Coronavirus به روز رسانی: الماس شاهزاده مسافران ترک کشتی به عنوان کارشناس انتقاد شدید قرنطینه

بزرگنمایی این تصویر

استرالیا کلر Hedger و مادر او در حال حاضر از دو هفته قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما ژاپن است. مقامات بهداشت در ژاپن هستند که به شدت به انتقاد برای اداره خود از coronavirus قرنطینه در کشتی. کلر Hedger/کرج پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کلر Hedger/کرج

حدود 600 مسافر در سمت چپ الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما, ژاپن روز چهارشنبه به عنوان یک بحث shipwide coronavirus قرنطینه در نهایت شروع به باد کردن. چند صد مسافر دیگر انتظار می رود به ترک در روز پنج شنبه.

قرنطینه شده است به شدت انتقاد برای عدم جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 بیماری است. حتی به صد نفر از مسافران متحرك, ژاپنی, مقامات اعلام کرد 79 بیشتر موارد تایید شده روی عرشه کشتی. و حداقل در یک مورد یک خانواده مطلع شد یک نتیجه تست مثبت تنها چند ساعت قبل از آنها برنامه ریزی برای پیاده.

در مجموع 621 نفر از کشتی کروز در حال حاضر تایید شده است که این رمان coronavirus — یا حدود 20 درصد از 3,011 افرادی که تا به حال تست شده توسط چهارشنبه.

ژاپنی, استاد انتقاد به, کشتی کروز, پروتکل

بعضی از بیشترین انتقاد از ژاپن دست زده کروز کشتی آمد و در اواخر سه شنبه از Kentaro ایواتا, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه که نوشته شده یک ویدیو در مورد سفر خود به کشتی شنبه ،

پس از گرفتن یک نگاه در اطراف الماس شاهزاده خانم, داخلی, Iwata گفت: آن را “معلوم شد که کشتی کروز به طور کامل ناکافی از نظر کنترل عفونت.”

او افزود: “هیچ فرقی بین منطقه سبز است که به صورت رایگان از عفونت و منطقه قرمز است که به طور بالقوه آلوده شده توسط virus.”

YouTube

جزئیات یک وضعیت است که او به نام “به طور کامل پر هرج و مرج” Iwata گفت: “مردم می آمدن و رفتن” صرف نظر از اینکه آیا آنها با پوشیدن PPE – تجهیزات حفاظت فردی مانند دستکش facemasks و چرخ دنده های دیگر.

خدمه و مقامات بهداشت “شد فقط راه رفتن در اطراف” Iwata گفت. او اضافه کرد که یک افسر پزشکی بود که ظاهرا با توجه به حفاظت از خود و دیگران باور او به احتمال زیاد در حال حاضر آلوده.

“برخورد من با تعداد زیادی از عفونت ها – بیش از 20 سال” Iwata گفت. “من در آفریقا برای مقابله با شیوع بیماری ابولا. من در کشورهای دیگر برای مقابله با شیوع وبا. من در چین در سال 2003 برای مقابله با سارس.”

در آن شیوع Iwata گفت: “من هرگز تا به حال ترس از عفونت های خودم… چون من می دانم که چگونه برای محافظت از خودم و چگونه برای محافظت از دیگران” با استفاده از کنترل عفونت پروتکل های.

“اما در داخل الماس شاهزاده خانم من خیلی ترسیده بود,” او اضافه شده است. “من خیلی می ترسم از گرفتن COVID-19 چون هیچ راهی به بگویید که در آن ویروس است.”

انتقاد از عدم دقت در کشتی Iwata گفت: نیز وجود دارد که بدون پاک کردن نقش رهبری توسط کارشناسان پزشکی.

“وجود دارد هیچ حرفه ای کنترل عفونت فرد در داخل کشتی و هیچ کس مسئول پیشگیری از عفونت به عنوان یک حرفه ای است.”

“بوروکرات بودند مسئول همه چیز,” او گفت:.

زمانی که او مطرح شده این نگرانی با یک افسر ارشد ژاپن وزارت بهداشت ایواتا افزود رسمی بود “بسیار ناراضی” با پیشنهادات خود را برای بهبود حفاظت در کشتی.

در ویدئو ایواتا همچنین اشاره کرد که ژاپن بر خلاف ایالات متحده و کشورهای دیگر ندارد و یک سازمان با وظیفه خاص مبارزه با بیماری ها و عفونت ها مانند مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان های مشابه در کشورهای دیگر است.

از نظر استاد به سرعت جلب توجه در ژاپن است. در پاسخ به سوالات در مورد رنگ قرمز و سبز مناطق در کشتی وزیر بهداشت Katsunobu کاتو اصرار داشت که بخش از کشتی بوده است “به درستی مدیریت شده” ژاپن تایمز گزارش. آن می افزاید که دولت رسمی گفت: خدمه گرفته بود “کامل اقدامات” برای جلوگیری از گسترش عفونت.

مسافران جدید قرنطينه و محدودیت

به عنوان آنها را ترک کشتی برای اولین بار در دو هفته الماس شاهزاده مسافران صورت یک آرایه گیج کننده از شرایط. بسیاری از خواهد بود مجبور به انجام یک دوم 14 روز در قرنطینه پس از بازگشت به خانه خود را – بازتاب عدم اعتماد خود را به دولت باید در مورد کشتی کروز قرنطینه اثربخشی. دیگران می توانید اقامت در ژاپن تحت تعهد خود را دارند اما آنها هنوز محروم از بازگشت به خانه برای دو هفته.

خانواده مسافر Aun Na قهوهای مایل به زرد از استرالیا بود که با ضربه یازدهم-ساعت شکست به عنوان خانواده اش نتایج آزمون نشان داد که او دختر, Kaitlyn مثبت بود برای COVID-19. آنها با دریافت این اخبار پس از انباشته توشه خود را در نزدیکی درب جلو و در انتظار نوبت خود را به ترک کشتی.

“نبود یک منظره زیبا برای من و کریستی کانیون” قهوهای مایل به زرد نوشت, توصیف تاثیر اخبار بد. “پسران آرامتر بود. ما در پشت صحنه در حال حاضر.”

مشاهده این پست در Instagram

روز 15 قرنطینه به روز رسانی: من می دانم که بسیاری از آنها دیده می شود پست قبلی من و بسیاری از سوالات. 1) نتایج آزمون های ما همه منفی به جز Kaitlyn که مثبت بود. 2) به عنوان جزئی از آنها خواسته برای حداقل یک فیلم باقی می ماند. دیگر هنوز هم می تواند دریافت در هواپیما با Xander. 3) ما تصمیم گرفتیم از هم جدا شوند. آنها در حال تلاش برای پیدا کردن یک بیمارستان که تمام 4 از ما. 4) kaitlyn نیاز به جدا شود به او مثبت است. 5) بقیه از ما نیاز به شروع به قرنطینه دوباره در بیمارستان برای اطمینان از ما چیزی از kaitlyn. با تشکر از شما برای همه آرزوهای خوب است که راه ما. ما این خبر را شنیده 3 ساعت پیش. نبود یک منظره زیبا برای من و kaitlyn. پسران آرامتر بود. ما در پشت صحنه در حال حاضر. Kaitlyn بسیار سریعتر از خودم – به ما شاد شویم. Kaitlyn سالم است. ما همه سالم ما را دریافت کنید هر چند این کار و بازگشت به خانه به زودی.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Aun Na قهوهای مایل به زرد (@happy_girls_r_the_prettiest) در

خبر خوب او اضافه شده این است که او پدر ندارد, علائم ویروس. و پس از تحمل 14 روز در قرنطینه او گفت: او و شوهر و پسر او خواهد ماند با دخترش.

“ما تصمیم به جدا” قهوهای مایل به زرد گفت: در Instagram. “آنها در حال تلاش برای پیدا کردن یک بیمارستان که تمام 4 از ما.”

سفارتخانه های کانادا و استرالیا و هنگ کنگ در حال تنظیم برای شهروندان خود برای سفر به خانه از طریق پروازهای چارتر در این هفته, Princess Cruises گفت: در یک به روز رسانی چهارشنبه. همه کسانی که دولتها و آمریکا نیاز به یک دوم قرنطینه خط کروز می گوید.

دولت ایالات متحده به ارمغان آورد بیش از 300 آمریکایی مسافران به ایالات متحده آمریکا, در اجاره بازگشت پروازهای اوایل این هفته. کسانی که مسافر هستند و در حال حاضر تحت جدید قرنطینه در پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و 14 از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 و در بیمارستان است.

آمریکایی ها که ماند روی هستند به طور موقت در لیست پرواز ممنوع

در حالی که گروه زیادی از آمریکایی ها در سمت چپ کشتی 61 شهروندان ایالات متحده باقی مانده در هیئت مدیره. وزارت امنیت داخلی در حال حاضر به طور موقت با قرار دادن آمریکایی ها که ماندند در فدرال هیچ-لیست پرواز به نوار آنها را از سفر به آمریکا CDC می گوید.

“این اقدام گرفته شده است چون شما منطقی مشکوک به حال قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus (COVID-19) در حالی که پردازنده الماس شاهزاده کشتی کروز” CDC گفت: در نامه ای به مسافران است.

CDC می افزاید که هر کسی که تلاش می کند به درون واژگون سازی ممنوعیت سفر با اولین پرواز به مکزیک یا کانادا “متوقف خواهد شد توسط ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مقامات.”

قرنطینه در معرض ژاپن وزارت بهداشت و دیگر مقامات به انتقادات خود را در مورد دست زدن به کشتی کروز قرنطینه در پاسخ به کروناویروس که مشخص شد در ووهان چین در ماه دسامبر.

به عنوان مسافر تست مثبت برای ویروس, آنها گرفته شده, کشتی و فرستاده شده به بیمارستان های محلی. یک نتیجه تست مثبت نیز قرار می دهد بیماران مبتلا به’ سفر همکاران و مخاطبین جدید تحت قرنطینه سفارش.

تقریبا 3,700 مسافران و خدمه بودند که روی الماس شاهزاده هنگامی که کشتی وارد در یوکوهاما کشتی کروز ترمینال جنوب توکیو.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de