دادگاه بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باقی می ماند در مکزیک’ سیاست همراه بخشی از مرز

بزرگنمایی این تصویر

هندوراس مهاجران در صف انتظار برای درخواست پناهندگی خود را موارد در اوایل این ماه در یک گذرگاه مرزی در تیخوانا, مکزیک. سندی Huffaker/گتی ایماژ, پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سندی Huffaker/گتی ایماژ,

یک دادگاه تجدید نظر فدرال تصمیم گرفته است برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “باقی می ماند در مکزیک” طرح در دو کشور در امتداد مرز آمریکا پس از عقب و جلو احکام بیش از برنامه است.

در آن سفارش اواخر روز شنبه, 9th مدار دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو گفت: هفته آینده دولت را مجبور به توقف ساخت پناهندگی پناهجویان صبر در مکزیک ایالات متحده به روند ادعای خود را اما که دادگاه ممنوعیت تنها شامل مناطق در صلاحیت آن آریزونا و کالیفرنیا.

تصمیم می آید کمتر از یک هفته پس از دادگاه تجدید نظر به طور خلاصه در مسدود شدن برنامه پس از آن به سرعت به حالت تعلیق در آن منظور.

روز چهارشنبه دادگاه گفت: از آن باقی مانده است “بسیار روشن” که یک دادگاه پایین تر درست بود در حکم تهمت و دولت برنامه — از لحاظ فنی به نام مهاجر حفاظت پروتکل یا MPP — ممکن است نقض قانون است. “این است که به همان اندازه روشن” دادگاه “که از گیربکس است و باعث شدید و آسیب های جبران ناپذیری به شاکیان” بسیاری از آنها پناهندگی پناهجویان خود را.

قضات بودند خاصی نیست اما در مورد دامنه خود دستور. چرا که این یک سوال حقوقی است “موضوع شدید و فعال جنجال” آنها گفت: این برنامه می تواند همچنان در مناطق “خارج از مرزهای جغرافیایی از نهم مدار.”

دادگاه گفت: آن را صبر کنید تا مارس 12 برای آن منظور اثر را به دیدن “اگر دیوان عالی کشور است و در عین حال عمل به عقب و یا در غیر این صورت تغییر تصمیم ما.”

روز چهارشنبه به منظور نشان دهنده شکست — اما نه حذفی — به دولت در مورد سیاست پناهندگی. پس از اجرای MPP اوایل سال گذشته دهها هزار نفر از مهاجران گفته شده است به صبر در مکزیک به انتظار نتیجه پرونده های آنها — کمتر از 1 درصد از آن به پایان رسید در ورود موفق به آمریکا

“این به ما اجازه می دهد به طور موثر اداره ما قوانین مهاجرت از جمله کمک قانونی پناهندگی پناهجویان در حالی که همچنین به طور همزمان اطمینان بیگانگان با nonmeritorious و یا حتی ادعای جعلی دیگر هیچ انگیزه ای برای سفر” مارک مورگان اقدام کمیسر ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها گفت: خبرنگاران در یک جلسه پنج شنبه.

“آخرین MPP حاکم می تواند به راحتی رانندگی و در عین حال یکی دیگر از خروش” او افزود: “نه تنها شغل ما سخت تر برای محافظت از جنوب غربی مرز و حفاظت از این کشور بلکه آن را فقط رفتن به دوباره انرژی کشش عوامل مهاجرت غیر قانونی, قرار دادن هر کس یک بار دیگر در خطر است.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا می بیند سیاست های متفاوت — و متعهد به نگه داشتن مبارزه با آن است.

“اگر دولت به هر حال احترام به قانون و یا هر حس نجابت آن را به پایان این برنامه بلافاصله” جودی Rabinovitz ویژه مشاور در ACLU مهاجران’ حقوق پروژه که به چالش کشیده شده است این برنامه گفت: در بیانیه منتشر شده پس از دستور دادگاه است. “ما را به ادامه کار به طور دائم در پایان این غیر قانونی و غیر انسانی سیاست.”

این Tahirih Justice Center, یکی دیگر از گروه غیر انتفاعی مبارزه با سیاست ابراز نا امیدی در دامنه محدود از دادگاه دستور.

“‘باقی می ماند در مکزیک’ در حال حاضر ارسال بیش از 60 ، 000 متقاضیان پناهندگی به مکزیک, نقض حقوقی ما تعهد به ارائه پناهگاه امن به کسانی که در حال فرار از زندگی-تهدید خشونت در خانه و گفت:” سازمان دادخواهی وکیل ریچارد Caldarone. “ما از دولت برای پایان دادن به این شنیع برنامه ها در کامپیوتر است.”

NPR Joel رز کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im