دادگاه قطره و تجاوز به عنف و دیگر اتهامات علیه megachurch رهبر

لس آنجلس – کالیفرنیا دادگاه تجدید نظر دستور اخراج یک پرونده جنایی شنبه برابر مکزیک megachurch رهبر به اتهام تجاوز به کودکان و قاچاق انسان در رویه زمینه.

Naasón جقوین گارسیا های خود اعلام کرد, رسول La Luz del Mundo شده در حضانت از ماه ژوئن پس از دستگیری در اتهامات شامل سه مرد و یک زن بین 2015 و 2018 در لس آنجلس. اضافی اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان در سال 2019 شد بعد اضافه شده است. او تخلف را رد کرده است.

در حالی که برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در لس آنجلس گارسیا باقی مانده است رهبر معنوی La Luz del Mundo است که اسپانیایی برای “نور جهان.” به گوادالاخارا, مکزیک-بر اساس انجیلی کلیسای مسیحی تاسیس شد و با پدربزرگ و ادعا می کند 5 میلیون پیرو در سراسر جهان است.

معلوم نیست زمانی که او منتشر خواهد شد.

دفتر دادستان کل گفت که بررسی حکم دادگاه و جواب نداد سوال اضافی.

گارسیا وکیل آلن جکسون گفت که او و مشتری خود را در حال “هیجان زده” با تصمیم.

“در تعصب و غیرت خود را به امن اعتقاد به هر قیمتی دادستان کل به دنبال نوار آقای گارسیا از آزادی خود و بدون تشریفات با قفل کردن او را بدون وثیقه بر اساس اتهامات بی اساس توسط unnamed شاکیان و با انکار او روز خود را در دادگاه” جکسون در بیانیه ای گفت.

دادگاه تجدید نظر حکم آمده است که Los Angeles County Superior Court باید اخراج 29 فقره اتهام جنایت است که طیف وسیعی از قاچاق انسان و تولید پورنوگرافی کودکان به تجاوز به عنف را جزئی است.

دادگاه تجدید نظر حکم داد که چون گارسیا است جلسه مقدماتی برگزار شد و نه در موقع و او نه چشم پوشیدن از حق خود را به یکی از شکایت علیه او باید برکنار شود.

در ماه ژوئن گارسیا بود arraigned در 26 فقره و از حق خود چشم پوشی برای سریع اولیه جلسه — مشترک حرکت می کند. ماه بعد او arraigned در یک شکایت اصلاح که شامل سه حالت اضافی به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان. آن زمان او صرف زمان محدودیت برای یک جلسه مقدماتی.

شنوایی او بود چندین بار به تعویق افتاد — در برخی موارد به دلیل دادستان بود که بیش از نه شواهد به دفاع — به عنوان او باقی مانده برگزار شد بدون وثیقه باعث خود وکیل به پرونده درخواست تجدید نظر.

دادگاه تجدید نظر حکم داد که یک جلسه مقدماتی در یک شکایت اصلاح برای در بازداشت متهم شود ظرف مدت 10 روز از دوم تفهیم اتهام — مگر اینکه متهم waives 10 روز زمان دوره است یا “خیر” برای به تاخیر بیاندازد.

درخواست تجدید نظر تنها به ذکر اخراج گارسیا است و نه کسانی که از شرکت خود متهمان سوزانا مدینه, Oaxaca و الندرا اکمپو. یک چهارم متهم Azalea Rangel Melendez باقی می ماند ،

آن را بلافاصله روشن نیست اگر co-متهمان موارد نیز پرتاب شود.

در ماه فوریه در جنوب کالیفرنیا زن واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه کلیسا و گارسیا. در آن, او گفت:, گارسیا, 50 و پدرش مورد آزار جنسی برای 18 سال شروع شد زمانی که او 12 دستکاری معابر کتاب مقدس برای متقاعد کردن او بدرفتاری در واقع هدیه ای بود از خدا.

طرح دعوی در دادگاه ادامه خواهد داد و با وجود اخراج زن وکلا گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای.

اخراج آخرین در یک سری از اشتباهات در این مورد بالا مشخصات برای دفتر دادستان کل است.

دادستان کل خاویر بکررا خودش التماس کرد با اضافی قربانیان به جلو آمده و یک حرکت دفاع وکیل مدافع گفت که می تواند لکه دار کردن هیئت منصفه ،

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“این امر می تواند سخت به این باور است که بر اساس اطلاعاتی که ما در حال جمع آوری است که آن را تنها این چهار نفر” بکررا گفت: در ماه ژوئن بارها و بارها خواستار گارسیا “بیمار” و “مجنون.”

دادستان آماندا Plisner و دیانا Callaghan نیز گفت: چندین بار در دادگاه که از آنها انتظار می رود به پرونده اتهامات عنوان شده علیه اضافی بر اساس بیشتر قربانیان به عنوان مورد ادامه داد: باید بررسی شود. اما در نهایت آنها تنها اضافه شده سه فقره از در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان به شکایت اصلی.

Plisner و Callaghan شد علاوه بر این تحریم برتر قاضی دادگاه در ماه سپتامبر گفت که آنها تا به حال نقض حکم دادگاه در عدم به دفاع وکلا شواهد. قاضی بعد از لغو تحریم, و لغو 10000 دلار جریمه او وضع.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>