الریه علائم مانند پس از بازدید از همان غذاهای دریایی و حیوانات زنده در بازار در ووهان.

یکی از این پزشکان بود شیه Linka, یک متخصص در ووهان اتحادیه بیمارستان. همکاران او در بیمارستان تنفسی واحد گرفته بود در “بسیاری از بیماران مبتلا به” برگزاری نمایشگاه ناشناخته بوده است. “مطمئن شوید که به پوشیدن ماسک و تهویه مناطق” او نوشته شده در یک گروه در WeChat چینی نرم افزار پیام. Li یک opthamologist در ووهان مرکزی دانشگاه نیز هشدار داد یک گروه از حدود 150 نفر از فارغ التحصیلان در یک WeChat گروه که “هفت سارس بیماران” همه متصل به غذاهای محلی بازار بودند که قرنطینه در بیمارستان است. او معتقد بود که آنها برگزاری نمایشگاه مرتبط با کروناویروس که تا به حال از طریق بخش هایی از آسیا و دیگر کشورها در سال 2002 شروع شد اما به طور موثر نقض با هیچ مورد جدید از سال 2004.

پادشاهی آمد و به سرعت. هشت کارکنان پزشکی از جمله Li و Xie احضار شدند توسط ماموران امنیتی دو روز بعد و مواخذه برای “انتشار شایعات” با توجه به یک شب تلویزیون اخبار گزارش. (افکار عمومی خواهد بعد معکوس موضع رسمی با دولت ارشد اپیدمیولوژی متعاقبا اعلام هشت شایسته “بیشترین احترام را.”)

در دسامبر. 31 ووهان شهر کمیسیون بهداشت در حال حاضر قرار دادن یک بیانیه اذعان 27 موارد ناشناخته پنومونی اما گفت: هیچ شواهدی از انسان انتقال این بیماری است. “این بیماری قابل پیشگیری و کنترل” این اطمینان ساکنان. اما مشکوک منشاء ویروس — ووهان را Huanan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار خواهد بود بسته و تمیز فقط در مورد.

نقطه عطفی در آمد Jan. 20 زمانی که دکتر زونگ اتباع ارشد سلامت رسمی که کمک کرده بودند در معرض دولت پوشش در آمريکا نشان داد در تلویزیون دولتی که جدید کروناویروس قادر است از انسان به انسان انتقال — کامل سه هفته پس از لو متخصص گوارش شنیده بود به عنوان بسیاری از همکاران او.

در همان روز چین, رهبر, خی Jinping, شکست سکوت خود. “آن است که از اهمیت پیشگیری و کنترل این بیماری شیوع” خبرگزاری دولت به نقل از او عنوان کرد و گفت. سه روز بعد مقامات ساخته بنیادی ترین تصمیم از همه برای جلوگیری از گسترش ویروسی: ووهان یک شهرستان از 11 میلیون دلار خواهد بود مهر و موم شده از سایر نقاط کشور است.

مرحله دو: قفل کردن آن

تصمیم ووهان مقامات را تعطیل خروجی حمل و نقل آمد در ساعات اولیه Jan. 23. با تنها چند ساعت به فراغت قبل از تمام قطار و هواپیما ممنوع شد و از خروج ساکنان با خودروهای با عجله به بزرگراه. کسانی که نمی و می خواستم به ترک تبدیل شده برای استفاده مشترک از ماشین خدمات – اما در ده برابر کرایه معمول است.

اواخر بعد از ظهر مقامات شروع به آب بندی کردن بزرگراه ترک ووهان به عنوان به خوبی.

یک مقام ارشد حزب رسمی از هوبئی استان با اشاره به این شهرستان گسترده ای مستند با عنوان “اندازه گیری زمان جنگ” نامیده می شود و در محلی از کادر جزئی مقامات به دقت نظارت ساکنان برای هر گونه علائم اولیه ویروس جدید.

اگر چه آب بندی کردن ووهان ممکن است آهسته گسترش شیوع آن را شامل نمی شود آن را به طور کامل. قبل از قرنطینه پنج میلیون نفر قادر به عجله ترک شهر, شهردار ژو Xianwang بعد اعتراف کرد.

شهرستانها و خارج از رسمی قرنطینه منطقه اتخاذ کرده اند خود اقدامات شدید برای محدود کردن جنبش است. روستاهای دور افتاده اند بطری در ساکنان خود را در تلاش برای متوقف کردن ویروس از ورود جوامع خود. روستاهای دیگر را پاره کرده اند تا جاده ها و یا ساخته شده شتابزده سنگر برای حفظ جان کارگران ، مختلف شهرهای ساحلی استان ژجیانگ در حال حاضر تنها اجازه می دهد یک فرد به ازای هر خانوار برای ترک مواد غذایی در هر دو روز.

به عنوان تعدادی از موارد به خصوص در شهر ووهان همچنان به صعود مقامات در حال تبدیل شدن به حتی بیشتر اقدامات شدید. روز پنجشنبه یک مقام چینی خواست مقامات محلی و ساکنان در ووهان به گزارش هر کسی آنها را با علائم و ارسال به عزیزان با علائم جدید, جرم, مراکز قرنطینه.

“باید وجود داشته باشد هیچ فراریان در حالت جنگ. کسانی که فراموش خواهد شد میخ به ستون از شرم برای همه, تاریخچه” معاون نخست وزیر خورشید Chunlan هشدار داد در یک مقاله در حزب گل سرسبد روزنامه پس از بازدید از استان هوبی. “بود عاری از نفس پرستی و نژاد در برابر زمان. ما باید همه برای حل این مشکل از نادرست و ناکافی پیاده سازی.”

مرحله 3: کنترل روایت

در منطقه قرنطینه مردم شده اند محدود به آپارتمان خود را و یا در توده قرنطینه بخش. اما آنلاین و اطلاعات شروع به تکثیر.

Muckraking خبرنگاران چینی شده اند انتشار مصاحبه با پزشکان با محکم جزئیات است که گاهی اوقات در تضاد رسمی حساب. یک قطعه پس از حذف توسط بازرسان, کمپین رسمی شمارش از بیماران آلوده به مراتب پایین تر از این مقیاس واقعی از وقوع با استناد به چند ووهان پزشکان.

برای مقابله با بحرانی پوشش ووهان قرنطینه حزب کمونیست تبلیغ اداره اعزام بیش از 300 خبرنگاران از رسانه های دولتی سازمان به ووهان و هوبئی استان در اوایل این هفته.

پس از مدت مقامات شروع به تبدیل به یک ابزار آشنا برای روایت کنترل: سانسور.

دولت فضای مجازی رگولاتور موظف در اطلاعیه روز چهارشنبه که این کشور بزرگترین شرکت های اینترنتی از جمله Tencent Baidu و Bytedance, “رفتار ویژه نظارت” در اپیدمی-اخبار مرتبط. به زودی پس از سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله WeChat شروع تعلیق حساب به گسترش “اطلاعات حساس و یا محتوای غیر قانونی” با توجه به تصاویری از مهر و موم حساب. Tencent نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر در زمان برای انتشار.

“من فکر می کنم آنچه در این قانون به ما می گوید این است که بحث حاضر در حال ورود به منطقه از درک حساسیت برای دولت می گوید:” Repnikova از دانشگاه. در حالی که قبل از آن مهار نشده گزارش ارائه شده با ارزش دانش عمومی در مورد شیوع “این آشکار است که بیشتر لوازم و بیشتر تجهیزات تشخیصی مورد نیاز هستند. بهره مندی از این امکان بیشتر در رسانه های اجتماعی نقد نیز باریک.”

یکی از هزاران WeChat حساب های معلق در این هفته متعلق به Triv ون پکن شهرداری مهندس. خود را آشکار جرم: به اشتراک گذاشتن یک مقاله که متهم به ووهان صلیب سرخ از خودداری از حد-لوازم مورد نیاز مانند ماسک از بیمارستان. (در اوایل این هفته, هوبئی دولت اخراج معاون رئيس جمهور از استان صلیب سرخ برای “قصور و dereliction وظیفه.”)

“من امیدوارم که این است که مردم حق دارند دولت را پاسخگو به جای به مدیریت” ون NPR گفت که پدر و مادر هر دو کارت-حامل اعضای حزب کمونیست. “از ته قلب من می خواهم همه چیز را برای تبدیل شدن به بهتر و گفتار به باز تر و شفاف است.”

در یکی از آخرین مصاحبه های قبل از مرگ او با مستقل چینی خروجی رسانه ها Caixin Li گفت: کمک به مردم یاد بگیرند که در مورد حقیقت به مراتب مهم تر به او از گرفتن عدالت برای خودش: “یک جامعه سالم باید فقط یک نوع صدا.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de