بزرگنمایی این تصویر

این کشور می تواند بازگشت “به یک درجه از حالت عادی” قبل از coronavirus واکسن در دسترس است, گفت:, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در جلسه کاخ سفید سه شنبه. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

رئیس جمهور تهمت خواسته آمریکایی ها در طول روز دوشنبه coronavirus توجیهی برای حفظ و اجتماعی خود فاصله از طریق پایان ماه را به coronavirus تحت کنترل است.

و اگر مردم واقعا رعایت اقامت در خانه, سفارشات, مدل نشان می دهد که این اپیدمی می تواند افول در تابستان. نیز وجود دارد به این امید که تغییر آب و هوا کمک خواهد کرد که سرعت گسترش ویروس هر چند که دور از خاص.

اما یک مشکل وجود دارد. حتی اگر همه چیز “بهتر ناگهان” به عنوان رئیس جمهور پیشنهاد او امیدوار بود اتفاق می افتد که ویروس نمی خواهد دور رفته اند.

“این ویروس در حال حاضر در هزاران و صدها اگر نه هزاران نفر از نقاط در سراسر جهان گفت:” علامت گذاری دنیسون مدیر بخش بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت. “و آن را به پایان رسید و با آن انسان اکتشاف.”

نه این که این ویروس عمدا کاوش آن را فقط به انجام آنچه ویروس انجام دهید: آلوده کردن سلول ها و ساخت کپی از خود را. نیست که اتفاق می افتد زمانی که مردم به اندازه کافی ایمنی بدن را از عفونت یا به این دلیل بوده است در معرض ویروس و بهبود و یا اینکه آنها واکسینه شده است.

Virologists تماس با افرادی که لازم نیست که ایمنی “ساده لوحانه.” سیستم ایمنی بدن خود را نه آموخته است که چگونه برای مقابله با تهدید این ویروس نشان دهنده.

“این ویروس به حدود 8 میلیارد ایمنی بدن-ساده و بی تکلف مردم در این سیاره” گفت: دنیسون. او نگران است که این ویروس به راحتی می تواند شعله ور شدن دوباره هنگامی که مردم شروع به رفتن به کار و راه خود را عادت کرده اند و فعالیت های.

“این چیزی است که موجب ترس جهنم از من گفت:” دنیسون.

“هنگامی که ویروس از بین رفته است و مردم در حال رفتن به نشستن در کنار یکدیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در رویدادهای ورزشی و رستوران. اما ممکن است دورتر از رئیس جمهور فکر می کند.

بهترین حفاظت در برابر ویروس می تواند یک واکسن. اما احتمالا حداقل یک سال دور حتی اگر سقوط برنامه های توسعه در حال حاضر در جریان است موفق شوند.

هنوز Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: ممکن است به شل اجتماعی محدودیت هر چه زودتر. “من فکر نمی کنم که شما در حال رفتن به می گویند که این کشور نمی تواند به عقب بر گردیم به یک درجه از حالت عادی تا زمانی که شما کاملا ایمن و موثر واکسن او گفت:” در طول جلسه.

یک تست است که اندازه گیری افراد آنتی بادی و احتمالا خود ایمنی به ویروس در دسترس خواهد بود به طور گسترده ای توسط ممکن است با توجه به خدمات بهداشت عمومی آمریکا دریاسالار برت Giroir.

این نوع از آزمون خواهد بود “بسیار مهم” Fauci گفت: چرا که پس از آن مقامات بهداشتی می دانید که چگونه این ویروس به طور گسترده ای گسترش یافته است.

گسترده تر قابلیت تست از جمله تست آنتی بادی امر کمک به این کشور کاهش نوع COVID-19 کاهش اجتماعی فاصله است که در اثر حاضر است. “ما باید در جای خود قابلیت شناسایی [موارد] قرارداد ردیابی و جداسازی پس از آن هرگز از دست,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im