COVID-19 بيمار داده شده و اثبات نشده به مواد مخدر در تگزاس خانه سالمندان Garnering انتقاد

بزرگنمایی این تصویر

یک بطری hydroxycloroquine نشسته در جدول در خارج از ورود به رفت و آمد مکرر در تگزاس سیتی پرستاری که در آن رابین آرمسترانگ, دکتر خانه, مدیر پزشکی, دادن دارو به ساکنان David J. فیلیپ/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

David J. فیلیپ/AP

نگرانی این است که پس از نصب یک پزشک در تگزاس پرستاری صفحه اصلی آغاز شده و به ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به ده ها تن از بيماران سالمند مبتلا به COVID-19 و پیگیری نتایج در آنچه که او خواستار یک “مطالعه مشاهدهای.”

استفاده از این دارو برای درمان عفونت کروناویروس راه اندازی یک بحث داغ بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کارشناسان بیش از اثر بخشی آن در برابر COVID-19.

رئیس جمهور تهمت شده است مشتاق قهرمان هیدروکسی کلروکین خواستار آن یک “بازی تعویض.” اما برخی از کشور بیشتر مورد احترام مقامات بهداشت گفت: وجود شواهد کافی نشان از 80 سال از مواد مخدر است که به طور معمول مورد استفاده برای دفع مالاریا یا درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید است یک درمان مناسب در مبارزه با این ویروس جدید است.

غذا و دارو است و نه تایید این دارو برای درمان COVID-19. ایالات متحده موسسه ملی بهداشت در حال حاضر در حال پیگیری بالینی از مواد مخدر است. علاوه بر این دانشگاه مینه سوتا انجام یک آزمون و دانشگاه کلمبیا است که به عنوان خوبی. نتایج در حال انتظار نمی رود که برای هفته ها یا ماه.

این تصمیم بحث برانگیز به اداره هیدروکسی کلروکین در رفت و آمد مکرر در تگزاس شهر در طول چند روز گذشته ساخته شده بود توسط رابین آرمسترانگ یک پزشک و پزشکی مدیر خانه سالمندان است.

“این در واقع به خوبی پیش میرود. مردم در حال گرفتن بهتر” آرمسترانگ NPR گفت و اضافه کرد که تنها پس از یک تعداد انگشت شماری از روزها برخی از 39 بيمار در دارو در حال نشان دادن نشانه هایی از بهبود.

اما دانشمندان استدلال می کنند که با تکیه بر مشاهده و کنترل نشده شواهد می تواند گمراه کننده است و تنها راه برای واقعا ثابت مواد مخدر در حال کار است که از طریق دقت کارآزمایی بالینی کنترل شده. و بر خلاف آرمسترانگ ادعای اینکه هیدروکسی کلروکین “تقریبا هیچ عوارض جانبی” آن شناخته شده است که باید جدی منفی بر بهداشت. به همین دلیل است که بسیاری در جامعه پزشکی نگرانی در مورد تجویز آن بدون چنین اثبات است.

در میان آنها است کاترین Seley-Radtke که شیمی دارویی در دانشگاه مریلند بالتیمور کانتی است. او متخصص در داروی ضد ویروسی از جمله coronaviruses.

“این است که واقعا نگرانکننده,” Seley-Radtke NPR گفت.

آرمسترانگ اذعان می کند آن را دشوار است برای تعیین کمیت چقدر از خود بيماران سالمند بهبود است و با توجه به مالاریا مواد مخدر و یا چگونه آنها را شانس بدون آن. و نه او می تواند توضیح دهد که چرا بیماران دیگر نیست در پاسخ به این قرص با دوز هر چند او اشاره می کند بسیاری از آنها تنها نیمی از راه را از طریق پنج روز چرخه.

“روشن است که بدتر از زمانی که آنها آغاز شده,” او گفت: یقین. “از دیدگاه من آن را غیر مسئولانه به نظاره نشست و هیچ چیز. جایگزین شده اند که بسیار بسیار بدتر است.”

در مجموع 87 نفر در رفت و آمد مکرر آزمایش مثبت — 56 135 ساکنان و همچنین 31 کارکنان. یک بیمار پس از درگذشت.

“ما می دانیم که چگونه از آن اتفاق افتاد” آرمسترانگ گفت و توضیح داد که پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19, شهرستان گالوستون مقامات آزمایش همه افراد دیگر در این مرکز در روز پنج شنبه, آوریل 2. چیزی که آنها کشف یکی از بزرگترین شیوع بیماری در منطقه هوستون.

“یک کارمند گسترش آن به دیگر کارکنان… و هر یک از آنها می تواند کار با 20 تا 30 نفر در یک روز” آرمسترانگ گفت.

آرمسترانگ اظهار داشت: او نگران نتایج آزمون در هفته گذشته و بلافاصله شروع به برقراری تماس برای پیگیری کردن یک منبع برای پزشکی که در تامین کوتاه مدت.

این زمانی است که ارتباطات سیاسی خود مفید ثابت.

آرمسترانگ که برجسته ایران و از فعالان به نام جمهوری خواه سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک. او می گوید: پاتریک رسیده به ایالت تگزاس ایالت Bryan هیوز همچنین یک جمهوری خواه می دانستند که کسی که در هیئت نیوجرسی-شرکت بر اساس Amneal داروسازی. این شرکت که باعث می شود و توزیع مواد مخدر اهدا کرده است بیش از یک میلیون قرص در سراسر کشور از جمله ایالات متحده از تگزاس و لوئیزیانا است.

دو روز بعد آرمسترانگ دریافت کرده بود بیش از اندازه کافی دارو شروع به دادن آن به بیماران است. او گفت که او آغاز شده توسط غربالگری کسانی که به اعتقاد او بیشتر به نفع اضافه کردن بیشتر مردم هر روز. او تحت نظارت خود را اشباع اکسیژن خون درجه حرارت و چگونه به خوبی آنها تنفس.

“افرادی که در آن گرفتن مریض تر اما آنقدر بیمار است که آنها تا به حال برای رفتن به بیمارستان” آرمسترانگ توضیح داد.

او اذعان کرد که برخی از خانواده ها آگاه بودند نه بستگان خود قرار داده بودند در مواد مخدر گفته است که “بخشی” از او مشورت با هر یک از خانه سالمندان ساکن قبل از دادن آنها در قرص.

در حالی که “اکثریت قریب به اتفاق آنها بیدار و هوشیار و در واقع می تواند یک مکالمه” آرمسترانگ گفت: برخی رنج می برند از وسط مراحل از زوال عقل است. در برخی موارد او نه بحث با هر کسی در همه قبل از تجویز قرص. اما او ادعا کرد که, آن است که مشترک برای پزشکان به تجویز داروهای جدید برای بیماران بدون رضایت صریح و روشن از بیمار یا اعضای خانواده. “آن را مورد نیاز نمی,” او گفت:.

او توضیح داد که او متقاعد شده بود توسط مطالعات بالینی از اروپا و چین نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین کمک می کند تا COVID-19 بيمار از بهبود از بیماری تنفسی به دلیل آن را با این نسخهها کار به عنوان “اصل ضد التهابی مواد مخدر است.”

او برخی از شواهد: “من آن را دیده ام در COVID-19 بيمار ما درمان” در HCA هوستون بهداشت و درمان خشکی بیمارستان آرمسترانگ گفت.

بهداشت و درمان شبکه تایید آرمسترانگ تمرین پزشک در بیمارستان اما نمی خواهد اظهار نظر در درمان بیماران با توجه به نگرانی های حریم خصوصی.

علاوه بر این, آرمسترانگ گفت: پیگیری خانه سالمندان سلامت بیماران تغییرات روزانه و برنامه ای برای قرار دادن یافته های خود را در “نوعی از گزارش” او امیدوار است که اضافه خواهد شد به تحقیق در مورد مالاریا مواد مخدر در رابطه با COVID-19.

“مشکل این است که آن را در حال انجام در مناسب علمی شیوه” Seley-Radtke گفت. “این است که با انجام کنترل. آن را انجام شده تحت تست های سخت پروتکل ها و استفاده مناسب از دستورالعمل.”

او اشاره کرد هشدارهای صادر شده توسط FDA است که می تواند منجر به مشکلات شدید برای افراد مبتلا به مسائل مربوط به قلب و که آژانس خواستار پزشکان برای انجام یک EKG قبل از تجویز آن. (یک مرحله آرمسترانگ گفت: گرفته شده در روز پنج شنبه.) یکی دیگر از عوارض جانبی شامل آسیب به شبکیه چشم.

پس از آن است که هنوز در آزمون مرحله دوزهای نامشخص باقی می ماند.

“ما می دانیم که حق دوزهای برای مالاریا و لوپوس و آرتریت روماتوئید اما هنوز نمی دانیم چه حق دوزهای هستند [برای COVID-19] همین دلیل است که ما در حال انجام آزمایش های بالینی را به مطمئن شوید که ما آن را به حق” او گفت:.

Seley-Radtke افزود: “من فقط برای پیدا کردن آن شگفت انگیز است که همه از جمله رئیس جمهور فکر می کند که این فقط هیچ معامله بزرگ به جلو بروید و به این.”

آرمسترانگ را انکار می کند و او تحت تأثیر سیاست و یا دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن از مالاریا مواد مخدر در تصمیم خود برای پیاده سازی آن در خانه سالمندان قبل از آن ثابت شده و موثر و ایمن در برابر COVID-19.

“آن را به یک حرفه ای پزشکی برای تعیین چگونگی و زمانی که این امر می تواند مناسب برای تجویز,” کریس ون Deusen سخنگوی Texas Department of State, خدمات بهداشتی NPR گفت.

آرمسترانگ گفت: اکثر COVID-19 مثبت ساکنان در خانه سالمندان هستند درخواست می شود در دارو “اما ما در حال کار بسیار عاقلانه.”

با وجود گریم شمارش از موارد مثبت در میان این جمعیت آسیب پذیر گفت: گسترش ویروس در خانه سالمندان می توانست بسیار بدتر از حال کارکنان وجود دارد و نه اجرا اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات احتیاطی قبل از آنها بودند و لازم الاجرا توسط دولت است.

“ما زمان زیادی از مراحل اولیه در آن محافظت می شود بسیاری از مردم,” او گفت:.

جدید ترین جامع بازرسی از تاسیسات تگزاس بهداشت و خدمات انسانی رخ داده در جولای 25, 2019, به گفته یک سخنگوی.

در آن زمان خانه سالمندان ذکر شده بود برای 14 نقض استانداردهای دولت است. در میان آنها این گزارش نشان می دهد:

  • تسهیلات را به درستی نمی مراقبت برای ساکنان نیاز به خدمات ویژه از جمله: تزریق کولوستومی, ureterostomy, ileostomy, tracheostomy care, لوله ساکشن تنفسی, مراقبت, مراقبت از پا و پروتز.
  • تسهیلات نمی, فروشگاه آشپزی و مواد غذایی در امن و پاک در راه است.
  • مرکز طراحی نشده بود ساخته شده است مجهز و یا به خوبی نگه داشته برای حفاظت از سلامت و ایمنی ساکنان و کارگران و مردم است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im