اگر شما متوجه محلی خود را Costco بود شلوغ تر از حد نرمال این آخر هفته این نبود که احتمالا تصورات خود را.

مردم شده اند, جوراب زنانه ساقه بلند در منابع در میان نگرانی ها در مورد کوروناویروس در ایالات متحده است. مدیران فروشگاه گزارش جمعیت بزرگ و رسانه های اجتماعی پر شده از عکس هایی از قفسه های خالی حتی اگر وجود دارد هیچ کمبود از اقلام است.

کارشناسان همچنان به اصرار احتیاط با وجود موارد جدید در کالیفرنیا و واشنگتن که به نظر می رسد به پخش شده است که در جوامع و نه از افراد متصل به خارج از کشور سفر.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield گفت: کنگره در روز پنج شنبه وجود دارد بدون نیاز به سالم آمریکایی ها به سهام تا در منابع است.

تبلیغات

س: افرادی هستند که فوت کردن ؟

در بعضی از نقاط آن به نظر می رسد ،

برخی از Costcos, Walmarts و فروشگاه های دیگر گفت: آنها دیده می شود یک تصمیم افزایش مشتریان این آخر هفته و برخی از قفسه های فروشگاه را خالی.

تاد Kleszcz مدیر کل از Costco در گلندیل گفت: برای هفته او را متوجه یک تعداد غیر منتظره ای بالا از مشتریان در فروشگاه اما به نظر می رسید به افزایش جمعه و شنبه پس از آن اعلام شد که واشنگتن دولت او تبدیل به اولین فرد در آمریکا به مرگ از coronavirus.

“دستمال مرطوب ضدعفونی کننده و Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی در حال پرواز از اینجا,” او گفت:. “ما نمی تواند نگه داشتن آن در بورس است.”

تبلیغات

او گفت: مردم بیشتر به خرید آب کاغذ و محصولات سبوس دار مانند برنج و ماکارونی, jarred مواد غذایی و کره بادام زمینی. او گفت: Costco در حال انجام است همه چیز آن را می توانید نگه دارید تا با تقاضا.

در مانتین ویو کالیفرنیا Costco کارکنان گفت: جمعیت این هفته تحت الشعاع حتی کریسمس راش — با تمیز کردن لوازم و آب رفتن سریع.

“آره این دو زمان کریسمس. احساس می کنم مثل این است که کمی مسمومیت و آن را در حال حاضر” مدیر اعطای Garmsey گفت KGO.

جمعیت نیز در یک Costco در هاوایی پس از مقامات بهداشتی دولت خواست ساکن به “سهام تا در همه داروهای تجویزی و اساسی دیگر آیتم های خانگی مانند مواد غذایی و محصولات تمیز کردن بنابراین شما می توانید برای مراقبت از خود و خانواده خود را در خانه اگر کسی بیمار می شود. منابع از این موارد ممکن است تحت تاثیر قرار در این رویداد از یک بیماری همه گیر.”

س: چه کارشناسان می گویند ؟

وجود دارد هیچ نشانه ای از آب و یا تمیز کردن عرضه و یا کاغذ توالت کمبود.

Butofficials نگران اجرا در ماسک.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که پا بر روی ماسک یکبار مصرف می تواند انجام بیش از آسیب خوب با محدود کردن دسترس خود را به پزشکان و پرستاران. اگر شیوع کروناویروس باید علت اجرا بر روی هر چیزی که آنها می گویند باید آن را با آب و صابون به جای.

وجود دارد در حال دلایل خوبی برای پوشیدن ماسک — یعنی برای محافظت از دیگران است. جراحان با استفاده از آنها به طوری که آنها نمی سرفه یا عطسه به زخم های باز. اورژانس کارکنان و دست آنها را برای بازدید کنندگان با علائم تنفسی برای محافظت از دیگران در انتظار منطقه است. پزشکان مجدانه خود را مبادله ماسک بین بازدیدکننده داشته است با ایمنی سرکوب بیماران برای جلوگیری از افشای آنها را به چسبیده عوامل بیماری زا.

تبلیغات

اگر شما در حال حاضر بیمار ماسک-پوشیدن تمرین خوبی است. پوشیدن یک ماسک بر روی کاغذ شلوغ قطار و یا اتوبوس برای مثال می تواند به حداقل رساندن درجه که سرفه یا عطسه انتشار عفونی مایع بر روی همسایگان و آهن خواهد شد که برداشت در طول روز است.

اما برای هر کس دیگری این ماسک ها به سادگی “غیر ضروری” گفت: Alex آذراز وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

در واقع اگر ماسک-احتکار همچنان مقامات نگرانی وجود دارد می تواند کمبود مؤثر در درمانگاه ها و بیمارستان ها که در آن آنها مورد نیاز بیشتر است.

زنجیره های خرده فروشی از جمله Walgreens صفحه اصلی انبار و لاو و ارزش واقعی سخت افزار گزارش تیز چشم انداز مثبت در فروش ماسک بیش از چند هفته گذشته و می گویند که آنها در حال تقلا برای دریافت بیشتر از تامین کنندگان. صفحه اصلی انبار این کشور بزرگترین صفحه اصلی بهبود زنجیره ای محدود فروش N95 ماسک به 10 در هر مشتری.

س: چه می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان است ؟

کارشناسان معتقدند که برای عفونت های ویروسی از جمله سرماخوردگی و آنفولانزا موثر ترین راه برای محافظت از خودتان را به طور منظم شستن دست با آب گرم و صابون به همراه هوشیاری به مقاومت در برابر دست زدن به بینی و دهان خود را.

برای شستن دست های خود را به درستی سازمان بهداشت جهانی نشان می دهد شستشو کف دست خود را با یک دسته علف و غیره از آب و صابون قبل بافته و clasping انگشتان دست و سپس شستشو در اطراف شست و پشت دست خود را. این کل فرایند باید 40 تا 60 ثانیه.

این شیوه های بهداشت درخواست بیشتر به سویه جدید از coronavirus نسبت به دیگر رایج در فصل زمستان بیماری مانند سرماخوردگی و آنفولانزا.

س: چه جدید ایالات متحده در مورد این موارد ؟

در علاوه بر این به 62 مورد از COVID-19 در ایالات متحده مربوط به خارج از کشور سفر مقامات اعلام کرده اند که هشت نفر در سواحل غرب را به نظر می رسد قرارداد این ویروس در جوامع خود. شیوع در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در واشنگتن است که انتظار می رود به فشار که در مجموع بالاتر در روزهای آینده خبر داد.

تبلیغات

هر چند مقامات فدرال می گویند خطر ابتلا به آمریکا کم باقی مانده است, آخرین تحولات بالا بردن احتمال این که ویروس را تبدیل به سنگر در آمریکا و غیر ممکن است شامل. بسته شدن مدارس و لغو, حوادث می تواند تبدیل به یک بهداشت عمومی ضرورت در جوامع که در آن ویروس طول می کشد نگه دارید, مقامات گفت.

برای بسیاری از مردم COVID-19 علل خفیف بیماری و برخی از کسانی که آلوده می شوند حتی نمی دانند که آنها بیمار هستند. ویروس برآورد شده است برای کشتن دو نفر از هر 100 نفر که قرارداد آن خطر پایین تر است برای افراد جوان تر و بالاتر برای افراد مسن ،

افزایش بیماران در ایالات متحده مبتلا به COVID-19 در روزهای اخیر است که احتمالا با توجه به افزایش تست. قبل از اینکه در هفته گذشته پزشکان مجاز به منظور آزمون که وجود دارد این است که عرضه محدود برای بیمارانی که نمی باید سابقه سفر به چین و یا تماس نزدیک با کسی که وجود دارد سفر کرده بود. پزشکان هم اکنون می توانید جهت تست برای افرادی که در بیمارستان بستری هستند و بسیار بد اما هیچ سفر تاریخ است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im