Coronavirus: ایالات متحده وارد ‘قرنطینه زندگی’ به عنوان بسیاری از مدارس و کسب و کار نزدیک

بزرگنمایی این تصویر

بچه ها که مدارس در حال تعطیل در Anne Arundel County, Md., دریافت مواد غذایی در آناپولیس در روز دوشنبه به عنوان بخشی از یک برنامه به سهولت بار تغذیه دانش آموزان در حالی که مدارس تعطیل هستند به مدت دو هفته با توجه به کوروناویروس. سوزان والش/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سوزان والش/AP

ایالات متحده در حال ورود به هفته اول خود را گسترده تعطیلی مدارس و محدودیت در رستوران ها و دیگر کسب و کار به عنوان COVID-19 همه گیر بازسازی زندگی روزانه برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

افرادی که در خدمت صنایع و اکنون با چشم انداز هفته بدون پرداخت در حالی که دیگران در حال کار از خانه. کسب و کار در حال تماشای اثر موج دار شدن غیر منتظره از slowdowns و cancelations — و به امید آب و هوا چه خواهد شد به احتمال زیاد در طولانی مدت اختلال در زندگی عادی.

“این تعریف بهداشت جهانی بحران در زمان ما” سازمان بهداشت جهانی مدیر Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت:. روزهای هفته و ماه های آینده خواهد شد یک آزمایش از ما حل یک تست از اعتماد ما در علم و آزمون همبستگی.”

Tedros افزود: “بحران مانند COVID-19 تمایل به خارج کردن بهترین و بدترین در تاریخ بشریت است.”

Coronavirus: به روز رسانی سریع

بازار بورس نیویورک کاهش یافت دقیقه پس از باز کردن برای کسب و کار دوشنبه به عنوان یک قطره از بیش از 2000 امتیاز باعث اتوماتیک قطع کننده مدار است که متوقف تجارت برای 15 دقیقه.

میلیون ها نفر از دانش آموزان idled برای هفته ها در ولسوالی های سراسر کشور دور نگه داشته شده و از مدارس خود در تلاش برای آهسته coronavirus را گسترش. در مناطقی که مدارس در وقفه پدر و مادر در حال تقلا برای پیدا کردن مراقبت از کودک و کشف کردن راه برای نگه دارید تا با بچه های خود را آموزش. شهرستانها و مدارس در حال عجله برای ارائه مواد غذایی برای کودکان به سهولت بار در خانواده هایی که مدارس تعطیل.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است مشاوره 8-هفته توقف به تجمعات بیش از 50 نفر هدف “کنفرانس ها و جشنواره ها, رژه, کنسرت, رویدادهای ورزشی, عروسی, و انواع دیگر مجامع.” مشاوره صدق نمی کند به عملیات روزانه از مدارس و یا کسب و کار CDC می گوید.

هشتگ #QuarantineLife روند در توییتر صبح روز دوشنبه به عنوان آمریکایی به اشتراک گذاری خود را در یک حالت عادی است. برچسب ها استفاده شد برای همه چیز از راهنمایی های در حال کار از خانه به اذعان به مشکلات ماندن مولد در حالی که در انزوا.

قیمت سهام مخزن بلافاصله پس از باز کردن

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و برخی از 2,250 امتیاز دقیقه پس از معاملات آغاز شد که بیشتر وخیم علائم کروناویروس اقتصادی تاثیر پدیدار شود. قیمت غرق تر پس از معاملات از سر گرفته شد.

S&P 500 شاخص کاهش یافته است نزدیک به 11 درصد از دوشنبه تا کنون بیش از 7 درصد افزایش که باعث وقفه در تجارت است. قیمت نفت نیز ادامه داد: خود فرو رفتن و با عبور از زیر $30 سطح.

بازار متناوب است با وجود تغذیه تهاجمی حرکت به کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر در مواقع اضطراری کاهش نرخ که اعلام شد در اواخر یکشنبه.

“این تصمیم گرفته شده همراه با اطلاعیه ها توسط سایر بانک های مرکزی جهانی نشان می دهد که مقامات پولی را سعی کنید به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای دستگیری استرس های مالی” مودی دانشیار مدیر عامل النا Duggar و معاون رئیس جمهور Madhavi Bokil در بیانیه ای گفت: ارسال به NPR. “با این وجود توانایی بانک مرکزی برای حمل بعد کاملا محدود در مقایسه با یک دهه پیش است.”

فراتر از رای دادن سیاست Duggar و Bokil می گویند دنیای کسب و کار است که به دنبال “ارتباط موثر در سیاست دیگر اقدامات از جمله اقدامات مالی برای جبران سلامت اقتصادی و مالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس پرداخته است.”

کلرادو: هر کسی که skied در استراحتگاه در هفته گذشته باید خود جدا

با استناد به نگرانی های جامعه که انتقال در حال افزایش است این گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست می گوید هر کسی که بازدید از مناطق که شامل دولت محبوب ترین اسکی مانند بدرد خوردن Aspen و Breckenride باید خود جدا که آیا آنها COVID-19 علائم یا نه.

توصیه امر به شهرستانهای عقاب, اجلاس, Pitkin و Gunnison.

“ما شاهد شیوع گسترده در این جوامع گفت:” راشل Herlihy, اپیدمیولوژی دولت.

کلرادو یکی از معدود مکان هایی در آمریکا که در آن افرادی که نگران COVID-19 می توانید یک درایو تا تست برای ویروس عامل این بیماری است. اما به دلیل تقاضای بالا که خدمات تعطیل است دوشنبه; دولت می گوید یک سرویس مشابه شنبه باز خواهد شد و شما نیاز به قرار ملاقات.

ایالات متحده coronavirus موارد افزایش

در حال حاضر وجود دارد بیش از 3,700 موارد از کروناویروس که باعث COVID-19 در ایالات متحده با توجه به داشبورد ایجاد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی. که تعداد اعتقاد بر این است منعکس کننده تنها بخشی از تعداد کل بیمار آمریکایی و این رقم انتظار می رود که بیشتر شهرها و ایالات متحده به دست آوردن توانایی برای تست ویروس.

نزدیک به 70 نفر کشته شده اند از COVID-19 در ایالات متحده از جمله 42 در واشنگتن و شش هر یک در کالیفرنیا و نیویورک. فلوریدا گزارش پنج مرگ و میر.

دوازده نفر در ایالات متحده به بهبود از بیماری های ویروسی.

دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد آهنگ coronavirus داده تقریبا در زمان واقعی است. آن را بیشتر به روز کمتر و کمتر شمارش نگه داشته شده توسط CDC که به روز رسانی های ملی خود نقشه در ظهر و هر روز با استفاده از شماره 4 بعد از ظهر قبلی بعد از ظهر. CDC حفظ جداگانه حساب برای نزدیک به 50 آلوده آمریکایی ها بودند که عودت به آمریکا از ووهان چین و یوکوهاما, ژاپن.

COVID-19 موارد خارج از چین در حال حاضر تعداد کسانی که در داخل

با چین گزارش 81,000 نزدیک به 175,000 coronavirus موارد در سطح جهانی بقیه جهان در حال حاضر بیشتر موارد تنفسی ویروس از کشور بود که در آن برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

وارون می آید کمتر از سه هفته پس از شماره جدید کروناویروس موارد در بقیه جهان برای اولین بار تعدادشان کمتر از تعداد موارد جدید در چین است.

کانون این بیماری در حال حاضر معطوف به اروپا و سازمان بهداشت جهانی می گوید.

“بیشتر موارد در حال حاضر گزارش شده [در اروپا] هر روز از گزارش شده در چین در ارتفاع آن بیماری همه گیر” که مدیر Tedros گفت.

این ویروس به سرعت در ایتالیا است که در حال حاضر گزارش برخی از 25,000 موارد و 1800 مرگ و میر. بیش از 2.300 مردم در کشور باید بهبود از COVID-19.

کنگره در نظر اضطراری coronavirus اندازه گیری

سنا تشکیل خواهد شد بعد از ظهر دوشنبه به نظر coronavirus امداد لایحه که مجلس تصویب شده در اواخر هفته گذشته با هدف به مزایای جدید برای کارگران آمریکایی

“ایالات متحده در کنگره پیچیده به روی عموم بسته است. یک هیات برای یک سناتور دموکرات NPR گفت که هر دفتر است ساخت تا خود را از سیاست های چگونه برای محافظت از کارکنان” NPR سوزان دیویس, Kelsey اسنل و کلودیا Grisales گزارش.

Coronavirus علائم و پیشگیری

برای جلوگیری از coronavirus از گسترش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه به شستن دستها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و یا با استفاده از یک ضد عفونی کننده دست اگر غرق در دسترس نیست. سازمان بهداشت جهانی می گوید مردم باید پوشیدن ماسک صورت تنها اگر آنها بیمار یا مراقبت از کسی که.

“برای بسیاری از مردم COVID-19 عفونت باعث بیماری خفیف; اما, آن را می توانید برخی از مردم بسیار بد و در برخی از افراد می تواند منجر به مرگ” چه کسی می گوید. “افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی (مانند بیماری های قلبی عروقی و بیماری های مزمن تنفسی و یا دیابت) هستند در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید.”

شایع ترین علائم COVID-19 با توجه به این که: تب (در 88% موارد) سرفه خشک (68%) خستگی (38%) و خلط/خلط تولید (33%). تنگی نفس رخ داده است و در حدود 20% موارد و حدود 13% تا به حال گلو درد یا سردرد که گفت: در یک گزارش طراحی بر روی بیش از 70,000 موارد در چین است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر