موسیقی کشور افسانه Kenny Rogers می میرد در 81

بزرگنمایی این تصویر

Kenny Rogers انجام در طول محمد علی مشهور Fight Night XX در شهر فینیکس, Ariz., در سال 2014. چارلی Gallay/گتی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

چارلی Gallay/گتی

موسیقی کشور آیکون Kenny Rogers که بازدید شامل “لوسیل,” “بانو” و “قمار باز” درگذشت اواخر روز شنبه در خانه اش در Sandy Springs, Ga., خانواده او در بیانیه ای گفت. او 81.

هوستون-متولد ستاره کشور تا به حال 20 هیچ.-1 بازدید و سه جایزه گرمی و انجام برخی از 60 سال قبل از بازنشستگی از تور در سال 2017 در سن 79 با توجه به آسوشیتد پرس.

راجرز نوشتن نیست بسیاری از بازدید خود و اغلب گفت که او نمی داند خود را بیشتر از یک ترانه سرا است. اما او گفت: NPR در سال 2012 که او یک استعداد برای چیدن آهنگ ها است که می تواند در قرعه کشی در شنونده.

“من همیشه احساس آهنگ بزرگ شما را در یک نقطه قرار داده و شما را در یک مکان — در یک تابستان گرم را شب در یک قطار محدود برای هیچ” او گفت:. “شما می دانید که در آن شما هستند و از آنجا بقیه آهنگ بازی می کند.”

“قمار باز” را تبدیل به یک در سراسر جهان آمار در سال 1978 و به نوبه خود به راجرز کارت ویزیت. او همیشه به شوخی که نبود او بسیار از یک قمار باز خود را.

“من یاد گرفتم که یک مدت زمان طولانی پیش من نمی تواند برنده شدن به اندازه کافی پول برای تحریک من, اما من می توانم از دست دادن به اندازه کافی افسرده من,” او گفت:, گفته NPR راشل مارتین 2015. “بنابراین من نمی قمار است. اما شما حق آن را به یک حرفه ای-شناسایی آهنگ.”

راجرز القاء شد به Country Music Hall of Fame در سال 2013, اما او همیشه میرسد ژانرهای. کار خود را واقعا آغاز شده و با جاز, بازی, باس راست قامت با یک گروه سه نفره در هوستون, این شهر که در آن بزرگ شده در مسکن عمومی تبدیل شد و برای اولین بار در خانواده او فارغ التحصیل از دبیرستان. پس از روی لئامت دادن بازی باس با جدید کریستی Minstrals او در ادامه به همکاری در بر داشت نسخه اول.

راجرز به سرعت تبدیل شدن به یک هنرمند انفرادی, اما او همیشه شناخته شده خود را برای همکاری به ویژه دوئت با دالی پارتن.

داستان می رود که راجرز بود که در استودیوی خود در لس آنجلس به صورت روز در تلاش برای کامل آهنگ “سلیمان در جریان” توسط Bee Gees. کسی پیشنهاد “این نیاز دارد دالی پارتن” و او به طور اتفاقی در شهر است. آنها هر دو به یاد می آورد آن جادویی استودیو لحظه. “سلیمان” شد ندارد.-1 آمار در سال 1983.

Kenny Rogers Dolly Parton و راجرز پسران دوقلو انجام در MGM Grand در Foxwoods در لدیرد سنتر, Conn., در سال 2010. ریک الماس/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ریک الماس/گتی ایماژ

پس از آن برای اولین بار احتمال برخورد راجرز و پارتن انجام شده برای دهه ها با هم. آنها اغلب متهم به حمل یک عشق اما هر دو گفت: این فقط یک پیوند ویژه ای. در سال 2017, دن و نه خواسته پارتن برای توضیح.

“من دوست دارم او را به مرگ,” او گفت: نه. “او مثل یک برادر برای من و یا مانند یک دوقلو روح. ما فقط می دانیم هر یک از دیگر. ما می توانیم هر یک از دیگر در سراسر اتاق و می دانید چه هر دیگر است فکر کردن در مورد هر چیز دیگری در جریان است در اتاق.”

موسیقی خود را در شیمی بود به مرکزی برای هر دو از حرفه خود است که همین سچلیتز نوشت که “قمار باز” به قلم یک آهنگ “شما می توانید دوستان قدیمی” خود را بر اساس سه دهه ارتباط است.

این آهنگ در حال حاضر خواهد شد تند و تلخ ادای احترام. اما پارتن یک بار گفته راجرز او هرگز قادر به آواز خواندن در مراسم تشییع جنازه او.

راجرز خانواده برنامه های خصوصی خدمات “را از نگرانی ملی COVID-19 اضطراری” در این بیانیه نوشته شده در شنبه اولیه بخوانید. خانواده در نظر دارد برای برگزاری یک مراسم یادبود در تاریخ بعد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر