COVID-19 شیوع بیماری در تورنتو غربی بیمارستان باعث اختلال و سردرگمی به 65 نفر از کارکنان و تست مثبت

تحقیقات به چهار COVID-19 شیوع بیماری در تورنتو غربی بیمارستان را شناسایی کرده اند 19 بيمار و 46 کارکنان که تست مثبت برای coronavirus راه اندازی یک “فوری” بخشنامه بیش از آخر هفته که ناشی بیمارستان اختلال و سردرگمی برای ساکنان پزشکی که شکست خورد به گزارش به وظیفه در دوشنبه, ستاره آموخته است.

شیوع تحت تاثیر دو COVID واحد و دو طب داخلی واحد که همه آنها در حال حاضر بسته به جدید پذیرش و تحت “تمیز کردن عمیق” با توجه به جیلیان Howard یک سخنگوی این دانشگاه در شبکه بهداشت و درمان که شامل تورنتو غربی است. دو نفر فوت کرده اند پس از شیوع اعلام شد در تاریخ 18 آوریل و مارس 30.

“بیمارستان های ما را دریافت کرده اند برخی از بالاترین تعداد COVID-19 مثبت بیماران در این شهرستان بین TGH (بیمارستان عمومی تورنتو) و TWH (تورنتو غربی بیمارستان). هنگامی که شما تعداد زیادی از COVID-19 مثبت بیماران در یک واحد شیوع بیماری ممکن است” هوارد نوشت: در یک ایمیل.

“ما در حال انجام همه چیز ممکن است به اطمینان از ایمنی بیماران و کارکنان و آوردن این بیماری تحت کنترل است.”

پس از انتاریو COVID اپیدمی شروع UHN را آزمایش کرده است 2,028 کارکنان که 79 مثبت بوده است و 63 در حال حاضر به طور کامل بهبود هوارد گفت. او توضیح داد که بیمارستان نمی تواند مطمئن باشد که تمام 46 کارکنان بودند که به تازگی به COVID مثبت به عنوان یک نتیجه از “آزمایش های گسترده” در واقع آلوده در یکی از شیوع واحد هر چند این بیمارستان از “اشتباه در کنار توجه است.”

تورنتو غربی اعداد گزارش شده است در آخرین آماری به روز رسانی از تورنتو بهداشت عمومی — که اگر این بیمارستان در حال حاضر آمار و ارقام گنجانده شده بود آن را در حال حاضر می توان این شهر بزرگترین بیمارستان فعال شیوع. (شیوع اعلام شده است که حداقل دو “مراقبت های بهداشتی مرتبط با آن موارد” گزارش شده در 14 روز در یک مرکز.)

در یک ایمیل به ستاره دکتر Vinita Dubey, دانشیار پزشکی مسئول سلامت و بهداشت عمومی تورنتو, سخنگوی, گفت, وجود دارد, گاهی اوقات چاپ و نشر به دلیل تاخیر در شهرستان دریافت اطلاعات از انتاریو یکپارچه بهداشت عمومی سیستم اطلاعات (iPHIS) و دیگر گزارش منابع زیر یک “تضمین کیفیت فرایند است.”

در مجازی “باز کردن فروم” برای UHN کارکنان در 30 آوریل که در آن مقامات بیمارستان پاسخ پرسش از کارکنان برخی از کارکنان ابراز alarm سال اخیر شیوع بیماری. “ما به وضوح چیزی از دست رفته زمانی که می آید به PPE (personal protective equipment) و آنقدر ترس در کار است که ما به درستی محافظت می شود” یکی از کارکنان گفت. دیگران پرسید چرا داده نشده بود به اشتراک گذاشته شده در مورد کارکنان که در معرض COVID و با اشاره به نگرانی بیش از یک عدم ارتباط با کارکنان که خود منزوی.

در فروم دکتر Susy Hota, UHN پزشکی مدیر عفونت پیشگیری و کنترل, توافق شیوع بودند مربوط و گفت: COVID ویژگی آن را به خصوص به چالش کشیدن به تحت کنترل گرفتن. او گفت: این بیمارستان گام به الودگی مبتلا واحد و کاهش خطر انتقال بیشتر از جمله یک بررسی از PPE شیوه های.

او همچنین اشاره کرد که UHN بود که در آن نقطه تست شده بیش از 1500 مراقبت های بهداشتی کارگران و 60 مثبت را که یک نرخ 4 درصد است. این است که “نسبتا اطمینان,” او گفت: از آنجا که برای همه بیمارانی که آزمایش شده اند تا کنون در UHN های درصد مثبت بود بین 5 و 7 درصد است.

“بنابراین من در واقع در بر داشت که به طور کلی تعداد مراقبت های بهداشتی ما کارگران است که کشورهایی که در حال مثبت بودن کمتر از کلی تست مثبت رای … بسیار اطمینان بخش است که ما (PPE) است که حفاظت از مراقبت های بهداشتی ما کارگران در بیشتر قسمت ها.” Hota اضافه شده است که آن نیز مشخص نیست که چگونه بسیاری از COVID مثبت کارکنان قرارداد ممکن است این ویروس در جامعه به عنوان مخالف در کار است.

هوارد گفت: این بیمارستان است که بهترین تلاش خود را برای برقراری ارتباط با UHN بیش از 14,000 کارکنان, میزبانی, مجازی, باز, انجمن, ارسال روزانه ایمیل و برقراری ارتباط با تاثیر کارکنان به صورت روزانه. “ما می دانیم که ما هرگز نمی تواند ارتباط برقرار کند به اندازه کافی — اما ما در حال برقراری ارتباط تمام وقت,” او گفت:.

شیوع بیماری نیز باعث سردرگمی و اضطراب برای ساکنان پزشکی که آموزش در تورنتو غربی بسیاری از آنها برنامه ریزی شده بود به چرخش به بیمارستان جدید سرمایه گذاری در روز دوشنبه.

روز یکشنبه دانشگاه تورنتو ارسال یک ایمیل به انفجار به 130 ساکنان پزشکی اعلام یک “مهم فوری تغییر” خود را به چرخش. در انبوه, ایمیل دکتر گلن Bandiera, دانشیار دانشکده کارشناسی ارشد آموزش پزشکی خواسته همه ساکنان که مشغول به کار در تورنتو غربی در دو هفته گذشته به ماندن در خانه در روز دوشنبه و “تماس با ما بهداشت حرفه ای در بیمارستان که آنها در حال چرخش به ارزیابی می شود.”

او گفت: کارآموزان که تا به حال مشغول به کار در بیمارستان شیوع واحد در حال حاضر خواسته شده است به قرنطینه برای 14 روز. ورودی ساکنان در تورنتو غربی هنوز شروع به دادن خود اما نمی توان به شیوع مناطق ایمیل گفت.

“یک اصل مهم پیشگیری از عفونت و کنترل به منظور کاهش انتقال COVID-19 است برای محدود کردن جنبش از مراقبت های بهداشتی کارگران از جمله ساکنان پزشکی به عنوان آنجا که ممکن است” Bandiera نوشت. “این لزوما به این معنی نیست که هر یک از شما به صورت خاص افزایش خطر; بلکه این نشان دهنده فراوانی از احتیاط با اشاره به وسعت و عدم قطعیت مربوط به مشاهدات اخیر در TWH (تورنتو غربی بیمارستان).”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

اما به عنوان یک نتیجه از این یادداشت چند ساکنان اشتباه دستورالعمل و گزارش نداد برای کار در تورنتو غربی است. در یک بیانیه کتبی به ستاره Bandiera اذعان کرد وجود دارد “miscommunication” در این یادداشت که ناشی از “افزایش فشار” به ساکنان پزشکی. او گفت: وجود دارد هیچ قصد به درخواست ساکنان بودند که اقامت در تورنتو غربی به ماندن در خانه و یک یادداشت جدید خواهد بود صادر شده در روز دوشنبه برای روشن شدن وضعیت.

“این امر می تواند منصفانه است که می گویند این بیماری همه گیر بی سابقه بوده است از نظر تاثیر آن بر همه ما زبان آموزان, اعضای هیات علمی و کارکنان. دانشگاه تورنتو و بیمارستان ما شرکای در حال همکاری نزدیک با هم برای بهینه سازی مدیریت COVID-19 نگرانی های ما در سراسر سیستم” Bandiera گفت: ستاره.

Jennifer Yang
May Warren

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>