Coronavirus آزمون برای همه است ؟ L. A. شهرستان روشن چگونه ساکنان می توانید تست

لس آنجلس مقامات بهداشت گفت: کم خطر بدون علامت ساکنان نمی خواهد بود قادر به گرفتن coronavirus آزمون در شهرستان, اداره, تست, سایت, شکستن از L. A. شهردار اریک Garcetti را اعلام کرد که شهر را ارائه آزمون برای همه کسانی که می خواهند یک.

دکتر کریستینا Ghaly مدیر بخش گروه خدمات بهداشتی و درمانی گفت: در این شهرستان را اولویت بندی تست برای افراد با علائم COVID-19 از جمله به تازگی به رسمیت شناخته شده و علائمی مانند گلو درد و از دست دادن ناگهانی از طعم و مزه یا بوی آن است.

این شهرستان همچنین تاکید تست برای افراد مشغول به کار در خدمات ضروری از جمله بهداشت و درمان کارگران; کسانی که کار در خدمات مواد غذایی و آب و برق و ساکنان نهادی امکانات زندگی مانند خانه های سالمندان.

در ضمن شهرستان-اداره آزمون سایت ها اجازه می دهد هر کسی که برای دریافت یک آزمون — حتی کسانی که بدون علائم و نه در کسانی که هدف قرار گرفتند. Ghaly گفت: افراد می توانند با ثبت نام در تازه راه اندازی تست پورتال و خواهد بود روت تست مناسب سایت های.

تبلیغات

پرسید: اگر در این شهرستان و شهرستان ارائه شد پیام های مخلوط در تست Ghaly گفت: این دو نهاد مشغول به کار بودند از نزدیک با هم در یک “به سرعت در حال تحول موضوع است.”

“ما فکر می کنیم که این بهترین رویکرد در حال حرکت رو به جلو” Ghaly گفت. “ما همچنین بر این باورند که این چیزی است که بسیاری پشتیبانی می کند از نظر شواهد بالینی مورد که آیا استفاده از یک آزمون است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر