Coronavirus بازمانده: ‘در خون من وجود دارد ممکن است پاسخ’

نیویورک – تیفانی Pinckney به خاطر ترس هنگامی که COVID-19 او را به سرقت برده نفس. هنگامی که او بهبود, نیویورک شهرستان, مادر تبدیل به یکی از کشور اولین بازماندگان به اهدای خون خود برای کمک به درمان دیگر بیماران به طور جدی بیمار.

“این است که قطعا قریب به اتفاق به می دانم که در خون من وجود دارد ممکن است پاسخ” Pinckney آسوشیتدپرس گفت.

پزشکان در سراسر جهان گرد یک قرن درمان برای عفونت: تزریق پلاسمای خون پرتکاپو با ایمنی مولکول است که به کمک بازماندگان ضرب و شتم جدید کروناویروس. هیچ مدرکی وجود دارد آن کار خواهد کرد. اما بیماران سابق در شیکاگو و نیویورک بودند اوایل اهدا کنندگان و در حال حاضر بیمارستان ها و خون مراکز در حال آماده شدن برای بالقوه صدها نفر از بازماندگان به دنبال دارد.

“تاپیک فوق العاده ای فراخوان به عمل” گفت: دکتر دیوید رایش رئیس جمهور از نیویورک بیمارستان کوه سینا که اعلام Pinckney بهبود شتافت و خود را به جمع آوری خون. “مردم احساس درماندگی در برابر این بیماری است. و این یکی از چیزهایی است که مردم می توانید انجام دهید برای کمک به همنوعان خود را.”

به عنوان درمان های جریان دریافت “ما فقط امیدوارم که کار می کند” او گفت:.

آنچه در کتاب های تاریخ تماس “نقاهت سرم” بود و معروف ترین مورد استفاده در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر و همچنین در برابر سرخک ، پنومونی باکتریایی و بسیاری از عفونت های دیگر قبل از طب مدرن آمد. چرا ؟ هنگامی که عفونت اعتصاب بدن شروع به ساختن پروتئین ها به نام آنتی بادی ویژه طراحی شده برای هدف است که جوانه. کسانی که آنتی بادی شناور در بازماندگان’ خون — به طور خاص پلاسما زرد بخش مایع خون برای ماه ها و حتی سال.

هنگامی که بیماری های جدید فوران و دانشمندان در حال تقلا برای واکسن یا مواد مخدر آن را “یک عکاسی در اندازه گیری است که ما می تواند به محل قرار به سرعت گفت:” دکتر جفری هندرسون از دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس است که کمک به توسعه مطالعه در سراسر کشور.

این “است نه یک درمان نفسه بلکه آن است که یک راه برای کاهش شدت بیماری” هندرسون گفت.

پزشکان نمی دانم چه مدت بازماندگان’ آنتی بادی علیه COVID-19 ادامه خواهد داشت.

اما در حال حاضر “آنها امن ترین آنهایی که در خیابان” دکتر گفت: ربکا هیلی از Bloodworks غربی در سیاتل که در حال کار برای شناسایی اهدا کنندگان. “ما نمی خواهد ساخت دندانه در خود آنتی بادی تامین کنند.”

هفته گذشته سازمان غذا و دارو گفت: بیمارستان چگونه به دنبال مورد اضطراری اجازه استفاده از نقاهت پلاسما و هوستون متودیست بیمارستان کوه سینا شروع به پریدن کرد در این فرصت.

و ناامید عمومی پاسخ با خانواده ها به رسانه های اجتماعی به اعتراف به نمایندگی از بیمار عزیزان و مردم دوره نقاهت بعد پرسیدن که چگونه آنها می تواند کمک. با توجه به دانشگاه ایالتی میشیگان بیش از 1000 نفر با امضا ملی COVID-19 نقاهت پلاسما پروژه به تنهایی. ده ها تن از بیمارستان ها تشکیل شده است که به خار اهدای پلاسما و پژوهش است.

می شود اهدا کنندگان نمی توانید فقط نشان می دهد تا در خون مرکز. کسانی که با ثابت شده عفونت ایم که علامت-رایگان برای چند هفته باید مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل شود که ویروس از بین رفته است. آنها همچنین باید به اندازه کافی سالم برای دیدار با دیگر الزامات مورد نیاز برای اهدای خون به علاوه اضافی دریافت آزمون برای دیدن اگر خود را در سطح آنتی بادی به اندازه کافی بالا است.

“شما نمی خواهید به پلاسما از کسی که تا به حال در حد متوسط پاسخ ایمنی است. که نمی تواند مفید باشد,” دکتر گفت: Julie Ledgerwood از موسسه ملی بهداشت.

پزشکان چینی در هفته گذشته گزارش داد که پنج نفر به نقاهت پلاسما همه نشان داد برخی از بهبود در حدود یک هفته بعد. اما آنها همچنین دریافت درمان های دیگر و بدون مطالعه دقیق وجود دارد هیچ راهی برای بدانید اگر پلاسما ساخته شده تفاوت.

مطالعات در حال برنامه ریزی برای آزمون نقاهت پلاسما در برابر منظم و مراقبت در بیماران مبتلا به بیمار و برای جلوگیری از عفونت در میان افراد در معرض خطر قرار گرفتن در معرض چنین به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی.

رویکرد دیگر: اسپانیا مبتنی بر پلاسما تولید کننده Grifols با هدف تمرکز اهدا کننده پلاسما در کارولینای شمالی کارخانه ایجاد یک دوز بالا نسخه که همچنین نیاز به تست.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

به طور جداگانه NIH محققان در حال اندازه گیری بازماندگان’ سطح آنتی بادی به یاد بگیرند که چگونه قوی واکسن در حال توسعه باید برای محافظت از. تیم های دیگر از جمله در پکن دانشگاه Tsinghua در حال شکار است که آنتی بادی های قوی ترین, برای کپی کردن در آزمایشگاه و به نوبه خود به مواد مخدر.

اما کمک های مالی از مردم مانند Pinckney می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان سریع به عنوان خون مراکز می تواند روند آن است. او مریض شدم هفته اول ماه مارس. برای اولین بار آمد و تب و لرز. او نمی تواند او را گرفتن نفس و تنفس عمیق باعث درد قفسه سینه. این مادر تنها نگران فرزندان 9 و 16.

“من به یاد داشته باشید که در کف حمام گریه و دعا” 39 ساله گفت.

بنابراین هنگامی که کوه سینا که تشخیص داده او را به نام Pinckney به چک خود را بازیابی و از آنها بخواهید اگر او می خواهم نظر اهدای, او دریغ نکنید.

“فروتنی آن است. و برای من این هم یک چراغ امید برای شخص دیگری,” او گفت:.

___

Neergaard گزارش از واشنگتن است. AP ملی نویسنده آلن G. نژاد در کارولینای شمالی کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im