کایوتی شوخی pounces سمت جدید خود را به یک گورکن قبل از این دو trots با هم به یک culvert زیر یک بزرگراه در نزدیکی کوهستانهای سانتا کروز منطقه است.

سیاه و سفید ویدئو کلیپ از حیوانات به دست آورد ویروسی توجه در رسانه های اجتماعی — و از حیات وحش سازمان های غیر انتفاعی است که به اعتقاد کلیپ اولین بار است که برای گرفتن چنین رفتاری در سان فرانسیسکو.

مطالعات علمی و بومی آمریکا سوابق نشان می دهد این دو شکارچیان شناخته شده برای شکار و پرسه زدن با هم coyote بازیگوش, زبان بدن نسبت به اولین نگاه اجمالی از دوره گرد را پوزه در قاب به خصوص در زمان حیات وحش گروه با تعجب با توجه به شبه جزیره باز کردن فضای اعتماد پالو آلتو-غیر انتفاعی بر اساس.

“ما لال” گفت: Neal Sharma, غیر انتفاعی حیات وحش ارتباط مدیر برنامه.

تبلیغات

شارما گفت: او موفق به دریافت یک متن از مسیر برای حیات وحش یکی دیگر از سازمان های غیر انتفاعی ماه گذشته پس از آن محققان از طریق رفت و اولین دسته از داده ها.

“ما چیزی” متن خوانده شده با توجه به Sharma.

بیش از 50 دوربین های نصب شده در نزدیکی سانتا کروز, کوه, منطقه, بین, خلیج سان فرانسیسکو و Monterey Bay در سال 2018 به عنوان بخشی از یک مطالعه به شناسایی roadkill نقاط داغ و یاد بگیرند که چگونه حیات وحش هدایت چشم انداز فلفلی با بزرگراه.

تبلیغات

ویدیو کلیپ دستگیر شده در ماه نوامبر است که تنها یک عکس به بخش عمده ای از تصاویر ثابت و فیلم های جمع آوری شده تا کنون.

گوزن های پوما را ردپای یک gray fox, راکون skunks و انواع مارها و پرندگان نیز حضور در دوربین.

شارما گفت: آنها امید به پایان تجزیه و تحلیل داده ها تا سال 2021 و اهرم راه هایی برای کمک به ارائه این مخلوقات با منابع لازم برای رشد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im