COVID-19 توسط برش به حیاتی پول آمریکا و کارگران مهاجر در ارسال بازگشت به خانه

بزرگنمایی این تصویر

زنان با پوشیدن ماسک صورت ایستاده در یک فاصله امن برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید به عنوان آنها صبر کنید برای غذا اختصاص داده شده به فرزندان خود در خارج از یک مدرسه در Xesuj گواتمالا که در آن بسیاری از ساکنان بستگی حواله عمدتا از ایالات متحده به خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است و برش را به بخش مالی حیاتی برای مردم در سراسر آمریکای لاتین و آفریقا و آسیا است. Moises Castillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Moises Castillo/AP

ایالات متحده با افزایش بیکاری صعود کارگران مهاجر هستند رو به یک تصمیم دشوار: پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی و یا ارسال بحرانی دلار به خانواده است.

پنجاه و یک سال آنابل تلاش برای انجام هر دو است. بورلی هیلز فروشگاه لباس او تمیز چهار شب در هفته بسته در اوایل ماه مارس. برگزاری بر روی در آپارتمان کوچک او و همسرش به اشتراک گذاری در لس آنجلس اولویت است.

“ما تا به حال به کاهش در مواد غذایی فقط به پرداخت اجاره می گوید:” آنابل که خواسته NPR به استفاده از نام کامل او چرا که او مستند نشده است.

آنابل معمولا می فرستد و پول هر دو هفته به ال سالوادور که در آن او با پشتیبانی از دو فرزندان و سه نوه. هفته گذشته او می گوید: او قادر به ارسال آنها تنها 50 دلار است.

آنابل دختر Elba Mariela و 30 سپاسگزار برای پول مادر او می فرستد. “من فقط فکر می کنم در مورد آنچه او را به رفتن بدون و اگر او غذا” نگرانی Elba Mariela در سان سالوادور, که در آن او زندگی می کند با 20 تمدید اعضای خانواده. تنها یک پسر عموی است که هنوز هم مشغول به کار است.

ال سالوادور یکی از اولین کشورهای منطقه به بستن مرزهای خود و ساکنان قرنطینه.

در 2019, کارگران مهاجر در آمریکا فرستاده شده حدود 150 میلیارد دلار در خارج از کشور — نیمی از آن به آمریکای لاتین و کارائیب با توجه به مانوئل Orozco در بین آمریکایی گفت و گو یک اتاق فکر در واشنگتن ،

در هائیتی حواله حساب برای یک سوم از اقتصاد است. در هندوراس آن نزدیک به یک چهارم.

حتی در مکزیک که در آن حواله نشان دهنده سهم کمتری از تولید ناخالص داخلی خود را زیان را تحت تاثیر قرار 1.2 میلیون خانوار با توجه به Orozco.

او تخمین می زند که حواله به امریکا سقوط خواهد کرد در این سال با حداقل 7% شبیه به کاهش دیده می شود در طول سال 2009 رکود جهانی.

افت دلار به خانه فرستاده شده توسط کارگران در ایالات متحده آمریکا به آمریکای لاتین و چهره آن بدترین رکود اقتصادی در 50 سال است.

در حال حاضر, Ari, 33, یک پرستار بچه در سی هنوز هم قادر به ارسال پول به پدر و مادر پیری در اوآخاکا, مکزیک. او کارفرمایان به پرداخت خود را در زمان خاموش شدن اما آنها نمی دانند که برای چه مدت.

او هم خواسته NPR به استفاده از نام کامل او چرا که او در حال کار در این کشور غیر قانونی است.

امیدوارم shutdown برداشته خواهد شد به زودی او می گوید: “بنابراین ما می تواند بازگشت به کار و شروع به ارسال پول به خانه دوباره.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>