دادگاه فلوریدا نمی توانید نوار felons از رای بر جریمه هزینه

تالاهاسی فلوریدا. – فلوریدا نمی, در حال حاضر, نوار felons که وقت خود را در خدمت از ثبت نام برای رای دادن به سادگی از آنجا که آنها قادر به پرداخت تمام جریمه ها و هزینه های ناشی از موارد یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکومت شنبه.

سه قاضی پنل 11, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر تایید یک تالاهاسی قاضی فدرال دستور مقدماتی است که دولت در اجرای قانون متمم 4 به مبلغ یک نظرسنجی ناعادلانه مالیاتی که disenfranchise بسیاری از منتشر felons.

“ما مخالف با این حکم گفت:” هلن Ferre رئیس سخنگوی کالیفرنیا ، ران DeSantis. او گفت: دولت بلافاصله بخواهید کل 11th مدار به تجدید نظر در این حکم.

این مورد یکی از چندین شرکت قبل از قضات میان بالا-ریسک درگیری حقوقی بیش از فلوریدا انتخابات که کشیده ملی موشکافی دلیل دولت چندساله وضعیت به عنوان یک میدان نبرد سیاسی و تیغ نازک حاشیه تصمیم گیری برخی از مشخصات بالا مسابقات.

اصلاح 4 تایید شد اکثریت رای دهندگان در سال 2018 به اجازه می دهد بیشتر felons که وقت خود را در خدمت به دست آوردن حق رای. اما به زودی پس از حزب جمهوریخواه-چراغ قوه مقننه با تصویب قانون الزام که آنها مجبور به پرداخت هر گونه جریمه ها و هزینه های خود را قبل از جملات می تواند تلقی کامل تحت قانون.

رای گیری گروه های حقوق بشر به نمایندگی از 17 شاکیان شکایت کرد دادگاه فدرال به دنبال سرنگونی قانون است.

در آن نماز جمعه مدار دادگاه گفت: نیاز مالی “مجازات کسانی که توان پرداخت بیشتر به شدت از کسانی که می — کند و بنابراین در ادامه به انکار آنها دسترسی به صندوق های رای است.”

دادگاه قبلی اضافه شده است که ایالات متحده به دیوان عالی و احکام مورد نیاز آن را به “اعمال افزایش موشکافی در پرسیدن که آیا نیاز نقض برابر حفاظت از بند چهاردهم متمم به عنوان اعمال این شاکیان است.”

دادگاه تجدید نظر حکم داد که آن را ندارد و آن را تأیید اولیه دستور صادر شده در سال گذشته توسط یک دادگاه منطقه ای فدرال قاضی در تالاهاسی.

سال گذشته دستور مقدماتی مجاز felons به ثبت نام برای رای دادن بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت جریمه و جبران هزینه های دیگر. آن را صادر شده پیش از محاکمه کامل است که برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه آوریل است.

چهارشنبه استیناف حکم دادگاه یک روز پس از آخرین مهلت ثبت نام برای فلوریدا, مارس 17 ریاست جمهوری اولویت اولیه است.

در حالی که این حکم تنها به شاکیان این پرونده دارای انشعابات گسترده برای 1.6 میلیون فلوریدا felons که خود را به اتمام احکام زندان و می تواند دوباره خود را به رای گیری امتیازات زیر اصلاح 4.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه فلوریدا دانشمند علوم سیاسی در مورد 80% منتشر شد felons هنوز حقوقی تعهدات مالی.

فلوریدا مقامات امیدوار به پیروزی اقامت اولیه حکم صادر شده در ماه اکتبر گذشته توسط ایالات متحده در منطقه قاضی رابرت Hinkle که به نام فلوریدا روند ثبت نام رای دهندگان در پی اصلاح 4 یک “اداری ظروف سرباز یا مسافر.”

در حالی که Hinkle گفت فلوریدا است که حق را انکار felons دسترسی به صندوق های رای در صورتی که وسیله ای برای بازپرداخت برجسته تعهدات مالی او گفت: مقامات فلوریدا را انکار نمی تواند رای به felons که به فقیر به طور کامل حل و فصل.

در صدور خود را حکم قرار داده و فشار بر دولت در انتخابات مقامات را به وضوح به ثبت نام رای دهندگان روند. دادگاه استیناف حکم تنها افزایش یافته است که فشار در شهرستان مقامات انتخابات که عمدتا مسئول برای اداره دولت در انتخابات قوانین.

“این یک پیروزی فوق العاده ای برای مشتریان ما و ما برای دموکراسی” گفت: Sean مورالس-دویل ارشد, مشاوره برای Brennan Center for Justice.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“از آنجا که فرماندار است که هنوز هم ظاهرا برنامه ریزی برای به چالش کشیدن این حکم و چون فرماندار و وزیر خارجه در حال ارائه هیچ, وضوح,” مورالس-دویل گفت: “بسیاری از مردم در فلوریدا که گیر با برخی از عدم قطعیت و برخی مشروع و ترس و این واقعا مایه تاسف است و نه راه انتخابات باید کار کند.”

دو تا از سه قاضی مسئول دوشنبه حاکم منصوب شدند به دادگاه توسط رئیس جمهور جیمی کارتر از حزب دموکرات در حالی که دیگر برای اولین بار منصوب به فدرال ارسال توسط رئیس جمهور رونالد ریگان جمهوری خواه اما بعد از آن بالا به دادگاه استیناف توسط رئیس جمهور بیل کلینتون.

آتلانتا-بر اساس 11th دادگاه استیناف دارای 21 قضات است. دو تا از آن به جدید ترین عضو — رابرت شانس و باربارا لگا — بودند اخیرا اعضای دادگاه عالی فلوریدا. هر دو منصوب شدند به دولت در دیوان عالی توسط DeSantis مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن سال گذشته است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de