Coronavirus را تهدید جنوبی L. A. درمانگاه که مدت طولانی است که یک تاسیسات برای فقرا کار

در یک روز معمولی خط شروع می شود تشکیل خارج جنوبی و مرکزی مرکز سلامت خانواده قبل از طلوع آفتاب.

برای هزاران نفر از بیماران این کلینیک اجرا شده توسط یک تیم اختصاص داده شده از پزشکان در مرکزی-گردشگاه عمومی تبدیل شده است به یک فروشگاه توقف برای همه خود درد و دردهای مزمن و مشکلات برای نزدیک به 40 سال است.

در حال حاضر با توجه به کروناویروس همه گیر بسیار مهم کار این مرکز بهداشت و درمانگاه جامعه انجام دهید برای کمک به لس آنجلس جمعیت های آسیب پذیر در معرض خطر است به عنوان بسیاری از مردم را متوقف کرده اند ترک خانه خود را به پزشک خود را ببینید.

“ما در حال حاضر در حال برخورد با یک وضعیت ظریف گفت:” دیوید روم سخنگوی جنوب مرکزی خانواده مرکز بهداشت. “در حال حاضر ما تحت خدمت جمعیت مبتلا به دیابت آسم و فشار خون بالا است که اجتناب از آنها معمول است. آنها نیاز به ایجاد یک انتخاب است. آیا آنها می آیند و سالم ماندن و یا انجام آنها در خانه بمانند و مریض تر?”

تبلیغات

521655_SOUTH L.A. CLINIC THAT’S LONG BEEN A LIFELINE FOR THE POOR STRUGGLES WITH CORONAVIRUS PANDEMIC_02.FO.jpg

در طول coroniavirus همه گیر وندی یورقویزا راست دستیار پزشکی در گفتگو با مردم و کنترل درجه حرارت خود را در ورودی جنوبی و مرکزی مرکز بهداشت خانواده (SCFHC) در چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در لس آنجلس.

(فرانسین Orr/لس آنجلس تایمز)

پس از اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت در اواسط ماه مارس بازدیدکننده داشته است بیمار کاهش یافته 25 درصد در جنوب مرکزی هزینه غیر انتفاعی درمانگاه بی سابقه از دست دادن در حدود $310,000.

دیگر کلینیک های اجرا شده توسط جامعه مرکز بهداشت و درمان سازمان در سراسر لس آنجلس نیز تلاش.

شیوع مجبور بسیاری از شهرستان 350 درمانگاه به اقدامات شدید مانند تعطیلی furloughs, اخراج و کار reassignments گفت: لوئیس مک کارتی رئیس و مدیر عامل جامعه کلینیک Assn. لس آنجلس. در مجموع او تخمین می زند مراکز در حال از دست دادن به طور متوسط حدود 6 میلیون در هر هفته است. برخی از کلینیک ها از دست داده اند 30-70 ٪ از بیمار خود داشته باشد.

تبلیغات

“این بیماری همه گیر است تحت الشعاع همه بحران های دیگر ما تجربه کرده ام و تا به امروز ما هنوز در تسکین فاز” مک کارتی گفت. “ما هنوز نمی دانیم آنچه ما واقعیت جدید است که رفتن به اما چیزی خواهد بود که دوباره همان.”

در معرض خطر است سلامت گسترده ای لاتین و سیاه و جمعیت این کلینیک در خدمت جامعه است که در حال حاضر شده است به طور نامتناسبی ضربه COVID-19. شهرستان-عرض 60 درصد از کسانی که تکیه بر درمانگاه های محلی زندگی می کنند زیر خط فقر حدود 26,000 هر سال برای یک خانواده چهار. یکی دیگر از 20 ٪ از خانواده ها که تکیه بر درمانگاه را کمتر از $52,000 در هر سال است.

برای این خانواده, جامعه, کلینیک حیاتی ایمنی net. بدون خدمات خود را, بسیاری از کاربران به احتمال زیاد به پایان رسید تا در اعداد بزرگ در اورژانس بیمارستان اتاق قرار دادن بیشتر فشار در شبکه بهداشت و درمان.

در جنوب مرکزی مرکز سلامت خانواده بیماران آمده از جوامع مهاجر. حدود 92 درصد از لاتین. آنها در کار ساخت و ساز هتل ها و کارخانه ها و رستوران ها. کسانی که در نیاز مبرم اغلب به نوبه خود به درمانگاه برای کمک های غذایی به کمک با اخراج و مهاجرت منابع است.

تبلیغات

در طول سال آنها آمده ام به اعتماد به تیم پزشکی. برخی از پزشکان مانند دکتر خوزه لوئیس پرز به عنوان به خوبی به عنوان اعضای هیات بزرگ شده در جنوب L. A. پرز با حضور در دبیرستان فقط یک مایل از درمانگاه.

“کار در اینجا برای من واقعا شخصی گفت:” پرز اهل نیکاراگوئه است که مرکز افسر ارشد پزشکی. “بسیاری از بیماران من شبیه مادر بزرگ من یا من عموزاده. من درک می کنم زندگی خود را به خاطر من زندگی می کردند و بسیاری از آن خودم.”

در روزهای اخیر پرز پیدا کرده است از خود هیچ گونه نگرانی در مورد بیمارانی که شده اند در آینده — کسانی که مبتلا به دیابت و فشار خون بالا و سرطان ترمینال.

با وجود نگرانی از کادر پزشکی درمانگاه قطع خدمات بسته شدن چهار نفر از آن نه سایت و توقف ساخت و ساز از یک چشم انداز جدید مرکز مراقبت. این شهر همچنین دارای furloughed ده ها تن از کارگران و کاهش ساعت خود را.

فدرال محرک بودجه این ماه ارائه تسکین موقت برای تعدادی از درمانگاه. جنوب مرکزی دریافت 1.1 میلیون دلار. که به اندازه کافی برای پشتیبانی خدمات تا هفته اول ماه مارس رومی گفت.

تبلیغات

“ما گرفته ام برخی از اقدامات فوق العاده به منظور صرفه جویی در پول نقد,” او گفت:. “قانونگذاران واقعا نیاز به درک تاثیر این بیماری همه گیر تا به حال در جامعه در تعادل شکننده از این safety net.”

درمانگاه جامعه نیز به نبرد برای به دست آوردن شخصی دنده محافظ و تست. مقامات می گویند که در حالی که بسیاری از ملی تمرکز شده است در بیمارستان با کمبود نیازهای جامعه درمانگاه شده اند تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

جنوب مرکزی تا به حال تنها 20 coronavirus آزمون در دسترس برای بیماران در اوایل ماه آوریل. زمانی که آنها قادر به دریافت بیشتر از یک آزمایشگاه تست توصیه می شود آنها را به استفاده از گانوریا مجموعه کیت های آنها در ذخیره سازی. کیت در حال فرآوری شده مانند دیگر coronavirus آزمایش و تحویل جامد نتایج روم گفت.

یکی دیگر از درمانگاه شبکه, St. john’s, خوب, کودک و خانواده, مرکز بوده است در مواجهه با چالش های خاص خود را. جیم Mangia تا به حال برای قرار دادن یک و نیم دوجین کارکنان به کار تمام وقت شکار کردن ماسک برای او در 18 مراکز است که در خدمت یک کل از حدود 100,000 بیماران. آنها موفق به پچ هم یک مخزن با کمک از کمک های مالی رهبران محلی و یک مرکز کارگری که تا به حال اتصال به یک کارخانه در چین.

تبلیغات

“پس از آن بود لمس و رفتن ما به معنای واقعی کلمه در مورد به اجرا زمانی که یک سفارش در آمد” گفت: Mangia ارشد اجرایی از سنت جان که در عمل مراکز در سراسر جنوب L. A. اواسط شهر و شمال شرق لس آنجلس.

در حال حاضر Mangia گفت: درمانگاه خود را در حال هل دادن برای دیدار فوق العاده ای تقاضا برای تست. هفته گذشته کادر پزشکی افتتاح شد 13 تست سایت. آنها تجویز بیش از 1300 تست در یک هفته با استفاده از خود را عرضه.

“ما به مبارزه ادامه دهید اما آن را مانند تلاش برای مبارزه با هر دو دست خود را گره خورده است پشت سر خود را,” Mangia گفت. “ما در خط مقدم و ما شاهد همه سلامت و نابرابری و بی عدالتی مردم در اینجا تجربه هر روز بزرگنمایی 10 برابر از آنجا که این بیماری همه گیر.”

یک نکته مثبت این است که جامعه درمانگاه در کالیفرنیا در حال حاضر مجاز به اتهام ارائه دهندگان خدمات بیمه برای درمان بیماران از طریق پزشکی از راه دور توسط تلفن و تصویری. تا به حال که خدمات خارج از محدوده با توجه به مقررات فدرال. آن اجازه داده شد تنها در مناطق روستایی و یا در میان بیشتر well-to-do بیماران با بیمه های خصوصی.

تبلیغات

در جنوب L. A. برخی از کلینیک در حال حاضر درمان به نیمی از بیماران خود را از طریق تلفن. آنها دیده می شود به مراتب کمتر انتصاب لغو این راه است.

“برای سال های بسیاری از مردم تا به حال به سه یا چهار اتوبوس به دکتر مراجعه کنید چون ما نه از بین بردن این موانع اجتماعی و اقتصادی” گفت: عادل سید ارشد اجرایی دانشگاه مسلمان پزشکی Assn., یک مرکز است که در خدمت حدود 8000 نفر در جنوب L. A. بسیاری از آنها کار-فقیر Latinos.

هیچ نشانه ای وجود دارد که تا کنون درمانگاه خواهد بود و مجاز به ادامه صدور صورت حساب برای پزشکی از راه دور قرار ملاقات بعد از همه گیر اما جامعه کلینیک Assn. لس آنجلس قصد دارد برای مبارزه با آن گفت: مک کارتی.

در جنوب مرکزی مرکز سلامت خانواده در اخیر بعد از ظهر بیماران با پوشیدن ماسک trickled در تشکیل یک خط در خارج از درب جلو. یک دستیار پزشکی خود را بررسی دماهای غربالگری برای سرفه و تب قبل از اجازه دادن به آنها را در داخل. کمی از بیماران به تازگی منتشر شده است از بیمارستان پس از مبارزه با COVID-19.

تبلیغات

امیلیا Flores, 67, اولین بار, بیمار نشسته در لابی احساس وحشت زده و عصبی در مورد داشتن دکمه سمت چپ خانه او فقط چند بلوک دور. اما او تا به حال اجرا از افسردگی دارو و معمول درمانگاه در سن پدرو به حال تعطیل.

“من خیلی می ترسم آمده بود و واقعا تلاش به فشار از طریق خود من اما من نمی توانم بدون زندگی پزشکی من” گفت: Flores که تلاش تا کنون از او پسر در قانون و دو نوه درگذشت آتشین خودرو, تصادف دو سال پیش.

شوهرش خوشبختانه دارای یک شغل امن فراهم می کند که مدیکر. او با این نسخهها کار در یک کارخانه است که باعث می شود تجهیزات پزشکی. خانواده خود را همیشه در شمارش درمانگاه جامعه برای همه سلامت خود نیاز دارد.

“من نمی دانم که در آن دیگری بروید” فلورس گفت.

تبلیغات

چند روز پس از مراجعه به کلینیک او تاکید کرد در مورد این بیماری همه گیر و هنوز هم با او در حال انجام اندوه اما او احساس در سهولت دانستن وجود دارد, مرکز بهداشت, ایستاده, به, کمک, تا به خانه اش.

“این محل در زمان واقعا خوب از من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>