دادگاه روانشناسی تست ممکن است غیر قابل اعتماد, مطالعه می یابد

واشنگتن – دادگاه هستند به درستی نمی غربالگری را غیر قابل اعتماد و روانی و ضریب هوشی تست اجازه می دهد آشغال علم به عنوان شواهد محققان به این نتیجه رسیدند. این آزمون می تواند نوسان قضات یا داوران و نفوذ که آیا کسی حضانت یک کودک و یا واجد شرایط برای وثیقه و یا مجازات.

دانشمندان در نگاه صدها نوع متفاوت از آزمون های روانی استفاده می شود در سال های اخیر موارد دادگاه و متوجه شد که یک سوم از کسانی که در امتحانات نیست و بررسی در این زمینه برجسته ترین راهنما. از کسانی که مورد بررسی قرار گرفت که فقط 40 درصد مدرج favourably. نزدیک به یک چهارم تلقی می شد غیر قابل اعتماد است.

“وجود دارد بزرگ تنوع در ابزارهای روانی در حال حاضر بستری در دادگاه های ایالات متحده گفت:” تس نیل یک دانشگاه استاد روانشناسی و همکاری نویسنده این مطالعه منتشر شده در شنبه, در مجله علوم روانشناسی در جهت منافع عمومی.

“در بسیاری از مسائل که به نظر می رسد مانند آن را آشغال و باید فیلتر شود با دادگاه است, اما آن را نمی شود فیلتر” گفت: Neal.

چالش های قانونی به اعتبار آزمون های روانی رخ داده در کمتر از 3% از موارد محققان دریافتند.

“این کاغذ بسیار قابل توجهی در بخشی به دلیل بسیاری از مردم به سرنوشت تعیین شده توسط این آزمون گفت: Dan Simon یک کارشناس حقوقی و روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دانشکده حقوق بود که درگیر در تحقیق ،

این مطالعه جدید برای اولین بار نیست نقد چگونه علم استفاده شده است در دادگاه.

در سال 2009 شورای ملی تحقیقات منتشر گسترده گزارش دادگاه علم است که در بر داشت که “شهادت بر اساس معیوب علم پزشکی قانونی تجزیه و تحلیل ممکن است منجر به غیر قانونی اعتقادات مردم بی گناه است.”

نقد باعث خواستار اصلاحات و تنها بخشی از پیشرفت های ساخته شده گفت: سیمون.

“دادگاه قرار است به الک کردن آشغال علم از علم خوب است همانطور که در قوانین فدرال شواهد” — مجموعه ای از دستورالعمل کشوری که نیاز است که “شهادت محصول قابل اعتماد اصول و روش ها.”

“اما این اتفاق نمی افتد گفت:” سیمون.

این مطالعه جدید به بررسی 876 موارد دادگاه در ایالات متحده بین سال 2016 و 2018 و متداول ترین تست روانشناسی بود Minnesota Multiphasic Personality Inventory است که به طور کلی بررسی مثبت در حرفه ای ادبیات.

دوم شایع ترین بود رورشاخ آزمون — گاهی محاوره نام آزمون لکه جوهر یا مرکب. در حالی که آزمون اول توسعه در سال 1921 از مدافعان آن برخی از دانشمندان آن را به عنوان خطرناکی مبهم و ذهنی است.

رابرت MacCoun یک استاد حقوق و روانشناسی در دانشگاه استنفورد بود که درگیر در این مطالعه گفت که او ناخواسته دریافت کاتالوگ تبلیغاتی جدید آزمون های روانی از فروشندگان برای سال های بسیاری است. کسانی که در بروشور استفاده می شود که شامل اطلاعات در مورد آزمون اثربخشی اما “در پایان دهه 1990 تعداد کسانی که تا به حال ناپدید شده است.”

وکلا و قضات که کارشناسان در روش های تست باید با تکیه بر تخصص روانشناسان به انجام علت سعی و کوشش در آزمون آنها در حال حاضر به عنوان شواهد گفت: هاروی Fishbein, یک دفاع جنایی وکیل در منهتن بود که درگیر در مطالعه است.

“اگر روانشناسان در حال حاضر به تنظیم خود را در زمینه, این یک مشکل واقعی است.”

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

دنبال کریستینا لارسون در توییتر: @larsonchristina

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>