Coronavirus تست ماشین های آخرین تنگنا مشکل در زنجیره تامین

Coronavirus تست در ایالات متحده اجرا شده است به تعدادی از موانع از عدم سواب بینی به اندازه کافی مواد شیمیایی مورد نیاز برای اجرای آزمون.

در حال حاضر وجود دارد یک جدید تنگنا در حال ظهور: کمبود ماشین آلات که مراحل آزمون و ارائه نتایج.

ملکی آزمایشگاه و پنتاگون می گویند که آنها تا به حال مشکل گرفتن پیچیده و خودکار و ماشین آلات است که می تواند اجرای صدها تست های تشخیصی در یک بار. سه ماشین آلات تولید کنندگان — Hologic Inc., روشه و Abbott Laboratories — تایید کرده اند به NPR که تقاضا عرضه outstripping است.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این دستگاه کمبود upending پیچیده زنجیره تامین فقط به عنوان کمبود سواب مواد شیمیایی و دیگر تست مواد را آغاز کرده اند به سهولت.

کارشناسان هشدار می دهند عدم وجود ماشین آلات برگزار خواهد شد آمریکا از ramping تا تست تشخیصی برای درک بهتر آن coronavirus در حال گسترش است و چگونه برای جلوگیری از شیوع بیماری.

“ما میخوایم گیر دوباره گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. “ما را به نوعی رفع یک تنگنا و تست می شود, کمی بهتر, و سپس ما گیر با تنگنا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر کرده است یک طرح را به سطح شیب دار تا تست و گفت: این امر ارائه جهت استراتژیک و کمک های فنی اما عمدتا ترک مسئولیت اجرای این طرح به ایالات متحده. Coronavirus تست در ایالات متحده انجام شده است توسط یک درهم آمیخته از تجاری آزمایشگاه بیمارستان محلی ادارات بهداشت و نهادهای دیگر است.

دولت coronavirus تست هماهنگ کننده دریاسالار برت Giroir می گوید که برنامه در حال کار است.

“در حال حاضر در امریکا هر کسی که نیاز به یک آزمون می توانید یک تست در آمریکا با شماره های ما. … که بیش از سه میلیون نفر آزمون در هفته” Giroir گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در اوایل این ماه.

Jha و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که ممکن است به اندازه کافی تست در برخی از مکان ها — اما فقط به این دلیل کافی نیست که مردم در حال گرفتن تست شده است.

“از آن است که تقریبا به اندازه کافی قطعا به اندازه کافی برای باز کردن تا با خیال راحت و باز باقی می ماند” جها گفت.

حداقل Jha می گوید ایالات متحده باید تست دو بار به عنوان بسیاری از مردم — 7 میلیون در هر هفته. این بدان معناست که این کشور در حال رفتن به نیاز بیشتر سواب بیشتر تست کیت و دستگاه های تست برای اجرای آنها. چهار ماه به همه گیر Jha می گوید: ملت هنوز آماده نیست.

هدر پیرس, مدیر ارشد, برای علم سیاست برای Association of American Medical Colleges, می گوید: آزمایشگاه های بیمارستان های آموزشی باید گزارش مشکلات در گرفتن تست ماشین آلات. او می گوید که به تشدید مشکلات زنجیره تامین.

“کسانی که ماشین آلات شده اند بخشی از تنگنا” او گفت:. “در واقع حتی نهادهایی که دستور داده بود آن دسته از ماشین آلات قبل از همه گیر یافت سفارشات خود را لغو شدند و یا با تاخیر و برخی هنوز هم حمل شده است.”

حتی ارتش ایالات متحده است که برای یافتن آن نمی تواند برخی از آرزو تست دستگاه است.

رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville گفت NPR ارتش بوده است و نتوانسته است به امن تر از ماشین آلات است که می تواند حجم بیشتری از آزمایشات است.

آزمایش های بیشتری مورد نیاز است برای بازگشت به آموزش تعداد زیادی از نیروهای نظامی است. McConville تور فورت ایروین مرکز آموزش ملی در کالیفرنیا در اوایل این ماه که در آن او را مورد سوال پایه کارکنان در مورد ظرفیت خود را به آزمون برای کوروناویروس.

سربازان به او گفت که آنها می خواهند یک دستگاه معروف به پلنگ a top-of-the-خط تست خودکار ابزار ساخته شده توسط شرکت داروسازی Hologic. آن را می تواند اجرا بیش از 1100 آزمون در روز است.

به طور کلی McConville آن را به نام “پدربزرگ” از دستگاه های تست.

اما McConville گفت: هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از آنها در بازار است. او گفت: سربازان: “در واقع شما نمی توانید پلنگ.”

سه تولید کنندگان تایید نشده اند قادر به پاسخگویی به تقاضای جدید برای تست ماشین آلات. یکی از آنها بود Hologic این شرکت است که باعث می شود پلنگ.

“با توجه به تقاضای بی سابقه ای ما می توانیم ارائه ابزارهای جدید برای هر آزمایشگاه که می خواهد یک حداقل نه حق دور” مایک وات Hologic معاون رئیس جمهور از روابط سرمایه گذار و شرکت ارتباطات گفت: در یک ایمیل.

وات تاکید کرد که در حال حاضر وجود دارد بیش از 1000 پلنگ, ماشین آلات استفاده می شود که برای سایر آزمایشات پزشکی نیز نصب شده در آزمایشگاه در تمام 50 ایالت.

“بنابراین به طور کلی ما معتقدیم در دسترس بودن Panthers شتاب نه محدود ملی, تست” وات گفت.

روشه و Abbott Laboratories می گویند که آنها نیز مشکل پر کردن سفارشات برای برخی ابزار است. هر سه شرکت ها می گویند آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند به مقیاس تولید.

روشه سخنگوی مایک Weist گفت: این شرکت است و حتی حمل و نقل تظاهرات و آموزش مدل های. “هر ابزار در دسترس از جمله ابزار repurposed از استفاده داخلی (مانند آموزش, تظاهرات بالینی) شده است حمل می شود و یا اختصاص داده شده برای حمل و نقل به منظور افزایش تست ظرفیت در سراسر جهان” Weist گفت: در یک ایمیل.

هنوز دانشگاه هاروارد Jha می گوید بیشتر باید انجام شود.

“این یک کلاسیک در بازار شکست” جها گفت. “این چیزی است که بازار در حال رفتن به مرتب کردن بر روی خود است.”

این فقط در مورد ramping تا تولید این ماشین آلات Jha می گوید. برای دریافت تست به بیش از دو برابر است که در آن او می گوید: آزمایشگاه نیاز به سرمایه گذاری و حتی بیشتر در یک مقدار زیادی تجهیزات بیشتر.

اما تست ماشین های گران قیمت هستند. و همه گیر باعث شده است که بحران اقتصادی. در حال حاضر برخی از آزمایشگاه می گویند آنها هنوز مطمئن شوید که آنها می تواند توجیه هزینه اضافه کردن ابزار های بیشتر.

اگر چه عفونت نرخ کاهش ؟ اگر مردم نمی آیند به جلو برای آزمایش و یا فکر می کنم آنها لازم نیست مگر اینکه آنها واقعا بیمار است ؟ که بعد از همه آنچه که بسیاری از مقامات بهداشت عمومی شد و گفت: برای ماه زمانی که تست های کمیاب شد.

“این جایی است که من فکر می کنم دولت فقط نیاز به مرحله پرداخت و شرکت ها — خرید ماشین آلات برای شرکت و یا پرداخت مقدار زیادی برای این آزمون ها” جها گفت. “این چیزی است که بسیاری از ما درخواست شده است برای از دولت فدرال است. … و آن را بسیار خسته کننده است.”

او تنها کسی است که به دنبال به دولت فدرال برای بازی در یک نقش بزرگتر.

“وجود دارد گسترده توافق در مورد نیاز به تست” گفت: Julie خانی رئیس جمهور آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن که نشان دهنده تجاری labs.

“شده است وجود دارد چیزی از قطع این بین نیاز به تست و ارائه پشتیبانی لازم و منابع برای آزمایشگاه ها به رشد و گسترش است که آزمایش” خانی گفت.

خانی این سازمان نوشت: به این برگ برنده دولت در ماه آوریل درخواست 10 میلیارد دلار در کمک های اضطراری بودجه برای خرید دستگاه های تست برای آزمایشگاه خود را. این گروه هنوز هم در انتظار پاسخ.

NPR خبرنگار تام بومن و ارشد و تهیه کننده والتر ری واتسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>